sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prostota

wiem temat byl nie raz poruszany ale hehe jakos nie moglam sie powstrzymac... ;) nasza swietna strona lomzynska 4lomza.pl jest baaardzo prestizowa, 0 w niej tandety, 0 postow chlopcow ktorzy nudza sie w domu lub szkole i najwazniejsze 0! bledow i duzo wyszukanych tekstow. Czytajac czasem niektore "akrtykuly" nie moge sie powstrzymac od smiechu bo teksty czesto sa tak naciagane i tak za wszelka cene ktos stara sie nie powtarzac slownictwa i wymysla takie okreslenia ze az mnie zal za dupe sciska:) hehe nie wiem kto to pisze redaguje itp ale naprawde nie trzeba tutaj wymyslac, wydaje mi sie ze wystarczy pisac zwykly prostym jezykiem [nie myslic z prostactwem] i wszyscy beda zadowoleni i nie robic na sile z tej skromnej strony - powaznej oficjalnej strony wielkiego znanego na cala polske! Łomży! to tyle;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

o co ci w ogole chodzi?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

cranberry ty to czytasz wogóle..? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

a no czasami czytam, dobrze wiedziec co sie dzieje no i posmiac sie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

Zgadzam się we wszystkim co napisałaś ale...

...wymagasz od innych artykułów na poziomie, bez błędów itd. a sama piszesz: az mnie zal za dupe sciska. Brak tu konsekwencji.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

ja nie pisze oficjalnego tekstu artykulu czy jak to nazwac wiec wydaje mi sie ze nie musze byc az tak poprawna jak redaktorzy naszej stronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

ale nie wymagaj od kogos czegos, czego sama nie jestes w stanie zapewnic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

dobrze, obiecuję poprawę, nie rozumiem tylko co porównujecie mnie skromną dziewczynę do redaktora który chce zaszaleć ale mu nie wychodzi:) może się czepiam ale to naprawdę jest trochę irytujące:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

A może redaktor zagląda na forum i widząc jaki poziom reprezentuje większość użytkowników po prostu nie "wysila się" ? :)

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

hehe dobre;p mówisz m in o sobie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

Nie, w żadnym wypadku.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

a może jednak Polskę a nie polske...?
do reszty tekstu nie mam żadnych zastrzeżeń :)

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

tzn nie mam większych zastrzeżeń

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostota

głupiaś, do garów poszła

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org