piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowlanka Łomża

Witam mam pytanie odnośnie szkoły "budowlanka" w łomży wie ktos od którego mozna składac w tej szkole papiery o przyjeciei jakie trzeba papiery tam skladac bo na stronie internetowej nie ma tam takich informacjiz gory dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża

tszeba rzułte papiery tam skladac

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża





Terminy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych:

składanie dokumentów( podanie o przyjęcie do szkoły , w przypadku technikum zaswiadczenie z poradni medycyny pracy w szpitalu o braku przeciwskazan do kontu=ynuowania / podjęcia nauki ) od 15 marca do 28 maja 2010 r. do godz. 15.00
składanie dokumentów do szkół dysponujących wolnymi miejscami od 31 maja do 18 czerwca 2010 r. do godz. 15.00
składanie kopii świadectw ukończenia gimnazjum i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego do 29 czerwca 2010 r. do godz. 12.00
ogłoszenie listy przyjętych 30 czerwca 2010 r. o godz. 15.00
potwierdzenie przez kandydata woli podjęcia nauki w danej szkole poprzez złożenie oryginału świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego od 1 lipca do 2 lipca 2010 r. do godz. 15.00
ogłoszenie wolnych miejsc 5 lipca 2010 r. o godz. 15.00
składanie dokumentów wraz z oryginałami świadectw i zaświadczeń od 6 lipca do 7 lipca 2010 r. do godz. 12.00
ogłoszenie listy ostatecznie przyjętych 7 lipca 2010 r. o godz. 15.00

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża

funky dzieki za pomoc ale skad mam pobrac to podanie o przyjecie do szkoły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża

z sekretariatu, glabie

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża

Podanie bierzesz z sekretariatu szkoły . W ubiegłym roku można również było wydrukować z neta teraz nie wiem jak to jest :)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża

podanie mozna rowniez uzyskac na dniach otwartych szkoly, ktore juz niedlugo zapewne beda ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowlanka Łomża

Czy nauczyciele Was nie informują, że papiery do szkół składa się do sekretariatów?
Z roku na rok młodzież chyba się cofa w rozwoju albo mi sie wydaje. Poziom w szkołach również. Tylko komputer, komputer, dzieci neo. Kiedyś młodzież chyba była jakoś bardziej rozgarnięta i zaradna.
Świadczą o tym niektóre posty na tym forum np "gdzie moge kupic kartki podaniowe".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org