poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Jak w temacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Ty już upadłeś . Na głowę . Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

w zamian meczety.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

paplika się spytaj to on toczy walkę na forum z księżmi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

wieża ciśnień bedzie wkrotce minaretem

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Chyba jednak paplik nie walczy, ale dąży do jakiejś odnowy moralnej. Dlatego ostatnio zabrał się za wróżenie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Dla mnie moze pasc na pysk juz dzis. Czarna mafia ku....a mac.tylko kase loja z ludzi a najwiecej z tych co maja najmiej czyli emerytow i rencistow.do roboty niech sie wezmo a nie bzdury pie....la za oltarzem i w polityke sie bawia.
Moze licza ze ludzie zrzute zrobia na nowe mercedesy i smiglowiec dla rydza.

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

niech padnie na ryj jeb.ny klechistan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Jakby ktos nie wiedział :
Kosciól to nie tylko sam budynek i czarni którzy w nim mieszkają,
Kościół to wszyscy ludzie wierzący,katolicy .....
macie walczyc walczcie z klerem a nie z kościolem ,bo kosciól to wielu z was ,waszych rodziców,babci,dziadków ,braci i sióstr ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Takie tematy zakładane przez psycholi powinny być zdejmowane z forum. Jeżeli nie chodzisz jeden z drugim do Kościoła nie rzucasz na tacę to nie wypowiadaj się. Najpierw połóż na tej tacy te 5, 10PLN lub więcej i dopiero wtedy zauważ na co idą pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Balthazar2205 nie jestem zwolennikiem KK ale jesli nie dajesz kasy to po h.j masz pretensje ze okradaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Mnie tam nie okradają. Daje ile chcę a raczej nie daję i jest git. Tylko mogli by świecić przykładem.. A TAK SERJO ONI TERZ MAJĄ WYDATKI I DAWAĆ TRZEBA - lecz z umiarem kochani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Autor: samuraj (---.cdma.centertel.pl)
Data: 24-04-10 12:27

Takie tematy zakładane przez psycholi powinny być zdejmowane z forum. Jeżeli nie chodzisz jeden z drugim do Kościoła nie rzucasz na tacę to nie wypowiadaj się. Najpierw połóż na tej tacy te 5, 10PLN lub więcej i dopiero wtedy zauważ na co idą pieniądze.

Człowieku, ja nie daję ani grosza, a Krk i tak doi mnie ( i Was ) z podatków.











Wierny czytelnik FiM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

freshpower do mnie twoje teksty nie docieraja,kozaczku leninowski.ciekawe za co jezdza mercedesami bm-kami itd.wymieniac mozna bez konca.....Mozna to nazywac w inny sposub,pewnie darowizna,lub cos podobnego.Lecz bez skrupulow biora kase od staruszkow,chorych czy zdrowych bez znaczenia.to jest zlodziejstwo wedlug mnie.A idz ochrzcic dziecko lub wziasc slub przykucniesz co rok to drozej a nic sie nie zmienia.Wiec ty trzym tego ryja, a nie ruszasz z nim do mnie.

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

I tu się z kolega zgodzę ,powyższe nazwijmy to "usługi"powinny być co łaska a nie za kasę ,jeżeli za kasę to należy opodatkować tą instytucje i tyle///
Równie dobrze można by się zapytać pewnych "gośći z za wschodniej granicy" za co jeżdżą mercedesami bm-kami itd.wymieniać można bez końca.....Można to nazywać w inny sposób,pewnie darowizna,lub coś podobnego.Lecz bez skrupułów biorą kasę od staruszków,chorych czy zdrowych bez znaczenia.(z naszych podatków) ,czy to wam nie przeszkadza???Wielu z was pracujacych żyje w gorszych warunkach,jak domagac sie sprawiedliwości to konsekwentnie u WSWZYSTKICH!!!
Co do upadku wątpię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Upadku napewno nie bedzie probnozy na ten temat mowia same za siebie.Ale przyznacie ze zle sie dzieje w klerze.Wychodza brudy jak sprawa z niemiec o molestowaniu dzieci ilu ludzi sie zglosilo.i jeszcze brat papierza zamieszany w ten syf...Jak mozna miec za to do nich szacunek.Tu gdzie jestem pobieraja 1% moich poborow wlasnie na kosciol,musialem wypelnic specjalna ankiete gdzie maja isc moje pieniadze.lecz tylko ksieza katoliccy pobieraja na mszy oplate,w innych kosciolach tego nie ma.
Ceny za chrzest sa pomylone tu wychodzi jakies 2000zl za chrzest wciskaja ci swego kamerzyste itp,nie pytalem o slub bo pierwsze mi wystarczylo.Jak mozna ich szanowac,w ich wypasionych brykach,przykoscielnych willach.Tylko pozory ze oni sie nami przejmuja,naprawde jest to gra...gra o nasze pieniadze....
Lecz za nie se nieba nie kupimy....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Tak bardzo pyszczycie a czy zastrzegliście już waszym najblizszym aby w razie waszej śmierci nie pchali waszych szczątek do tego tak przez was znienawidzonego kleru, czy też na cmentarz z nagrobnymi krzyżami ( które też w/g was winne być usuniete bo rażą wasze oczy) a udali się do jakiejś spalarni czy innego składowiska ziemskich odpadów?
Koścół ma setki tysiący wrogów a tylko bardzo znikome jednostki w ostatnich chwilach obywają się bez niego.
Widać że jesteście obłudni i nie konsekwentni.
Jak śmierć wam do du.y to wy wtedy do pokuty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Widziałem jak czarni piją i trwonią pieniądze też bym tak chciał ale mnie niestać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Widziałem jak uchodzcy piją i trwonią nasze pieniądze też bym tak chciał ale mnie nie stać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Widziałem jak politycy piją i trwonią nasze pieniądze też bym tak chciał ale mnie nie stać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

