czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Witam uwazajcie na Stacje paliw Pryma tam ludzi oszukuja zatrudniaja na 3miesiace a potem jak psa zwalniaja to samo jest na shelu Uwazajcie na kierownika to Cwany lis lubi jezdzic po ludziach.

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

aaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnooooooooooooooooooooo
praaaaaaaaaaaaaaawdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Nie rozumiem jaki jest sens zwalniać ludzi po 3 miesiącach a potem przyjmować innych i od nowa przyuczać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

przeciez to proste
nie placisz urlopu calorocznego ktory mu przysluguje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

na shell kierownikiem jest kobieta, a co do prymy masz racje kierownik jest dziwny..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

ja tez nie rozumiem czemu zwalniaja dobrego pracownika?aby zlowidz nastempnego glupka ktory przyjdzie do pracy ktorego wykozystaja i powiedza mu won.a ten kierownik jak pracowal wwiomaze byl traktowany zle a to dlatego bo panoszyl sie i od kierownika dostawal kopy w dupe!!!!! to pan ZYSZEK powinien byc zwolniony a nie pracownicy.teraz on wyzywa sie na pracownikach wymysla niestwozone historie udaje dobrego a potem po tobie jedzie jak po psie!!!!!!

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

mam wrazenie ze w kraju sa, same PSY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

a ja mam wrazenie ze temu kierownikowi trzeba utrzec noska bo ma zadlugi i wpierdziela sie nie swoje sprawy panoszacy sie gnom!!!!!

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

jezeli z tygo ma korzysci...................
wolnosc tomku w soim domku..............................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

a jakie moze miec kozysci? a co chcialabys zeby kt0os tak wpierdzielal sie w twoje sprawy?

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

i tak kazdy z lomzy kierownika uwaza za fajansa!!!!!

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

to jest wolny rynek kapitalizm łachy nie robisz , to jego firma i jego decyzje .

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

??? Prawie zawsze tankuję w Prymie i od lat widzę tych samych chłopaków. To może jestem niedoinformowany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

mój kolega tam pracuje właśnie kilka już lat,widocznie jeśli zwolnili kogoś to się nie sprawdził,w wielu firmach tak jest,nie sprawdzasz sie to cie wywalaja i biora kogoś kto sie nadaje. chyba chodzi tu o dumę zwolnionego, a swoja droga to ten kierownik miał nosa że zwolnił bo widać na forum co to za osoba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

pracuje na prymie bo do czego innego się nie nadaje, to robi za grosze.
Co do kierowników, to ich nie znam osobiście, ale słyszałem że kręcą jak się tylko da. Nie szanują pracowników. Przecież właściciel to kolega to mu wszystko wolno.

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

potwierdzam, Z..... to nieokrzesany cham!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

popieram PIK'a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

i tak mają kiepską obsługe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

może facet miał ciężkie dzieciństwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Zamknąc mordy śmiecie jak nie znacie szczeguów to się nie udzielać jeden z drugim. Nikt za darmo nie wylatuje z roboty. Przychodzisz na okres próbny jak nie się sprawdzisz to wiadomo że na stanowisku nie zostaniesz.

Autor: shellboy21 (109.243.76.---)
Data: 09-05-10 20:34

pracuje na prymie bo do czego innego się nie nadaje, to robi za grosze.
Co do kierowników, to ich nie znam osobiście, ale słyszałem że kręcą jak się tylko da. Nie szanują pracowników. Przecież właściciel to kolega to mu wszystko wolno

Znasz takie przysłowie żadnka praca nie chańbi ?? Nie to stul mordę bo sam możesz ulice zamiatać.

