niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechaniak

Witam;)
Jaki profil polecacie w technikum mechanicznym?? Po którym najłatwiej znaleźć prace i dobre zarobki??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

glazurnik

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

dobre zarobki ?????? BUAHAHAHAHAHAHAH

www.vectraklub.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

hahah łatwe i dobre zarobki nie zależą tylko od tego jakie technikum skończyłeś. Nie ma co Ci tłumaczyć bo i tak widać że nic z tego nie zrozumiesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

No to inaczej.Na jaki najlepiej kierunek iść w technikum mechanicznym??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

na taki ktory ci sie podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Elektromechanik...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

To ty sam decyduj na co chcesz iść nie zapominaj że to już nie wybór gimnazjum a twojego wykształcenia zawodu na przyszłość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

ic ic szkola nie ma nic wspolnego z tym co bedziesz robil i ile zarabial :P no ma ale nie duzo :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

"Po którym najłatwiej znaleźć prace i dobre zarobki??" - jesteś debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Jeżeli umiesz patrzeć w przyszłość to zaufaj swojej intuicji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

on tego nie umie bo jest debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

idź do zasadniczej szkoły zawodowej na mechanika pojazdów tam przynajmniej nauczysz się czegos przy samochodzie a w technikum jest sama teoria a na praktykach zamiatasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Mam wrażenie że autor tematu w ogóle nie jest rozgarnięty.

"...jaki kierunek w technikum mechanicznym..."

Chyba logiczne jest, że w technikum mechaniczne jest technik mechanik! Nic innego w technikum mechanicznym nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

sebi to ty jesteś nie rozgarnięty, z tego co mi wiadomo to jest t. mechaniczne, elektromechaniczne i mechatroniczne, coś takiego było z 5 lat wstecz

motorbike skubi18 ma racje, jeśli choodzi o ten zawód to w technikum za wiele cię nie nauczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

sam jesteś nierozgarnięty. Uczyłem się tam to chyba wiem. Owszem, jest technikum mechaniczne i technikum mechatroniczne, ale to są ODDZIELNE technika a nie w ramach jednego z podziałem na kierunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

zgadza się, ale jakby nie było wybierasz czy technik mechanik czy tech mechatronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Tak, ale nie w ramach tego samego technikum tylko sa to dwa różne profile.

Do autora:
Dzisiaj nawet studia nie gwarantują znalezienie pracy, nie mówiąc już o dobrze płatnej. A przynajmniej nie w Polsce. Jak skończyłem w Mechaniaku technikum teleinformatyczne i nam zawsze tłumaczono, że "(...)jest zapotrzebowanie na tego typu fachowców(...)" tyle, że za granicą co nie każdy mógł dosłyszeć. Tak więc jak nie masz przede wszystkim farta to nie masz co liczyć na dobrą pracę w Polsce. Chyba, że spróbujesz rozkręcić własny biznes i jakimś cudem uda ci się utrzymać na rynku zdobywając renomę i doświadczenie.

Powodzenia przy wyborze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

A które technikum polecacie? Informatyczne,Teleinformatyczne czy Mechatroniczne??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

Póki co idź do informatycznego. Program jest od wielu lat stabilny i chyba niewiele sie zmienia. Teleinformatyczne i mechatroniczne to stosunkowo młode kierunki i programy nauczania cały czas się zmieniają. Co roku danego rocznika uczą innych rzeczy. Więc ja bym polecał informatyczne. Chociaż nie ukrywam, że po teleinformatycznym zainteresowałem się branżą telekomunikacyjną i teleinformatyczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechaniak

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org