franio ja tam licze na to ze mni e spala. A ty patrze nie rozumiesz co sie tu pisze.Nikt nie ma problemu z krzyzem jako symbol religijny Boga i nikt nie powiedzial ze nie wierzy....piszemy tylko o klerze ze nie tak wypelnia sie sluzbe Bogu......Wytrzezwiej i pisz...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Mnie też widziano jak piję i trwonię swoje pieniądze. Chce mi się i mnie na to stać.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Balthazar2205 dobrze gada

już nawet nie chodzi o tace, ale jak chcesz ślubu, pogrzebu itp. to płacz i płać, oni myślą że "w sułtanie to że w pie*rdol nie dostanie"

ślubu nie dostaniesz bo do kościoła nie chodziłeś, się nie spowiadałeś i durnych karteczek jakiś nie kolekcjonujesz, a jakiego wuja ja mam się zwierzać jakiemuś batmanowi który sam jeździ po burdelach i wali prącie w kącie ?

Jezus chodził w podartych łachach na boska i nauczał, a nie mieszkał w pałacach i woził się furami prosto z salonu

(Mt 6:19-21)
"Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi..." (Mt 6:19-21)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Dokladnie Czesio tak jest oni zaprzeczaja wszystkiemu co jest w pismie...pedofile jeb....e

Ktos kto ma gleboka wiare nie potrzebuje pokemonow...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?



Uploaded with ImageShack.us



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

To, że księża jeżdzą takimi czy innymi autami fakt oni nie biorą ślubów, nie mają rodzin(żon, dzieci itp.) mieszkania na ogół mają zapewnione więc co do tego czym się poruszają to napewno te pieniądze mają od rodziców swoich, zarobione pieniądze. Fakt jest taki że są księża z powołania no i tacy, którzy żyją dla kasy i nie powinni bonosić się zbytnim dobrobytem gdzie dookoła bieda i bezrobocie. Ale obejrzyjmy się dokoła Nas ilu z Was porusza temat księży. Zajmijcie się tym co jest naprawdę poważne czyli kto nami rządzi jacy to są ludzie dla Nich wszystkich liczy się prywata, to przez ich układy układziki przez ostatnie lata nie zapewniono dla poważnych firm żadnych szans rozwoju. Zapewniono dobrobyt dla tych, którzy nie tworzą miejsc pracy, bogacą się na ludzkiej biedzie no i przede wszystkim układach z władzami.
Dlatego jeżeli chodzi o księży to jeszcze raz Wam powiem to co mówi najwspanialszy ksiądz w Łomży Ks Paweł Bejger, "... księża powinni kochać ludzi ..." Dlatego jeżeli księża kochaliby Wszystkich ludzi z powołania a nie patrzyli przez pryzmat kasy, że ten co prowadzi sklep z alkoholami i sprzedaje w niedzielę alkohol i nie daje pracownikom wolnej niedzieli świętej a sam w tym czasie siedzi na mszy świętej w pierwszej ławce i dodatkowo jest sponsorem tego czy tamtego to to jest karygodne i za to Ci wszyscy będą osądzeni na dniu ostatecznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

samuraj jaka mowa....ty zapewne ksiedzem jestes....
:)
A ja i tak po tym zdania nie zmienie....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Księdzem nie jestem to po pierwsze.

Czasami też denerwują mnie sytuacje związane z udziałem księży udzielających się w towarzystwach nowobogackich i krętaczy, ale moja silna Wiara w Boga oraz wybór kościołów gdzie istnieją księża z powołania pozwala mi wytrwać tę obłudę. Dlatego nie piszcie o upadku kościoła ponieważ warto czasami zmienić swoją parafię na inną i tam uczęszczać na msze święte bo tylko głęboka wiara Nas wszystkich może dać siłę przetrwania w trudnych czasach obłudyi zakłamania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

hehe oj dzieci dzieci zejdźcie z drzew jest 21 wiek Boga niema.
Jak by był jakiś to by pozwolił na np. AUSHWITZ ? tam powinien się jakiś cud chyba wydarzyć,
a nie tu w sokółce jakieś bzdety dla starców wymyślają.
Ale patrze czasami jak dzikusy idą na około a nie przez słup bo niby pech
albo kot czarny przebiegnie drogę - pech hehehe
Banda pojeba..ch naiwnych owieczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