Autor: asia sasia (---.elomza.pl)
Data: 09-05-10 18:19

Witam uwazajcie na Stacje paliw Pryma tam ludzi oszukuja zatrudniaja na 3miesiace a potem jak psa zwalniaja to samo jest na shelu Uwazajcie na kierownika to Cwany lis lubi jezdzic po ludziach


Proszę bardzo przedstaw mi dowody że jest to samo ?? Słucham ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Moja firma tankuje na Prymie ,kwestia ceny , ale jak mam rozmawiać z tym niby kierownikiem to aż mnie ... , dziwie się ze właściciel Prymy pozwala mu na kontakty z klientami ja sam po rozmowie z nim chciałem już zrezygnować z ich usług (no ale cena...) a o tym kierowniku same negatywy zresztą takie zdanie ma większość moich znajomych, pracowników nie szanuje to racja a firma traci reputacje w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Popieram - @longslaw, jeżdże na Prymę regularnie od 3 lat i z ekipy odpadł tylko Andrzej i według mnie zasłużył sobie na to... Jest dwóch nowych którzy pracują jaieś pół roku, więc nie wiem skąd @asia sasia ma takie informacje...?

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

a czy P@wcio to kierownik?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

No proste ze pawcio to kierownik obsrany. co do dziecinstwa została mu krzywda,nie stety nie umiem sobie poradzic to sie odgrywam na innych po latach. na pryme to po podstawówce cię nawet przyjmą bez kitu,

Autor: P@wcio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09-05-10 21:35

" Przychodzisz na okres próbny jak nie się sprawdzisz to wiadomo że na stanowisku nie zostaniesz.

Dziecko NEOSTRADY :D
Analfabetyzm sie szerzy. Po za tym jesli ma sie samych przeciwników a nie bliskich to z kim chcesz wygrać? ludzi sie przewinęło co nie? zgadnij kto... P@wcio--Z....

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Brzeczyszczykiewicz... chyba tak... ;p

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Autor: P@wcio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09-05-10 21:35

Zamknąc mordy śmiecie jak nie znacie szczeguów to się nie udzielać jeden z drugim. Nikt za darmo nie wylatuje z roboty. Przychodzisz na okres próbny jak nie się sprawdzisz to wiadomo że na stanowisku nie zostaniesz.



Ty to chyba kozak jesteś co? skoro wszystkich od śmieci wyzywasz ciemny człowieku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

"Umowa na okres próbny jest umową terminową, która ma na celu zapoznanie się z możliwościami, jakie daje zatrudnienie określonej osoby na danym stanowisku pracy. Pracodawca może sprawdzić kwalifikacje i przydatność do pracy na określonym stanowisku."

Widocznie mozliwości Pana, który został zwolniony nie odpowiaday Pracodawcym, nie wykazał się i nie został zatrudniony dalej.
Nie ma tu powodu do wielkich bulwersacji. Napierw trzeba wiedzieć po co idzie się do pracy i szanować ją.
A nie nagle płakac nad rozlanym mlekiem. Chcesz pracować staraj się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

A czy kiedy zwalnia sie kogoś z pracy bez powodu to jaki jest wtedy powód? Sprawdzić to sie można w elektronicznym testeże do kondonów. heheh Dla mnie osobiście to jebie mnie wasza firma i tak macie chujowe paliwo. najgorsza stacja w miescie a ceny konkurencyjne dla tego bo paliwo nie jest 1 klasy. Jeden wielki odprysk.Ile osób przeszło przez PRYMĘ? dziesiątki i każdy o tym wie. Wolność słowa i wyznania... dobra rzecz ta demokracja.

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Pomijając fakt nieuczciwych pracodawców to jednak większość osób, ktora szuka w Łomży pracy nie nadaje się do niej. Nie dlatego, że np nie mają pokończonych szkół czy kursów, a tylko wyłącznie dlatego,że mają postawę roszczeniową w stosunku do pracodawcy. Kiedy pracownik zrozumie, że jest częścią firmy i pracuje tak jak by pracował w swojej firmie to wątpię w to, że nawet największy niegodziwy pracodawca go zwolni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Nie dowiesz się nigdy za co wylatujesz... a słowa z podręcznika są tylko słowami z podręcznika EFFCIU. Inteligencja jest w człowieku nie w książce...


"Cham powinien słuchać swojego pana, bo po to się urodził!"

Wszystkiego najlepszego i ... żeby Twoje dochody były odwrotnie proporcjonalne do inteligencji ...

