niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POBIERACZEK oszuści

Witam piszę bo chciała bym sie dowiedzieć czy ktoś z was logował się na pobieraczku i został oszukany mi przysłali meilem przedprocesowe wezwanie do zapłaty na kwote 94.80 zl słyszałam że to sami oszuści piszcie czy wam się coś takiego przytrafiło


I nie logujcie się tam w zadnym wypadku.

marysialomp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

ja kiedys sie zarejestrowalem tam ale w internecie mozna bylo znalesc ,,rozwiazanie umowy,, bo to niby wersja darmowa na 10 dni .. niektorzy placa niektorzy nie a sądem straszyc beda ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

Kobieto nie słuchasz radie nie czytasz internetu, była mowa o pobieraczku dawno, nawet Waiss w swoich audycjach wałkował pobieraczka, olej to ich fakturę bo nic nie mogą zrobić, tylko straszą, następnym razem patrz gdzie wsadzasz łapy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

Całkiem słuszne, olej ich i to dokładnie bo z tego co wiem to oni mają płacić.

http://www.money.pl/forum/temat,43,1706802,1706802,15,0,pobieraczek;pl;-;zaakceptowanie;regulaminupodpisanie;umowy.html

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

ha miałam tą samą sytuację, olałam to i od tamtego maila jest już cisza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/24112009



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

A co to ten pobieraczek..?? O co chodzi..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

olać temat miałem to samo, straszyli straszyli i nic więcej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

Gdzie wy zyjecie? Juz dawno bylo o tym glosno...
A poza tym, to pobieraczek juz zostal skazany wyrokiem sadowym.
http://webhosting.pl/Pobieraczek.przegral.z.UOKiK.i.musi.zaplacic.240.tysiecy.zlotych.kary




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

Drogi robob akurat znam procedure jak postepować z pobieraczkiem napisałam post żeby dowiedzieć się czy ktoś z Łomzy też sie na nich nacioł .

Tak na marginesie ROBOB łapy to mają zwierzeta np.psy a ja zaliczam się do ludzi więc mam dłonie pozdrawiam.

marysialomp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

w tivizoru dawno o tym paplali, zrób na nich kupę, kto się wystraszy i nabierze ten zapłaci, zwykła banda złodziejow, nawet biuro mają w piwnicy, a żeby ktoś im tam granata rzucił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

Wiem ze expres się ta sprawą zajmował tylko dziwi mnie że od tamtej pory władze nic z tym niezrobiły oni nadal próbuja naciągnąc ludzi ja im nie zapłace bo wiem że to przekret ale pomyślcie jakiego strachu najedzą się np. dzieci które boja się powiedziec o tym rodzicom przecież to jest jawne dręczenie ludzi .


Chyba naprawde ten granat by się na nich przydał!

marysialomp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POBIERACZEK oszuści

zmienili regulamin, umieścili notkę o zasadzie promocji na stronie głównej, co ty myslsiz, że śpią?:) Teraz to czytac dokładnie trzeba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org