No chlopaki uwazajcie, bo sie ksiezulki zdenerwuja. Jakis czas temu byl tu temat odnosnie ksiezy, slubow, chrztow...tak samo sporo osob ich zjechalo, ze pedofile,zlodzieje, itp. I wiecie co zrobil pewien proboszcz z lomzynskich parafii? Skapnal sie po nicku pewnej osoby i wydrukowal sobie na karteczce wszystkie jej obrazliwe wypowiedzi i poszedl z ta kartka po kolendzie do jej matki, z tym, ze ona juz tam nie mieszka tlyko gdzie indziej ze swoim mezem...i po co to zrobil? A no po to zeby do koperty wiecej mu wlozyc, bo wychodzac do sasiadki niby tej kopertki zapomnial i potem sie wrocil, moze liczyl na dokladke? Osoba, ktora wypowiadala sie w tym temacie nie wspomniala ani slowem o konkretnej parafii, nie wymienila zadnego ksiedza po nazwisku, jej wypowiedzi nie byly wulgarne innych wypowiedzi byly o wiele gorsze, ale ze ksiezulek skapnal sie po nazwisku to z okazji skorzystal. Dobre co?

Tak ich prawda w oczy kole...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Niech do mnie przyjdzie na skarge to pies bedzie mial zajecie...Na dzwiach pisze "Pedofilom i Batmanom wstep wzbroniony"..
Ale co do twojej wypowiedzi to sami widzicie jakie to bydlo.I nie chodzi tu o zmiane parafi(samuraj) zawsze znajdzei sie gnida.A tam jest ich wylegarnia.Ty moze i znalazles jednego dobrego ksiedza ale to rodzynek...nawet w wiezieniach siedza niewinni...
99% to tatalajstwo...Zebym mial cos w tej kwesti do powiedzenia to zabral bym im koryto opodatkowal jak szarego czlowieka i fiskalne wstawil.Wtedy by panienki zaczeli skakac kolo wiernych...

Kto szuka Boga, ten już Go znalazł.....wiec po co tam lazic i karmic pijawki....
Pozdrawiam...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Czesio, jak chcesz brać ślub kościelny to znaczy, że podporządkowujesz się panującym tam zasadom i musisz się wyspowiadać :) nikt Ci nie każe brać kościelnego

i oddzielcie wiarę od kapłanów bo to 2 różne rzeczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

już ja mu się wyspowiadam po swojemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

śluby nie śluby .Kościół jest dla ludzi ,ale czarni nie są z powołania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

tylko ci czarni decyduja o naszym zyciu, nie im oceniac kto zasluguje na rozgrzeszenie, nie im oceniac czy ktos sie kocha z milosci czy z przypadku, ale jak trzeba slub, czy zaswiadczenia to zaraz rozliczanie, a ty nie dales na remont dachu, a ty nie dales na okna, a ty nie oddales kartki to zaplac tyle i tyle to dostaniesz zaswiadczenie. U mnie co 2 miesiace koscielny chodzi z kajetem i zbiera na konfesjonaly, nie wiem ale tyle oc on juz sie nachodzil to chyba wszystki parafie zaopatrzyl w te konfesjonaly, bo ostatnio zbieral na nowe okna, a okna sa w tym kosciele dopiero pare lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

Na dzwon i kłudki wszystko im co roku nowe potrzebne...Zlodzieje i tyle.Naiwnosc ludzi a moze strach bo gdy nie damy wyklna z ambony,utrzymuje to dziadostwo przy korycie.Nie mozemy tego zmienic poniewarz to wybor ludzi,niestety wiekszosc jest przychylna kiecom.Zeby przynajmiej ulemek z nich uwierzyl jak szlajaja sie po bajzlach i klubach nocnych.Sam wielokrotnie bylem swiadkiem jak zdejmuja biale obroze i bawia sie do rana w klubach.Za to i wiele innych rzeczy nienawidze tego syfu.Wlasnie po takich eskapadach ksiezulkow zmienilem diametralnie swoje zdanie.A uwierzcie widzialem wiele.

Oczywiscie moge byc ganiony przez spoleczenstwo forum, ale to moje zdanie i go nie zmienie.A jak by ktos pytal czy jestem wierzacy...
Jestem i tak zostalem wychowany,Ale w "slugow Bożych" z czarnej mafi nie wierze.bo tacy z nich sludzy jak ze mnie balerina.
I tak powiem...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

mieszkalam w seminarium i mialam doczynienia z wybranymi glowami kosciola polskiego
jeden i drugi ksiezulek douczza sie by zdobyc' doktorat w innym jezyku.
latami przejadaja pieniadze wysylane- im, przez kosciol polski... i suma sumarum, nawet gdy zdolni i gdy dukaja nocami i nawet gdy obronia prace doktorska -o ich wlasnej przyszlosci nie moga decydowac'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOŚCIÓŁ UPADNIE?

brawo lauracrow1 brawo szczebiotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org