sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomoc informatyka !!

czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego strony w internecie otwieraja mi się wolno. Internet 2048 SZYBKOŚC ŁACZA BEZ PROBLEMU , WIRUSÓW NIE MA A CHODZI BARDZO WOLNO. Program antywisrusowy G Data InternetSecurity 2010

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

przyczyn może być wiele




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

ja to wogóle jak chce otworzyc jaki kolwiek program antywirusowy to mi sie wyłącza i nie moge go włączyc, wie moze ktos o co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

sprawdz szybkosc lacza na np: http://www.speedtest.net/
program antywirusowy ktory uzywasz dosyc mocno obciaza komputer, co moze byc szczegolnie widoczne na starszych maszynach, wlacz "windows task manager" i w kolumnie cpu zobacz czy jakis program "pozera" moc procesora, moze poprostu masz jakiegos wirusa lub inne swinstwo, ktore g-data "przeoczyl", mala ilosc dostepnej pamieci i co za tym idzie ciagle wykorzystywanie twardego dysku jako "wirtualnej" pamieci - wylacz niepotrzebne programy pracujace w tle, zdjecie z pulpitu, zmien glebie kolorow z 32 lub 24 bitow na 16 bitow i zobacz czy to pomoze, zdefragmentuj twardy dysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

dzieki D za fachową informację.

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

Ja był ściągnął ccleaner, usuwa wszystkie niepotrzebne śmieci z systemu. Mi pomaga, momentalnie można odczuć różnicę w szybkości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

A u mnie jak wyklinował to 50% rzeczy brakowało i musiałam formatować i wszystko wprowadzać i konfigurować od początku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

małpa@ masz wirusa najprawdopodobniej, teraz sa takie wynalazki, co wylaczaja antywirusy, blokuja dostep do menadzera zadan itd.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

Może masz kompa starego i procek nie wyrabia. Ja tak mam. Gdy korzystam z neta użycie proca wynosi 100% i strony bardzo wolno sie otwierają (łącze w IST 59zł) a na drugim kompie może 1 sek czekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc informatyka !!

Pewnie ci już coś siada w środku tak jak mi karta graficzna padła ,też mam stary komputer ale net działa mi szybko a mam windows 7 wogole aż dziwie się że na 1.80 procesorze i 1 gb ramu ta 7 działa normalnie przy włączonych Aqq Operach itd. A co do wirusów ? ja nie używam żadnego antywirusa i nie mam problemów teraz tylko mam wbudowanego tego Microsoft Defender a i tak nic nie łapie :) Masz poprostu problem z kompem w środku .




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org