sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zetną i ukrzyżują pedofila

http://www.tvn24.pl/12691,1626964,0,1,zetna-i-ukrzyzuja-pedofila,wiadomosc.html

Kiedy u nas ktoś pójdzie po rozum do głowy i zaostrzy wreszcie przepisy kodeksu karnego.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

prawidłowo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Jak najbardziej ok

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Co wy z tym ścinaniem, u nas pedofile mają gorzej:D Wystarczy, że taki pójdzie do więzienia na obojętnie jak długi wyrok, nie ważne rok, dwa czy więcej. Dostanie w gratisie piekło od współwięźniów i gra gitara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

dokladnie robia z d.......y jesien sredniowiecza i o to chodzi z tymi zwierzetami hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

borysek naoglądałeś się za dużo symetrii... U nas kary powinni zaostrzyć nie tylko za pedofilię, ale i gwałty czy zabójstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

tak ale ten pedofil po jakimś czasie wyjdzie z więzienia i dalej będzie robił to co robił, a jak się łepek ciachnie to po kłopocie i przestroga dla innych , zaraz pewnie wyskoczą pokemony z prawami człowieka do życia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

no wlasnie, wsadza mu pare razy w dupe kija i co z tego jak on to lubi? Wyjdzie po jakims czasie i dalej bedzie robil swoje, upierdolic przy samej dupie i za oknem powiesic to wiecej nawet o tym nie pomysli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Tak,człowiek ma prawo do życia itp.Ale ten 22-letni pedofil-czy on jest człowiekiem?Dla mnie to najgorsze ścierwo skoro dopuścił się czegoś takiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

po za tym zgwałcił świadomie , aż pięcioro dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Borysek a co ty z tym więzieniem? myślisz że w więzieniach nie ma dzieci?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

http://moto.wp.pl/kat,106078,title,Policjant-smiertelnie-potracil-bliznikow,wid,12055597,wiadomosc.html?ticaid=19c74

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

" DLA TYCH CO POWINNA BYĆ DLA TYCH KARNY NIEMA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Wprowadzą u nas prawo shariatu to i w Polsce będą ścinać, kamienować i krzyżować za... wszystko i za nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Wiadomo,że nie za wszystko od razu ścinać, ale pedofilii, gwałcicieli i innych zboczonych śmieci inaczej karać nie można,a ja nie zamierzam płacić za utrzymywanie takiego ścierwa albo jego leczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

ProPP a kto Ci każe kogoś utrzymywać ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

spliter,a kto utrzymuje więzienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Jeżeli pedofilów to razem pedałów i lesbijki. To taka sama choroba psychiczna.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Pedofilię można leczyć !!!!!! Tanio !!!!!
Istnieje niesamowity lek dostępny już po 1.41 zł, i działa już po pierwszej aplikacji.
NIEZAWODNY LEK
Testy w wielu krajach muzułmańskich udowadniają skuteczność takiej terapii. Co więcej oszczędza się na kosztach utrzymania takiego człowieka i zapewnia że więcej razy nie popełni tego błędu.
Terapia dosyć drastyczna dla widowni więc aplikację wykonuje się na czerwonym dywanie. Jak na rozdaniu Oscarów :) Co musi czuć taki szczęśliwiec. Prawie jak prezydent- czerwony dywan i witany przez wiwatujący tłum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

ProPP zdziwisz się, ale Twoje podatki idą na podwyżki dla lekarzy a nie jak sądziłeś na utrzymanie więzień.

Ok przekomarzam się tylko. Mówiąc poważnie nie widzę powodu dla jakiego powinniśmy się wzorować na tych zacofanych prymitywach. Jestem zwolennikiem kary śmierci za najcięższe zbrodnie i przymusową kastracją farmakologiczną pedofilów, ale by zaraz publicznie ścinać głowy i krzyżować? Chyba stać nas na bardziej cywilizowany sposób eliminacji jednostek nieprzystosowanych. Równie dobrze możemy powrócić do łamania kołem, ćwiartowania i innych form zadawania cierpienia, przy których ścięcie jawi się jako łaska i wybawienie (wbrew pozorom to bardzo humanitarna i bezbolesna forma pozbawienia życia). Przecież taka kara jest przede wszystkim dla zebranej i podnieconej gawiedzi rządnej widoku krwi. A czy to jest zdrowe i całkowicie normalne, że ludzie pragną oglądać czyjąś śmierć i takie widoki są dla nich atrakcyjne, wg mnie jest to co najmniej dyskusyjne.

