poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzieci na quadzie

Witam co sadzicie o dzieciach jezdzacych na duzych quadach czesto o pojemnosci 700 bez kaskow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

dzieci? a w jakim wieku te dzieci??

quad o tak duzej pojemnosci kosztuje ponad 20 000 zl! wiec te dzieci duzo zarabiaja a ich rodzice placa im kieszonkowe w tysiacach.
a jezeli quad jest zarejestrowany i tak jak mowisz ze jest o duzych pojemnosciach to jest rejestrowany jako ciągnik wiec pojazd 4 sladowy.. kaskow nie trzeba

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

Najgorsze jak dzieci jeżdżą bez kasków tymi pierdzipędami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

Bohatrze wojtku widze, ze nie znasz sie na cenach quadow, kazdy quad ma inna wartosc, i sa 700 po 10 tys i po 30, nikt nie mowi ze te dzieci kupuja w salonach, a ich rodzice kupuja uzywane.
Nie rozumiem skad u ciebie wzielo sie myslenie, ze dzieci kupuja sobie quady?
Widze ze nadal twoje male pojecie jest pokazane, quad moze byc zarejestrowany jako samochod(kategoria B), lub jako pojazd rolniczy i fakt nie trzeba wtedy zakladac kaskow.
Ale czy ja napisalem ze owe dzieci maja zarejestrowane quady?
Jezeli piszesz w tym watku, to odpowiadaj na wszystkie pytania a nie odpowiadasz na te na ktore zdaje ci sie ze masz jakiekolwiek pojecie.
Quad jako pojazd jest bardzo wywrotny i czesto dochodzi do wypadkow na nim.
Dzieci jezdzac na quadach jezda bardzo brawurowo i poprostu kaski sa wymagane, nie rozumiem jak rodzic moze dac dziecku pojazd ktory wyciaga ponad 120km/h nie da mu kasku ani zadnej zbroii i pozwala mu jezdzic bez opieki nad nim.
Przeciez nietoz ze zabije siebie to i jeszcze przypadkowego przechodnia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

coz... 10 kafli to tez nie mala kwota.. poprostu jezdza chyba im nie zabronisz... jedynie mozesz isc na policje ale wiesz natomiast jak to wplywa na spoleczenstwo.... i nie wiem czemu powtorzyles to co napisalem ze na quada nie trzeba kaskow bo jak zarejestrowany to faktycznie nie trzeba... ludziom nie oplaca sie rejestrowac quada... natomiast sa bezmyslni jezeli jezdza po miescie bo nie wiem gdzie ty ich widziales.... quad jest w teren i takie moje zdanie.. a w terenie kask sie przydaje i to 100% nie tylko kask... buty wzmacniane kombinezon i rekawiczki...

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

A ja mysle ze vestar czy jak tam juz sie nie odezwie.....a kaski nosic trzeba nawet na budowie....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

Gdzie na quadach jezdza? Dosyc czesto slychac te maszyny na calej nowogrodzkiej, sikorskiego.
Ale pomysl taki ktos jedzie takim quadem no chodzby po lesie te 80 km/h bez zadnej ochrony w bluzce na krotki rekaw, nagle wyskakuje mu taki grzybiarz i wtedy skreca w bok uderzajac w drzewo, a bez zadnej ochrony szanse na przezycie sa nikle.
A jezeli nie skreci tylko pojedzie dalej grzybiarz tez juz wiecej zbieral nie bedzie.
W miescie tym bardziej kask jest potrzebny i caly pancerz, w momencie kontaktu z asfaltem moze zejsc cala skroca z ciala a wiadomo jak to sie skonczy, a w miescie co chwila moze wyskoczyc na drodze jakies dziecko, czy pies.

Czemu mialbym sie nie odezwac?
I czemu spamujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

Komunie się zaczynaja, będzie tego więcej na ulicach :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci na quadzie

Dokladnie policja powinna sie wziac za to, bo dzieci bez zadnych umiejetnosci beda jezdzic chinskimi gownami z duzymi predkosciami...
Co chwila beda na 4 lomza "zginal w tragicznym wypadku"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org