niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

Witam mam taki problem ze nagle przestał mi działac pilot centralnego zamka tak sie zastanawiam czy to mogła byc bateria cos wiecej miał ktos juz taki przypadek w tym samochodzie dodam ze golf jest z 94r. ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

zeby to byl golf z 95r to bym wiedzial a tak niestety nie moge tobie pomoc sorry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

zacznij od bateri jak to nie pomoże to wymien wkład ,ten miedzy kierownicą a fotelem-powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

Może go napraw:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

Jest taki przycisk reset,to go nacisnij.W pilocie naciśnij "guzik"cichy p.Powodzeniarzez jakąś dłuzszą chwilę,jeśli nie pomoże to na Nowogrodzką na Grabówkę/dobry elektryk/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

otuż mój drogi włóż kluczyk do stacyjki przekrec az sie kontrolki zaswieca i przycikaj przycisk bo prawdopodobnie rozregulował sie a chodzi o to ze to działa poprzez fale radiowe i ma prawo sie rozregulowac

ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 Nie działa pilot centralnego zamka

polecam http://forum.vwgolf.pl/index.php




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org