poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drukarnia JDA

Witam,
może ktoś się orientuje jaka jest sytuacja w w/w firmie, tzn. czy często zwalniają - zatrudniają pracowników. Jakich zarobków można oczekiwać jako np. pracownik magazynu czy pracownik biurowy.

Dziękuję z góry za rzeczowe odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

zatrudniają i zwalniają bardzo często
rotacja jest duuuuża ;-))) szef to...nie będę pisał jaki jest na forum bo na to jest paragraf ;-p ale tu posypałyby się niecenzuralne słowa.....nie szanuje pracowników....zarobków dużych tez sie nie spodziewaj.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Niestety już pierwsze spotkanie było wręcz odrażające. Szef jest delkatnie mówiąc bardzo ciekawy życia - wtym także osobistego przyszłego pracownika. Wypytał na wszystkie strony kiedy kto z kim i jak,zadawano takie pytania że miałem wrażenie że jestem na policji.
Po tym zdażeniu poczytałem tu i tam posłuchałem i ... dziękuję losowi że tam nie pracuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

dokładnie,...
kiedyś też tam trafiłem na rozmowę, sympatycznie raczej nie było, propozycji dobrego wynagrodzenia też nie spodziewaj,

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

ja powiem tak jeśli nie doskwierają ci wyzwiska i niemal,że ciągłe niezadowolenie z twojej pracy to możesz spróbować tak ja już reszta napisała, na kokosy nie licz to się głównie tyczy pracy na magazynie .moja rozmowa przebiegła również w niezbyt miłej atmosferze no ale miałem okazje popracować w tym zakładzie parę miesięcy i powiem szczerze nie polecam...właściciel jest bardzo nerwowym człowiekiem impulsywnym wręcz i za dosłownie nierówne postawienie kartonika na palecie może zebrać niezłą wiązankę.to tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Ciekawe dlaczego większość właścicieli w Łomży to gbury i nerwusy. Czy ten typ już tak ma?
Taki obraz wyłania się z opinii, któe można co jakiś czas wyczytać na tym forum.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

...bo do wszystkiego trzeba dorosnac, do szefowania rowniez, a w Łomży wlasciciele firm (nie wszyscy oczywiscie) z gory zakladaja, ze jestes zlodziejem i nierobem, ale kazdy sadzi po sobie-prawda...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Dokladnie siak .!!! Wiekszosc szefow mysli o Tobie ze jestes nierob, i zlodziej. Ale znam tez paru ludzi, ktorzy prowadza swoje dzialanosci z optymizmem i spokojem wobec pracownikow. Moim zdaniem powinny byc jakies kursy na szefowanie, i to dosyc trudne powinny byc.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

A ja bym zaproponował każdemu z was otworzyć własną działalność i zatrudniać pracowników itd. i wtedy wypowiadać się jak to jet itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Jak się nie umie postawić kartonika równo na palecie to znaczy że jest się flejtuchem i ma się jeszcze pretensje do szefa. Trzeba najpierw umieć coś robić a wtedy napewno nikt nie będzie narzekał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

...Darek... i ostatni.... maja racje, jednak prawda jest zle podejscie do pracownika (nie wszedzie), bo jezeli ktos uklada kartony pierwszy raz w zyciu na palecie, o ktorej nawet w zyciu nie slyszal to chyba trzeba najpierw wytlumaczyc. Wiele ogloszen jest typu "przeszkolenie" co w rzeczywistosci konczy sie na "to jest to, a to to i do roboty"...sceptykow prosze o przemyslenie przed skomentowaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Obopólne zrozumienie jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Fakt jest taki że każdy chciałby jak najwięcej zarabiać i to jest normalne, ale to wszystko to jest błędne koło ludzie nie mają pieniędzy więc chcą coś mieć czy tam kupić jak najtaniej, pracodawca żeby mieć jakieś zajęcie zaniża cenę a co za tym idzie i zarobki wtedy też nie są duże. długo by o tym pisać ale warto się zastanowić nad tym co się chcę napisać i narzekać. Powtórze jeszcze raz, jest Ci źle u kogoś pracować? Narzekasz? Otwórz własną działalność, spróbój tego chleba a oczy Ci się napewno otworzą i zmienisz swe myślenie. Wtedy będziesz inaczej podchodzić do pracy, pracodawcy i do siebie... Pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

mówiąc w skrucie "hu.jnia z grzybnio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

denver masz rację! Pozdro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Pierw ci dadzą na próbę na 1 miesiac 900 do ręki ( nikomu nie da wiecej) potem zechca z tobą przedlużyć umowę na kolejny miesiąc oczywiscie- jeden za ta samą kasę, i tak w koleczko moze się uda ci wytargować trzy albo pół ale na wyzsze zarobki nie licz a kuszenie awansami szkoleniami to mozesz sobie wyobrazić w głowie, ja tam dlugo nie popracowałem amtosfera napięta pracodawca - brak słow tym bardziej ze pol jego rodziny tam pracuje. Wiec nawet nie licz na srednią umowę i płacę a rotacja jest duża bo lubi niepelnosprawnych zatrudniać a potem brać z tego ...........( jesli wiecie o co chodzi)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Do że rodzina pracuje u siebie to raczej normalne. Często niepełnosprawny pracuje lepiej niż zdrowy. Ty dajesz doskonały przykład że nie nadawałeś się do pracy to cie zwolnili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Ja tą firmą to bym sobie prędzej dupę podtarł niż tam nogę postawił , moj kolega był tam specjalistą od farb i spisywał się na 5 tki i 4 ki w ocenie pracownika pod koniec miesiąca (po okresie próbnym ) ale przez takie umowy które proponują to idz sobie sam tyraj . A co do rodziny to idz sobie tam z nimi pracuj niech się z ciebie nabijają, wkurwiają albo cyrki niech ci odstrajają . A co do pracy ............
jakbyś nawet dostał u nich pracę na szorowaniu podłogi szczotką od zębów to nawet im nie będzie pasować jak solidnie podłogę umyjesz ;)
Cię to na pewno tam wogóle nie chcieli bo pewnie nawet sznurowadla nie umiałeś zawiązać przy wejściu do biura hehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

