niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC

TOOOOOOOOOOOO moze siegnijmy do zawartych umow!!!!!!!!!!!MPEC JAK chce niech sobie wychodzi na prosta (kupoWalam wegiel w m-cu grudniu i wiem jaka byla cena !) to znaczy dla odbiorcow masowych byla O WIELE NIZSZA!!!!!!!!!!!! __ dokladnie wiem ile zuzylam ciepla !!!!!!!!!!!!MPEC jak zawarl umowy na dostawe opalu ? jak SM zawarla umowe na dostarczenie ciepla? ZAPLACE ZA TYLE ILE ZUZYLAM!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC


Szkoda słów, Miasto nie ma gospodarza!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież MPEC jest miejski , moze i tam CBA by zajrzało, czy wciąż rosnące koszty maja uzasadnienie

Co w tym kierunku robią prezesi spółdzielni w trosce o swoich mieszkańców
nic tylko podwyższaja ceny ??????

Czy zdajecie sobie sprawe z faktu, że ogrzanie 60 m2 kosztuje tyle samo co ogrzanie domu o pow 120m ?

komedia

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC

Wstyd! i hańba do tego.
Panowie prezesi powinni coś z tym zrobić, a nie klepac podwyżki tylko. Jako najwieksi odbiorcy na pewno mają zdolnośc negocjowania dobrych cen, a jak nie - to pocałujcie się gdzieś. Wolę marznąć niż co pół roku miec podwyżki. Jeszcze jakiś czas temu zwrotu było na dwa, trzy czynsze. W tym roku ledwo na 1. A ciepła zużywam tyle samo. I nie rozumiem tłumaczenia się srogą zimą, bo jesień była łagodna i długa, nie potrzebowałam tyle ciepła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC

panidomu :) byla taki temat i wyliczylam !!!! ale zostalam wysmiana!!!!!!! Jak widac temat wraca jak bumerang!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC

halina brak mi slow w kazdej dziedzinie masz sie za eksperta a gowno wiesz i po raz kolejny ot udowodnilas spec od ogrzewania ,od obronnosci i katastrof lotniczych, zima byla dluga i zpalacisz wiecej tyle w temacie

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC

ICEBERG -
zima była w całej Polsce - tylko dlaczego my mamy płacić 2,45 za m2 zaliczki a w duzych miastach płacą od 1,60 - 1,80 za m2 ? tj o 1/3 mniej i bez dopłat po zakończeniu okresu grzewczego ?

Dlaczego na stronach SM brak jest Planów Gospodarczych na nstępny rok?
aby kazdy mieszkaniec mógł sie zapoznać?

Halina jestes Mądra Dziewczyna

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasady „gry w ciepło” dyktuje MPEC

powinni zburzyc ten komin

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org