sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LG KU990i

może ktoś z Was posiada telefon LG KU990i ?

interesują mnie opinie na jego temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

ja moge sprzedac tobie gd510 nowka z orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

www.google.pl w pytke tam znajdziesz opini.

Oczekuję tylko odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

JA posiadam ten telefon od 2 miesięcy, i jak najbardziej polecam. największe plusy to to ze można odtwarzać na nim filmu w bardzo dobrej jakość a drugie ze można nagrywać filmu 120 klatek na sekunde:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

będępytał, dzieki ale gdybym chciała zapytać googli, to zrobiłabym to, uwierz ;)

insider89 a jak z bateria ? dobrze trzyma?


op21 - moge mieć to co proponujesz za 2 zł, przebijesz oferte orange ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

Ja mam lg ku 990 Viewty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

Witam.Szanelka,ja mam ku990i od grudnia.Uzywam go glownie do netu,i musze powiedziec ze spelnia te funkcje doskonale,oczywiscie po wgraniu opery mini. Poza tym ma duzy czytelny wyswietlacz.Plusem jest calkiem dobry aparat z lampa i mnostwem opcji.Jak wspomnial koldga mozna ogladac na nim filmy divx bez konwertowania.Aparat nagrywa ladnej jakosci filmiki. A pytasz o baterie,to roznie.Od 1dnia przy maxymalnym pstrykaniu do 4przy delikatnym uzytkowaniu,jednak bateria nie ma efektu pamieci wiec w kazdej chwili mozna ja doladowac.Generalnie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

Ja mam ten tel.od kilku miesiecy i szczerze,to zaczyna mnie denerwowac troszke.Pisanie smsow to porazka.Trzeba nieraz kilka razy poprawiac,bo wyskakuja nie te litery,ktore akurat chce wpisac.Bez rysika-porazka.A przewijanie gora-dol tez pozostawia wiele do zyczenia.Fakt-filmy oglada sie super,muzyki tez mozna na nim posluchac w super jakosci dzwieku,ale reszta-do bani.Bateria trzyma mi do 5 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

pisanie to kwestia przyzwyczajenia według mnie, ja bez rysika daje rade sobie. wiadomo na klawiaturze qwerty gorzej sie pisze ale na zwykłej jest dobrze. w samsungu avila jest duzo gorzej pisać według mnie. a bateria to trzyma tak jak pisał Łukasz1984, w zalezności od tego jak sie korzysta, ale jak tylko dzownisz i smsy piszesz to 4 dni spokojnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LG KU990i

kurcze, a ja juz tak dawno nie mialem telefonu z bateria wytrzymujaca dluzej jak dzien ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org