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Prawda jest tylko jedna i leży po środku. A środkiem jest... Kierownik :D

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

pleasurmex dokładnie, po pierwsze nie nadają się do roboty a po drugie chcą zarabiać kokosy za to że tylko są w danej firmie.
A co do Prymy do pracownicy olewają klientów, stoi dwóch, trzech przy kasie i jeden na drugiego spogląda, który ma obsłużyć. Dwa dni temu płace za paliwo, wchodzi następny klient, druga kasa wolna i stoi se tam pan zapatrzony chyba w drzwi wejściowe, klient do niego podchodzi a pan jak se stał tak stał, ja odeszłem od kasy i ten klient zapłacił w tej kasie co ja. To nie pierwszy taki przypadek. To ma być obsługa.....
I dziwią się potem, że są zwolnieni po 3 mies.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

a gdzie sa, zwiazki zawodowe...................??????????????????????
w takich zakacapowanych firmach z duma, wyrytych na czole, mozesz sie spodziewac' tylko wzgardy
chcialabym zobaczyc ich dochod roczny w 2011 roku,
a gdy ich chéque odrzuca z banku i zamkna wszysktkie serwisy zwiazane z funkcjonalnoscia konta?
wtedy co taki delekwent bedzie robic'?????????????
znam takich smieszkow oj znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Wiem jedno, odkąd tam nie tankuję, autko jeździ jak burza, wcześniej zamulał i nie miał mocy. Hmmm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Widac Twoją "wielką" inteligencję asiu sasiu w wypowiedziach.
Jeżeli ktoś zawiera z pracodawcą umowę o pracę, powieniem wiedziec jakie warunki dotyczą umowy na czas próbny.
Czasem warto zajrzec do podręcznika żeby wiedzieć o czym mowa, a nie wykrzykiwać bez sensu.
Z Twoim podejściem, zachowaniem, słownictwem i inteligencją o której tak tu wykrzykujesz nie znajdziesz pracy, a jeżeli już ją znajdziesz to też nie przedłużą Ci umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Pomartw się lepiej o swoje zarobki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

ale chociaż hot dogi zawsze gorące i przypieczone a nie jak na innych stacjach "ledwo blade".....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

asia sasia nie ma pojecia o pracy na stacji z tego co wiem to nie jest wcale najłatwiejsza praca na swiecie, jesli komuś sie nie podoba nie musi tam zachodzić wcale jest tyle innych stacji, najwieksza rotacja jest na stacji orlen tak mi sie wydaje, ale nie znaczy to zeby ich smarować. po podstawówce nie ma mozliwosci pracy na stacji bo trzeba umiec dobrze liczyc jeśli sie pomylisz płacisz ze swojej kieszeni, nie wiem czy to prawda ale pryma sprzedaje olbrzymie ilości paliwa, firmy transpotowe w całym regionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

***** nie ma co temat bez sensu wypowiadają się sami Ci co gówno a się wypowiadają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Autor: P@wcio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)


Normalnie zabłysnąłeś jak miliony monet.




Po przeczytaniu tematu uznałem, że jakaś zwolniona pracownica nie może przeżyć, że wyleciała z roboty i oczernia kierownika.
Wtem odezwał się Pawcio i zacząłem wierzyć w wersję autorki tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

@asia sasia, mam dla Ciebie smutną wiadomość...

Dziś byłem na Prymie i pytałem się kogo zwolnili, i tu się zdziwisz... Nie chce tu za dużo mieszać i nie będę dużo pisał, ale Twoj chłopak/mąż/kolega wyleciał za to, że słabo wywiązywał się z powierzonych mu obowiązków... Po prostu sie obijał i podejrzewam, że zanim kierownik podjął decyzję o zwolnieniu spytał się pracowników czy akceptują nowego pracownika.
Wyszło niestety na to, że nikt nie ma zamiaru pracować za dwóch i stąd te zwolnienie. Więc proszę skończ oczerniać tą firmę i kierownika bo z tego co wiem nie jest taki zły... Nie raz stoje i rozmawiam z chłopakami 5-10 minut kierownik chodzi i nawet słowa nie powie. Tam każdy wie co ma robic i jak ktoś jest kompetentny to tak zagospodaruje czas, że zrobi swoje i pogada z kolegami.
Tyle w temacie miałem do powiedzenia. Dziękuję i dobarnoc.

