niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
apteka przy 4+

Czy wie ktoś może w jakich godzinach w aptece przy 4+ leki sprzedawane są po cenach hurtowych? Będę wdzięczna za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

nie rozśmieszajcie mnie, moja dziewczyna pracuje w aptece i tzw ceny hurtowe to jedna wielka zciema. tak na marginesie to cienka reklama taki wpis na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

między 10.16 a 10.17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

kupilam ostatnio leki po cenie hurtowej za ktore zaplacilam wiecej niz w innej aptece po cenie normalnej. sciema jak nic :) ceny sa tak zwiekszone zeby po promocji wydawaly sie tansze, po czym wychodzi drozej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

he no tak, od początku podejrzane to się wydawało.. dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

futrobiałe - jakiś przewrażliwiony jesteś, zaraz reklama.. widzisz coś dziwnego w tym, że chciałam kupić sobie taniej leki, bo na nich bankrutuję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

Z lekami to jest wogole jakas masakra ostatnio byla u lekarza i przepisal mi jakies tabletki wiec zaszlam od razu do apteki ktora znajduje sie przy przychodni lekarskiej na polowej Zaplacilam prawie 50 zl. Za tydzien dostalam kolejna recepte na ten sam lek i zaszlam do innej apteki i zaplacilam 10 zl mniej. Bylam w szoku jak oni zdzieraja z ludzi kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

rzeczywiście różnice cen w poszczególnych aptekach baaardzo się od siebie różnią. Czym to jest spowodowane?
A może polecacie jakąś aptekę, która Waszym zdaniem jest najtańsza?
mi się wydaje, że na Bema nie zdzierają za bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

to zalezy od lekow, moje w tej samej sieci aptek roznia sie cena 6zl, takze zalezy od leku. na bema nie jest raczej tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

na łeb sobie leki wykup hahahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

ten znicz w podpisie to chyba dla siebie zapaliłeś frajerze hahahahahaha






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apteka przy 4+

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org