poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Ja pochodzę z Zambrowa i jestem bardzo zadowolony z tej miejscowości.
Szkoda ,że jest mniejsze od Łomży. Kiedys Zambrów był większy.
W Zambrowie jest budowana obwodnica, centrum kultury.
Niektórzy pewnie z Was czasami jeżdżą do Zambrowa. Jestem ciekawy co powiecie o tej miejscowości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Ładnie jest . xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

szkoda czasu na myślenie o SZAMBROWIE !!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

załuz se portal 4ZAMBRÓW i nie wk.....aj

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

jak to Zambrów ... 2 ulice na krzyż i tyle ... aaa "BZA" powinno nauczyć się jeździć i dopiero do Łomży przyjeżdżać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

zambrow swietnie rozwijajaca sie miejscowosc w porownaniu do naszego kurwidolka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

wiec poco k...wa siedzisz w tym dołku

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Bo nic nie ma do zaproponowania, miernota, jak wiekszośc anonimowych rozmówców, którzy w kółko narzekają.
I tak przepłynie im żywot na własnej bylejakosci, istnienia której nie biorą w ogóle do bani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Jak musi to siedzi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

musi to na na rusi a w polsce jak kto chce nie podoba sie to zawsze mozna zmienic miasto chyba ze jestes w pierdlu ale łomzy to nie dotyczy

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Jak dobrze że Czerwony Bóbr jest niedaleko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

To wyobraz sobie ze Ci z rejestracja BZA ucza sie jezdzic w Łomży, a żeby nie umieli to by egzaminu nie zdali...Jaki madrala...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Ta wypowiedz byla do "AdamPoludnie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Zambrow a gdzie to jest bo jakos nigdy nie slyszalem a te centrum kulturalne to ma sie rozumiec nowa obora nabogatszego we wsi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

w zamie jest duzo szumowinki.. i nikt nie zaprzeczy.. gangsterka bojki na ulicy to porzadek dzienny.. ale bardzo fajne miasto ze wzgledu na rozwijanie sie...

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

dużo lepszy basen sauna w cenie wiedzą jak zarządzać , lodowisko też było lepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

po drodze mi do Zambrowa,
po basenie tylko chodze, przechadzam sie, przy scianie macham nogami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

szczebiotka a w czym innym tez machasz nogami??:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

"Kiedys Zambrów był większy."
Powiedz mi kiedy, bo nie kojarzę... Z tego co mi wiadomo, to Zambrów jest młodszym miastem od Łomży i leży na Ziemi Łomżyńskiej i przez większość swojej historii podlegał pod Łomżę, więc raczej nie mógł być większy.

A tak poza tym to spoko miasto i mieszkańcy na ogół też. Chociaż wkurza mnie, że wielu z nich ma jakieś ciągoty do Białego i Podlasia. To dla mnie największy minus. Plusem na pewno jest to, że stara się jakoś rozwinąć, chociaż perspektyw wielkich nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

slyszalem ze maja zaorac zambrow i sadzic tam na przemian kartofle z burakami wie ktos cos wiecej na ten temat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Słuchaj masz złe dane.Mają zaorać i sprzedać tereny okolicznym rolnikom,a to co będzie tam sadzone to zależy od nich.Z tego co wiem basen ma zostać,teraz nowe wymagania unijne i normy,coś takiego,więc rolnik musi mieć gdzie trzodę i bydło kąpać.Teraz nie te czasy kiedy z brudnymi łapami szło się krowę doić,a kurz,brud czy piasek z cycka strząchało się palcami,a ludzie pijąc mleko na codzień i tak byli zdrowi.




Żarcik :D :D :D żeby się tu przypadkiem nikt nie bulwersował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

ma być tam tesco;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

jak najbardziej jestem za ZAMBROWEM!!!!!!!!!!!!!!PRZYNAJMNIEJ JAKIES INSTYTUCJE JAK NP. BANK SA OTWARTE!!!!!!!!!!!!! jestem lomzynianka __________________________ale LOMZA to jest zadupie !

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Zambrów podobnie jak Łomża to prowincja intelektualna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

drodzy forumowicze czy wspomnialem ze to miasto mnie dobija i jest fe to ze nazwalem je kurwidolkiem to nie znaczy ze jest mi zle a wrecz przeciwnie trzyma mnie tu pare rzeczy i jestem z tego zadowolony ale zdania nie zmienie na temat tego miasta


