piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pies york

proszę wypowiedcie się na temat rasy york ,pis czy suczka ,który szybciej przywiązuje sie do ludzi,czy same mogo w domu zostawać,czy nie piszczo ,szczekajo głośno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

widziala/es' psa ktory ma morde, w kuble?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

" Mogą , piszczą , szczekają " ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

przywiązuja sie tak samo, to nie ma roznicy czy pies czy suczka. czasami szczekają jak to psy hehe ale bardzo cichutko hehe. jak zostawisz w domu szczeniaka to rozkładasz matke i sikaja na nią, raczej nie powinien wyrzadzic zadnych szkód.jak go zostawisz to bedzie sobie spał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Po co ci pies ,będziesz miała mola na głowie ha,ha,ha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

potem jak taki nasika, -wszedzie na podlodze widac malutkie kaluze,
nogi nie ma gdzie postawic'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

nie prawda. jak nauczysz to nie nasika.bedzie chcial zeby wyprowadzic albo bedzie lal na mate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Znajoma ma takiego pieska i mówi że jest oki tylko to jest wydatek jeśli chcesz żeby był zadbany i ładny ;
*strzyżenie
*obcinanie paznokci
*odżywki do włosów
*fryzjer
*pokarm [ z tego co słyszałam nie jedzą one byle czego itp/
A z tego co wiem to każdy piesek szczeka , piszczy ... a jak jest mały to może i w domu zrobic to i owo ale to każdy pies a nie tylko york. Zależy od wychowania psiaka , tzreba miec czas , cierpliwośc, żeby odchowac zwierzaka. Ogółem są bardzo fajne i przyjazne psiaki ten mojej znajomej jak do niej przyjdziesz to rozebrac Ci się nie da cieszy się , skacze i liże ;]

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Ja pieska Yorka. Są to wspaniałe psy. Mój praktycznie nie szczeka, sika na mate, mało je, jak chce wyjść na dwór to stoi przy drzwiach. U mnie pies zostaje codziennie na około 4h i ma przygotowane swoje gryzaczki. Nie piszczy, większość czasu śpi. Także ja polecam gorąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

chcesz psa do pokazania sie kup yorka:) moze go pokochasz chcesz psa do kochania wez kundelka ze schroniska:D na pewno nie pozalujesz

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Ja mam yorka i zawsze jest z nim wesoło jak jest w domu. Lubi spać siedzieć blisko ludzi:) Zostaje 8 h w domu sam i nie ma z nim kłopotu, wystarczy parę zabawek do gryzienia i jest ok bo i tak wiekszosc czasu śpiocha:) Nauczony nie załatwia się w mieszkaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

a czym się rożnio terier york ,od yorka ,chyba są większe,który ładniejszy miniatórka czy te większe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

jaka jet cena takiego pieska bez rodowodu w Łomży ??
Chyba około 800 zł ???

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Najwspanialsze psy jakie są ,pod warunkiem ze sie wychowa od małego .
Mam takiego i jestem w nim zakochana.Polecam suczke, bo jest łatwa do ułozenia i bardzo przyjazna.
Goraco polecam:) coś pieknego miec takiego pieska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Autor: szczebiotka (---.w92-154.abo.wanadoo.fr)
Data: 18-03-10 08:52

potem jak taki nasika, -wszedzie na podlodze widac malutkie kaluze,
nogi nie ma gdzie postawic'


No jak nie sprzatasz to fakt.... Z czasem nie bedziesz miala gdzie nogi postawic...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Autor: szczebiotka (---.w92-154.abo.wanadoo.fr)
Data: 18-03-10 08:52

potem jak taki nasika, -wszedzie na podlodze widac malutkie kaluze,
nogi nie ma gdzie postawic'


-bo trzeba sprzątać hehe a nie mijać:)

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

chcesz to Ci złapie takiego, po piwnicy biegają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

Co do pieskow Yorkow to sa bardzo krzykliwe . Jak wyprowadza sie taka pocieche na spacer to szczeka i wszyscy sasiedzi wiedza ze idzie na spacer przy gllaskaniu jej zdarza sie ze robi siusiu Jest ogolnie milym pieskiem tylko za duzo szczeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

na slowo- wierzyc'
szczeniaki, kundle, miernoty !!!!!!!!!
takie cukierki,
sikaja, bez pozwolenia
Co mam robic'?
(to nie chodzi o sprza,tanie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

też byłam zainteresowana tą rasą ale..... chyba naprawdę duży wydatek i kto by się nim zajmował w ciągu dnia jak ja w pracy. .....daj sobie spokój z nim,

aniol28

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

pati80:
York terier i York to to samo, tylko skrócone... Nie ma czegoś takiego jak miniaturka, po prostu pies może mieć predyspozycje po rodzicach i dobrze rokować na przyszłość czyt. urosnąć nieduży.

edytch:
Hodowla jest w Konarzycach. Cena? Nie wiem. Jakiś czas temu z rodowodem stały po 1tys zł.

I ode mnie... Yorki to największa porażka wśród psów jaka zaistniała w ostatnim czasie. Moda na małe pieski. Psy źle wychowywane, szczekliwe, traktowane tylko jako pies zabawka. A o różowych panienkach z takim psem na różowej smyczy, albo w ubrankach to już wogóle... Na prawdę jest wiele ciekawszych ras. Mam nadzieję, że ta moda przeminie tak szybko jak weszła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
koty

lubie ich rozowy jezyczek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

jorki so wredne
lepsze rabaradory



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pies york

a wy nie macie o czym pisac tylko o psach sa powazniejsze tematy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org