poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

Cześć, chciałabym się zapytać ile pkt trzeba mieć aby dostać się do 3 lo ? katolika oraz ekonoma , chodzi mi głównie o licea , slyszalam , że ma być jakaś zmiana w punktach dostania sie do szkół , mają być minimalnie zmniejszone od punktów z zeszłego roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

jak ja szedlem do 3lo to prog byl chyba 108pkt ale to bylo ladnych pare lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

dziewczyno nie wiemy tego i nikt ci na to pytanie nie odpowie,po wynikach egzaminów ustalą punktacje i tyle , pomyśl trochę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

W zeszłym roku do 3 LO wystarczyło 100 pkt, podejrzewam, że teraz będzie podobnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

Dalaran, przeczytaj uważnie, to co napisał Cellar Door . Nigdy nie będzie tak , jak było rok lub dwa lata wcześniej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

Nikt nigdzie nie ustala punktacji! Po prostu biorą na okrośloną liczbę miejsc kandydatów z największą liczbą pkt.
Rok temu
ILO-138pkt
IILO-140pkt
IIILO-113pkt
VILO(Ekonom)-110pkt
Natomiast do techników biorą każdego, byle tylko zdał gimnazjum, a do kataolika wystarczy miec ojca biskupa i wtedy Ciebie spokojnie przyjmą. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

jak masz tate księdza to do katolika Cię wezmą ;-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

albo gdy Twój chłopak jest księdzem :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

100mph wiesz , że to świadczy o Tobie to co piszesz? ;) buziaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

idiotow tam takich jak wy napewno tam nie przyjma:) :) przygłupy:) weta? mechaniak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

małpa@ nie obrażaj mechaniaka bo z pewnością ma wyższy poziom niż 3, ekonom i katolik

dmbb wiesz, że Twoja reakcja świadczy o Tobie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

małp@ a co ty mas do wety??!! Każdy chodzi do takiej szkoły jakiej chce i na jaką sobie zasłużył!! ja chodziłam do wety i nie było tam aż tak najgorzej jak to sobie niektórzy wyobrażają!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

no własnie . wiec niech nie gadają o KLO głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

tak oczywiscie mechaniak to najlepsza szkoła w lomzy dziwne tylko ze kazdy tam sie dostaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

dziwne że tam jest chyba największa zdawalność matur w Łomży :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

największa zdawalnośc matur kochany jest w pierwszymm, wystarczy wejsc w odpowiednią strone na internecie i zobaczysz, która szkoła ma najważszą zdawalnosc matur po pierwsze : ) po drugie, racja w tym ,żę mechaniak az przesaaaadza z tą swoją wiedzą , robią z tej szkoly 1 czy 2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUNKTY DO SZKÓŁ PO GIMNAZJUM.

bo ci mechaniaccy uczniowe troche sie pouczyli orzyszli z dennego gimnazjum i juz uwazają ze ich szkoła jest najlepsza troche logicznego myslenia powinno sie wlączyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org