blondloczek1 Ty to masz naprade jakis problem ze soba, czyzby jakies kompleksy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Ludzie opanujcie się trochę. Zambrów to normalne miasto, minimalnie większe od Grajewa. Ale nie wiem po co tak krytyka? Ciekawe jak o Łomży myślą mieszkańcy czy Grajewa czy Białegostoku. Uważajcie co mówicie.
gdyby była ustawka Koszary na bloki przy szosie Zambrowskiej to Koszary by wygrały.
ZAMBRÓW TO NORMALNE MIASTO. GDYBY NIE 71 PÓŁK PIECHOTY TO ŁOMŻA BY NIE ISTNIAŁA. 71 PP ZATRZYNAŁ WOJSKA NIEMIECKIE, W BITWIE O ZAMBRÓW. nIEMIECKIE ODDZIAŁY CHCIAŁY WYRUSZYĆ W STRONĘ ŁOMŻY, ALE 71 PP WAS OCHRONIŁ. TO TAK DZIĘKUJECIE zAMBROWSKIEMU MIASTU??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Bania schowaj się z tym swoim zambrowem.
Zadajesz pytanie co ludzie sądzą o tym miasteczku a potem bulwersujesz się jak ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie na temat tej miejscowości.
Co ty kompleksy jakies leczysz małomiasteczkowe - "Zambrów to normalne miasto, minimalnie większe od Grajewa."
Według wikipedii większy od Grajewa o CAŁE 200 osób, toż to metropolia prawie.
A ten tekst z ustawką powalił mnie na kolana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

benny
A 71PP nic tobie nie mówi. Muszę wrócić do historii. Dzięki Zambrowie żyjesz w Łomży. 71 Pułk Piechoty mieszkał w Koszarach w Zambrowie. Głównym celen Niemców było zniszczenie Zambrowa, Białegostoku i Łomży.
Powinieneś dziękować Zambrowie.
P.s.
Jak był wybudowany Lidl w Zambrowie to co drugi samochód miał rejestrację BLM, a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

bania widzę że dyskutuję z jakimś małolatem, przynajmniej argumenty które podajesz na to wskazują. Co mnie obchodzi jakiś 71 Pułk. Chwałą tym żolnierzom za to co zrobili ale jak to się ma do tego Zambrowa jako miejscowości.
Proszę Cię nie podawaj tak dennych argumentów jak durne ustawki czy Lidl bo w tym momencie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Poza tym BLM to nie Łomża, także na przyszłość przemyśl na spokojnie to co masz napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Wiadomo, Zambrowa od dawna się nie lubi (regionalny rywal ZKS Olimipa) ale jedno co muszę przyznać - mają wspaniałego Burmistrza, Kazimierza Dąbrowskiego i w dużej mierze dzięki niemu to miasto się rozwija.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

w zambrowie przynajmniej sa sklepy nocne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Uważam Zambrów za dziurę. Znam kilka osób mieszkających w okolicy tej metropoli i też tak sądzą. Miasto jest brzydkie, typowo rolnicze, każdy każdego zna. Inna sprawa to burmistrz, od którego nasz Szeryf duzo mógłby się nauczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

a o Las Vegas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Zambrów. Co prawda niezbyt wielkie miasto , ale ... Bez wrzasków, kłótni i skandali potrafiono tam rozwiązać problem spadku po ichniej bawełnie. Ludzie znajdują pracę . Bywając tam z estymą spoglądam na tamtejsze centrum rekreacyjno-kulturalne . Jakoś tak się stało , że bez zbędnego szumu ruszyła i trwa budowa obwodnicy . Z Zambrowa pochodzi wielu ludzi , którzy przyczynili się do rozwoju kultury łomżyńskiej właśnie . M. in. św. pamięci Pani Helena Czernek. Knajpki też tam są , ale takie, w których można czuć się bezpiecznie. BZA przyjeżdża do miejscowości Łomża tylko z tego powodu, że na ulicach tego miasta odbywają się na nieszczęście egzaminy na prawko. To tyle - w skrócie, oczywiście. Pozdrówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Akurat sprawa obwodnicy Zambrowa to nie żadna zasługa tamtejszych władz. Po prostu tak została wytyczona trasa S8 i tyle, włądze tego miasteczka guzik dokłądaja do tej inwestycji także nie mogą sobie przypisać tego do swych zasług. A przyjeżdżają nie tylko jako kursanci, ale tez na zakupy, a już na pewno wzmożony ruch samochodów z tamtych okolic będzie po wybudowaniu galerii handlowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

Do :benny . I dobrze. Będą większe obroty. Wzrośnie sprzedaż laleczek (piwa, oczywiście) . Stąd będą trochę wieksze wpływy do Ratusza . Nie będzie żle !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zambrów-co o tym mieście sądzicie??

A Łomża ? Ot wielka metropolia. Wstyd mi nie raz za Łomżę. Tam nawet za jedną winogronę można być aresztowanym. Przez ten incydent, głośny na całą Polskę, legły w gruzach wszystkie pozytywy na temat tego miasta, jakie zasiałem w miejscu gdzie teraz mieszkam. Pozdrawiam Łomżę i Zambrów, kyóry też bardzo dobrze znam i też pozytywnie się o nim wyrażam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org