A-Z dorzuć jeszcze wszystkich innych z wszelkimi zaburzeniami psychicznymi oraz ludzi upośledzonych. Zresztą najlepiej zetnijmy wszystkich myślących, czujących, wyglądających inaczej niż Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

oczywiste ,że nie jestem za publicznym ścinaniem głów oraz wieszaniu na krzyżu w swoich postach odwołałem się do wiadomości,której podał autor tematu,jak już wspomniałeś jesteśmy krajem cywilizowanym i nie musimy uciekać się do publicznych rzezi,na uśmiercenie są inne humanitarne metody ot chociażby podanie trucizny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Spliter25 tutaj chodzi o szkodliwość społeczną a nie o sam fakt że ktoś jest chory. Może i jesteś obrońcą tych zboczeńców tylko zobaczymy co powiesz synowi/córce jak się spyta o parę dwóch mężczyzn idących z dzieckiem za rączke lub całujących się. Chcesz żeby i Twoje dziecko było homo? Ludzie lubią zmiany i jeżeli nikt nie stawi im czoła zostaną same pedały(geje jakby ktoś się obrażał) na tym świecie. Nie można akceptować takiego liberalizmu w naszym kraju. Pedał, lesbijka, pedofil leczyć psychiatrycznie + dodatkowo obcięcie "Pana" farmakologicznie oczywiście.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

dokładnie tak A-Z

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

Byc moze nie taka forma, ale skutek ostateczny popieram...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

A-Z nie zgodzę się z Tobą. Nie jestem niczyim obrońcą co wcale nie znaczy, że popieram karanie kogoś za jego orientację seksualną a już śmiercią ?? Na orientację moich dzieci nie ma wpływu moje widzimisie. Jasne, że gdyby moje dziecko okazałoby się w przyszłości homoseksualistą to zapewne nie skakałbym z radości, ale kochałbym je tak samo a może i bardziej wiedząc, że wszyscy w około je nienawidzą. Ja nie widzę problemu w pytaniu dziecka czemu dwaj panowie trzymają się za ręce. Pytanie jak każde inne. Gdyby zapytało Ciebie dziecko czemu mijany pan na ulicy ma czarną skórę to co powiesz, że to diabeł albo, że jest chory, zboczony lub gorszy rasowo niż my biali? Zapewne byś powiedział, że na świecie są różne rasy a co za tym idzie kolory skór. Podobnie ja bym odpowiedział swojemu dziecku na pytanie, które postawiłeś.
Równanie bandyty i zwyrodnialca krzywdzącego dziecko i jego psychikę ze zwykłym gejem czy lesbijką jest wg mnie nieuprawnionym nadużyciem. Mnie to może obrzydzać i mierzić, mogą mnie wkurzać te popierdzielone i prowokujące marsze, ale co mnie obchodzi co dorosły człowiek robi z własnej woli z drugim dorosłym człowiekiem w swoim mieszkaniu w swoim łóżku lub gdziekolwiek to robią w obrębie swojego domu.
Nie czarujmy się wielu z nas obraca się wśród gejów i lesbijek. Chodzimy z nimi do szkoły, razem pracujemy, przyjaźnimy się z nimi a nieraz są naszymi krewnymi i wszystko jest ok. do chwili gdy dowiadujemy się, że są homo.
A-Z powiedz szczerze czy Ty nie masz innych zajęć niż włażenie komuś w życie osobiste tak Ciebie interesuje kto z kim sypia? Jak świat istnieje tak długo istnieje homoseksualizm i nic tego nie zmieni, więc czy warto zionąć nienawiścią do kogoś kto mi nic złego nie zrobił i w żaden sposób nie zagraża? Oczywiście masz prawo mieć własne zdanie i pogląd na dane zjawiska. Tego nikt Tobie nie zabroni dlatego nie odbieraj prawa homosiom do poczucia własnej tożsamości, wartości i godności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zetną i ukrzyżują pedofila

spalić wszystko i sejm

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org