jak się przyczepi do tego kartona to powiedz nie pirdol dobrze jest daj podwyżkę będzie prościej.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Specjalista do farb dobre. Ja pracuje już kilka lat w tej firmie i od lat jest tylko jeden specjalista do farb. A ułomni napewno nie zagrzeją tu miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Hehehehe szefuś drukarni JDA się podszywa :D dobre , chyba zamartwił się że mu reputacja spadła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Za nikogo się nie podszywam ale patrze realnie fachowcy zarabiają duże pieniądze a trudno żeby ludzie którzy nic robić nie umieją zarabiali dużo. Ale widocznie tobie pasuje bezrobocie bo w końcu lepiej jest tylko narzekać. Dziekolwiek nie pójdziesz to nie chcą nierobów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Wole byc bezrobotny niz pracować u nieuczciwych ludzi i być przez nich wykorzystywany lub znieslawiany . Ty jak widzę do kazdego podchodzisz bojowo , ładnie tam ci oleju wprawili . Temat zamykam bo do twojego poziomu znizal się nie będę tym bardziej do poziomu JDA :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

..zanim ostatni drakar zniknął jak sen....hehe pozdro..nie bajeruj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Nie polecam nikomu , najgorsza firma w Łomży podobnie Wiomar , ludzi traktują jak śmieci, śmieszne pieniądze , rotacja duża, raczej długo miejsca tam nie zagrzejesz , pół łomży i okolice tam pracowało, dno ,na początek umowa o dzieło po kilku miesiącach podziękowali z dnia na dzień, odradzam pracy w takiej firmie omijaj szerokim łukiem, mam inną pracę i cieszę się że tam już nie pracuję , zgadzam się z powyższymi opiniami pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Ja mam to szczęście, że robię to co lubię, zajmuję się obróbką grafiki w tej firmie http://www.pulsdruk.warszawa.pl/ , zarobki są dobre i nikt nikogo nie pogania. A poza tym to mam umowę o pracę :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Ja mam to szczęście, że robię to co lubię, zajmuję się obróbką grafiki w tej firmie http://www.pulsdruk.warszawa.pl/ , zarobki są dobre i nikt nikogo nie pogania. A poza tym to mam umowę o pracę :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Witam, chcialbym odswiezyc temat. Jak sie teraz przedstawia sytuacja w tej firmie?pracuje ktos z was tam moze?jak zarobki i jak z zatrudnieniem ?

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Wyzysk i nic wiecejza 5,50 na h na umowe o dzielo.Moja kolezanka tam harowala a teraz leczy sie na kregoslup,do tego wdycha sie smierdzace farby,masakra..

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Potwierdzam powyższe opinie. Byłam ostatnio na rozmowie. Szef interesuje się bardziej życiem prywatnym niż zawodowym. Padają pytania, które nie powinny być zadane przyszłemu pracownikowi. Takie zachowanie samo w sobie odstrasza potencjalnych zainteresowanych. Szczerze nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

ja mogę Tobie napisać z prywatnego doświadczenia, która drukarnia stacjonarna dla mnie jest najlepsza względem cena jakość a także szybkość wydrukowania, a uwierz, że już sporo drukarni mi robiło wydruki, najbardziej odpowiada mi firma http://drukpolska.pl uważam, że warto przetestować zaś osobiście wybrać, jaka będzie Tobie najlepsza, wszystko zależy po prawdzie na czym Tobie najbardziej zależy, mi np na jakości dlatego że uważam, że jak mnie widzą tak o mnie mówią, ale to już moje osobiste spostrzeżenie :)

Sprzedaje odzież używaną jako hurtownia odzieży używanej: http://werona.biz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Cos czesto dodaja ogloszenia... Jak tam jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Aktualnie w Polsce jest rynek pracownika i tak naprawdę cięzko jest czasami znaleźć kogoś odpowiedniego do pracy .W bardzo wielu firmach jest taka rotacja. Czasami danej osobie nie odpowiadają zarobki. Czasami sama siebie w danej pracy nie widzi oraz odchodzi....

Poza tym praca w drukarni to nie takie hop siup. Nie jest to łatwa praca w biurze, która polega na przekładaniu papierków z kupki na kupkę:
https://www.reflect.pl/wywiad-z-sitodrukarzem-z-pasji.html

Na stronie jest wywiad z sitodrukarzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnia JDA

Witam, najgorsza szuja jaka jest w tej firmie to Pan Dyrektor Marcin L. Nie szanuje ludzi zupełnie, jest chamski, zarozumiały i bezczelny. Mam nadzieje że karma kiedyś wróci do tego Pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org