niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żłobek dla połrocznego dziecka

jest w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek dla połrocznego dziecka

w przedszkolu nr 4 na Spółdzielczej jest utworzona grupa maluszków ale chyba dopiero dla rocznych dzieci.musisz podzwonić po przedszkolach i popytać.może u zakonnic ale adresu nie znam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek dla połrocznego dziecka

a nie prościej opiekunkę do tego dziecka zatrudnić?? Może wśród znajomych jakaś miła pani nie ma pracy a mogłaby zająć się takim maluchem.. szkoda półrocznego dziecka oddawać do żłobka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek dla połrocznego dziecka

jestem tego samego zdania co kaszuszka, w żłobku czesciej by chorowal i by nie mial takiej opieki jak u niani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek dla połrocznego dziecka

na Spółdzielczej już chyba nie mają miejsc, chyba że tradycyjnie po znajomościach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek dla połrocznego dziecka

W Małym Artyscie czasami są tak małe dzieci. Porozmawiaj z dyrektorką, może znajdzie się miejsce i dla Twojego Maleństwa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żłobek dla połrocznego dziecka

W małym artyście sa przyjmowane dzieci nie spelna roczne, ale nie wiem czy pol roczne. Zatrudnij opiekunke. Myslisz ze w przedszkolu bedzie mial wystarczajaca opieke? Trafi do grupy zlobkowej, w ktorej dla malych dzieci przedszkolanki wyciagaja wozki i dzieci caaaaly dzien siedza w wozkach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org