piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trup w bagażniku

na prusa jakiś idiota wysmarowal bagaznik samochodu czyms czerwonym i przykleil reke manekina tak ze niby wystaje z bagaznika. moze ktos powinien sie tym zająć. jadac w nocy wyglada to bardzo realistycznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Daj fotkę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Skoro na Prusa to wiadomo czyja to zagrywka....dalszy ciąg wczorajszej akcji z helikopterem :D

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

keep mieczaku nie bulwersuj sie bo i ciebie tak kiedys wywioza sztywniaku hehe zglos to do straznika texasu ahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

a co do tego samochodu z rejestracja BI***** to juz sie zajela nim policja a na domiar tego znowu pojawil sie helikopter, co sie dzieje w tej lomzy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

No i dobrze, jakiś gówniarz ma pomylone pomysły na życie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

to obława na kogoś bo teraz na osiedlu południe jest dużo policji i pojechały 2 karetki

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

to byc moze nie byla tylko reka manekina ale dziwne ze dopiero po 9 rano tym sie policja zainteresowala, no coz moze kazdy myslal ze to jakis zart i myslal jak zalozyciel tego tematu. Ma ktos jakies bardziej konkretne informacje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

haha chlopaki woza manekina zeby porobic jaja i rozerwac troche ludzi w lomzy ... no coz wszyscy anty :/ ja tam wczoraj sie usmialem dla relaxu z trego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Podobno jacyś kolesie w wieżowcu wzięli zakładników z dwóch mieszkań.
Jeden z pejsami a dwóch pozostałych w kominiarkach. Krzyczeli coś o uwolnieniu piłeczek golfowych i krasnali z ogrodów. Na miejscu jest już policyjny negocjator - to słyszałem od p. Wiesława z okolic Kauflanda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

no to teraz beda mieli jaja ale chyba spuchniete jak im sie dobierze policja do dupy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

auuu koleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

widziałęm to z trupem, nic smiesznego to było taczej żałosne i nie wyglądało realistycznie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

"Podobno jacyś kolesie w wieżowcu wzięli zakładników z dwóch mieszkań"
Prusa 8 to ten osaczony wieżowiec...z dachu było słychać krzyki ale na szczęście już po wszystkim.Było wielu OCHRANIARZY i sytuacja została już opanowana

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

czy na Prusa 8 mieszka dziadek?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Co za fantazje wypisujecie? Chce to zdementować!!!
Proszę państwa wczoraj miała miejsce obława na słynnego Łomżyńskiego gangstera Nikodema R. wszystkie organy ścigania zaangażowały się w poszukiwania, Policja musiała użyć broni palnej na osobnika, przez co nieszczęśliwym trafem przez strzały z helikoptera zgineło tysiące osób. Na szczęście po kilku godzinach Policja pojmała sprawce i wkrótce maja o tym gadac na teleodbiornikach w całym kraju. Dziękuję dowidzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Nikodema...szkoda , że nie Dyzmę.Niemal każdy łomżyniak wie kto mieszka na Prusa 8...i jakie incydenty już tam miały miejsce...ale żeby porywać własnych sąsiadów? to już lekka przesada...jednak alkohol szkodzi w dłuższym odstępie czasu...

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

a kto mieszka na prusa 8 ? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Dziadek Grant....srebrny panel ;D

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Y.. Hahahah :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Ty! Małgosiaaa!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

"bo jak chcesz to ja dam na flaszkę dla tych dwóch,trzech,tych,tych,tych obcokrajowców co chodzą po naszych ulicach,ja tylko zapukam a oni wejdą...i jeszcze Ty Małgosia się sadzisz?"

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Za jakas robote byc sie wzioł!



Tatus?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

To porwanie było w wieżowcu na Prusa 1 a nie na Prusa 8. Podobno porywaczom udało się zbiec razem z dwoma zakładnikami i teraz uciekają pociągiem.

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Leszek widać jak znasz Łomżę...numery nieparzyste na Prusa są po lewej stronie jadąc od Bema...a wieżowce masz po prawej...i do Prusa należą dwa wieżowce,blok nr 8 i blok nr 10 a policja podjechała od ul Żeromskiego 1 od strony wieżowca bo ten koleś co się wydzierał stał na dachu bloku Prusa 8 i groził , że wyskoczy.Musieli się przecież jakoś asekurować

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

auuu koleś o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

ile masz tam ochroniarzy co ci ochroniarze umieją wogule czy oni byli przeszkoleni czy maja w ogóle jakieś jak to się mówi upodobania bo wiesz ja jestem taki jak ja podjeżdżam rozumiesz to po prostu wykonuje jedno słowo proszę rozmawiam po ludzku nie podoba się to wale w pysk ile wlezie no i póżniej zawołam to w sprzed w zasadzie to sprzętu ten to nie mamy ale idę do pomieszczenia i sprzęt rozwalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

moze ci o uprawnienia chodziło, a nie o upodobania? hahahahhahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Brzeczyszczykiewicz, własnie chyba pod tym numerem :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

ten koleś na BI to chyba z cbś jest bo widzialem jak przez radio gadał z jakimś kolesiem w kominiarkach jak była ta akcja z helikopterem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

auuuuaa koleś możliwe ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

hehehe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trup w bagażniku

Wielkie halo - Popieram ludzi z poczuciem humoru.....Smutasy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org