poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sos czosnkowy

Witam znacie przepis na dobry sos czosnkowy taki jaki jest w kebabie na dworcu w tym najlepszym kebabie oczywiscie lub w chojnach co jest podawany do placka cyganskiego?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Jeba* sos gotowiec. A teraz czas na coś co jest wyjątkowe. Jogurt Bałkański i wyciskany świrzy czosnek. Niech ktoś powie, że jest lepszy sos czosnkowy. Buaha

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Kup fix knorr kebab, tam masz dobry sos czosnkowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

marcelus2000 zgadzam się, sama też taki robię, jest pyyszny, dużo lepszy od tych gotowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Cirilla jesteś wielka :)

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

"Jogurt Bałkański" ?
wtf ?

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Samemu zrobione lepiej smakuje wuj wie co w tych proszkach do gotowych sosów siedzi.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

W Chojnach ten sos robią ze śmietany i majonezu. Najlepiej się podpytaj jak tam będziesz jakie dokładne są proporcje, a jak nie masz czasu/okazji tam wpaść mogę podać Tobie numer do karczmy.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Wydaje mi się, że ostatnio widziałem Jogurt Bałkański w "KupLandzie".

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

wyciąg z fleta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

smietana majonez koperek czosnek sól i pieprz do smaku i masz sos czosnkowy:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Ja robię tak: duży jogurt naturalny, 4 łyżki majonezu, 3 ząbki czosnku wyciśnięte przez praskę(można więcej jak toś lubi), wyciśnięty sok z połówki cytryny lub limonki, posiekany świeży koperek. Przyprawić solą, pieprzem i czosnkiem granulowanym do smaku. Czasami jeszcze dodaję świeży ogórek starty na tarce o grubych oczkach. Sos jest dobry do mięs, rewelacja na grilla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

jogurt, majonez, ketchup, sól i pieprz, czosnek (można dodać trochę śmietany) ilość składników kto co i jak lubi {ja daję jeden jogurt zott naturalny, prawie tyle samo majonezu i z małą łyżeczkę ketchupu, nieraz dodaję łyżeczkę śmietany, solę pieprzę i 2-3 ząbki czosnku SOS REWALACJA !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

no nie pieprz.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

mozna zrobic smietana+majonez, a w wersji light wspomniany jogurt balkanski lub grecki (dostepny w kauflandzie czy w ABC na legionow kolo dawnych kontaktow) troche soli, odrobina swiezego kopru (lyzeczka przy ilosci na kubek jogurtu) drobno posiekanego i czosnek przecisniety przez praske lub potraktowany blenderem (tak z 5 duzych zabkow)
nie dodaje pieprzu ani ketchupu bo po prostu mi nie smakuje w tej wersji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

Majonez + gęsta śmietanka bądz kefir+czosnek + oregano :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sos czosnkowy

mozna wsadzic' w duzy kawal miesa, przekrojony zabek czosnku, (w takie dziurki) posolic, duzo masla, -pychota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org