P.S. Bez napinania tu się (napisana szczera prawda).

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

W tech czasach nie ma miejsca dla słabych - KOMUNO WRÓĆ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

anelka też pamiętam jak stało się o 4 rano w kolejce po kawałek kości z mięsem . Komuno wróć !!!! Chyba ,że miałaś ojca w MO albo pzpr to żyło się dobrze prawie jak teraz za Tuska żyje się dobrze kolesiom .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

anelka miałaś legitymacje partyjną ?????

Ja pamiętam jak się pobili w kolejce po pralkę , komuna to było to ! Też bym sobie postał 6h w kolejce po mięso czy rower , te zapisy do kolejki ahhh łezka się w oku kręci Komuno wróć !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

hahaha odwalcie sie od mojego meza cwaniaczki wesliscie nie na to osobe co trzeba.dla waszej wiadomosci to ja wczoraj rozmawialam z kierownikiem stacji panem Z tak jak tu jest obecnie napisane.Cytuje;ze na stacji nie ma co robic ,nie ma roboty i sa zwolnienia.I DLAWASZEJ WIADOMOSCI BEDO JESZCZE KOGOS ZWALNIAC!!!!!
CHOZY JESTESCIE NA GLOWE I NIE ZYCZE SOBIE OCZERNIANIA MOJEGO MEZA BO JAK SIE DOWIEM ZE COS KTOS Z TEJ FIRMY WYJDZIE NIE TAK POWIEDZIANE SAMA WAS ZALATWIE NARA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

lunatyk, jak widzisz nie o te osobę pytałes;) Więc wszystko możliwe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

na obsłudze jeszcze się nie zawiodłem, jak trzeba to i doradzili co nie co, szefa nie znam, ale zapewne jak większość to pewnie kanalia, a kuzynka jak już się tak rozpędziła to niech pochwali się WIELKIMI LITERAMI o skokach w bok i załatwić to się możesz w kiblu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

kuzynko co znaczy BEDO?

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Hm.. jaki tu wyszedł wielki bulwers.. tylko asia sasia milczy jak zaklęta.. czyżby żona zmieniła ksywkę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

@Brzeczyszczykiewicz - uwierz mi, że wiem kogo zwolnili i o kim jest mowa...

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

lunatyk, nie klam ze nie skarza sie na kierownika, no chyba ze jestes jego kolega i boja sie ze mu przekazesz, mi skarzyli wielokrotnie.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Od momentu afery paliwowej z udziałem nazwisk włascicieli i podejrzanej jakości paliwa, boje się tam tankować....

nie wiadomo jak zachowa się mój wrażliwy samochód, lepiej nie ryzykowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Tak dla stanu rzeczy...
Znajdzie się odważny, najlepiej jeden z broniących, a tym samym domniemywać można, znający owego "Pana", który powie publicznie, jakim mianem potocznie Go określają... Myślę, że to rozjaśniłoby szanownemu forum powszechnie panującą, oprócz już tu wspomnianej, opinię o w/w osobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Dla twojej wiadomosci Effcia to ja mam wlasna firme i nie musze pracowac na stacjach.A to kogos nowego juz zwolnil z prymy?no prosze jak opinie sobie popsuli.Aj.... kierownik nie proznuje!!!!

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

I widzisz lunatyk nie zgadniesz o kogo mi chodzi.wiec sie nie domyslaj!!!zapewne jestes kierownika kumplem skoro za nim tak obstajesz.No tak jedna butelka i dwa kieliszki ...........

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

kierownik jezdzi po ludziach, -eksploatacja w pelnym tego slowa znaczeniu
mi wszystko tobie nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Powiem jedno głupi kto tankuje na prymie i nie będę wnikał w szczegóły ale za całokształt nigdy więcej nie zrobie tego

Zycie to sport

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Asai sasia popieram Cię w 100%. Kierownik interesuje się nie tym co trzeba, sam powinien wyleciec z roboty za swoje zachowanie. Przydupas szefa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Gratuluję asiu sasiu posiadania własnej firmy!!!
Tylko z Twoim podejściem pewnie kiepsko przędziesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

EFFCIA nie przeginaj bo w dupie bylas i gowno widzialas

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

to jest mentalnośc mieszkańców tego miasta w małej pigułce . nic dodać nic ujać comedy central dla ubogich

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Bardzo wysoka jest Twoja kultura osobista.
Jesli tak załatwiasz interesy to gratuluję po raz kolejny!
Dalsza konwersacja z Tobą nie ma sensu.
Powodzenia w prowadzeniu "firmy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Ale macie problemy!!!Jakas asia sasia zostala urazona zwolnieniem kogos bliskiego z tej stacji i sie bulwersuje.praca na stacji nie jest lekka,wiem bo pracowalam...
co do kierownika:
1.jesli ktos zostaje zwolniony to zawsze psy sa wieszane na kierwoniku.
2.kierownik jest po to zeby pilnowal pozadku i pracownikow w firmie.
3.kierownik odpowiada za wszystko i to on dostaje opieprz od szefa jesli cos jest nie tak.
a jesli chodzi o zwolnienia to trzeba porostu szanowac prace bo jest z nia w lomzy ciezko i niektorzy mysla ze jak dostana umowe probna to moze sie obijac,a taknie jest,kazdy pracuje na swoje stanowisko i staz pracy.
A ogolnie moim zdaniem stacja PRYMA ma mila i uprzejma obsluge.czesto tam zajezdzam i jestem zadowolona:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Niunia mylisz sie .w firmie wszyscy powinni traktowac sie jak rodzina a kierownik powinien byc jak drugi ojciec i nastawiac glowe za kazdego pracownika. a nie podpiepszac do szefa tak bynajmniej jest w mojej firmie

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

A z jakiej racji ktos ma obrywac za kogos innego.To skoro kazdy ma sie traktowac na rowni to po co stanowisko kierownicze i szef?
Jak by nie bylo kogos kto jest troche wyzej nad pracownikami to byl by jeden wielki balagan...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

No właśnie! Bo w firmie musi być porządek! Niunia ma rację!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

NO PEWNIE CHCIALABYS BYC PRZEZ KIEROWNIKA POMIATANA I ZEBY ZNECAL SIE NAD TOBA?WIDZE ZE TAK TO ZYCZE POWODZENIA

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

NIUNIA LECZ SIE SKORO TAK UWAZASZ

tutu-rutu prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Czy sytuacja się zmieniła? Jak ma na imię kierownik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Skąd tyle agresji w waszych wypowiedziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

asia siasia z mojego doświadczenia to zbiera się od szefa opier*** zazwyczaj jak się na to zasłuży
a zgadzając się z moimi przedmówcami...3 m-ce są czasem próbnym, więc jeśli szef nie widzi w pracowniku wartości to \"darmozjada\" trzymać nie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

RE Pafcius żałosny jestes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Nadal tam poszukują, skąd ta ciągła rotacja..? Chyba asia sasia ma rację, na to wychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Witam uważajcie na kierownika stacji pryma koleśia Mariuszka dziwny facet ciągła rotacja co 3 miesiące kogoś zwalniajo masakra omijać szerokim łukiem Mariuszka który chodzi tylko po stacji i zagabuje pracownice i ciągła rotacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Stacji Paliw Pryma i Pryma1

Jaki problem idziesz do pracy nie pasuje mówisz do widzenia. Przed rozpoczeciem pracy na pewno podpisałeś umowę i zakres obowiązków oraz wynagrodzenie i tyle w temacie. Pracuj zgodnie z umową i będzie dobrze a jak coś ponad umowę to wystarczy powiedzieć że to nie jest twój zakres obowiązków i wystarczy aneks do umowy i ustalona kwota za daną prace jeśli chcesz to robić. Inne sporne kwestie rozwiąże inspekcja pracy i nie ma co się wiązać to tylko praca na kasie na stacji paliw w dodatku to rodzinny biznes gdzie nigdy ty do niczego nie dojdziesz choć nie wiem co byś robił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org