sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytanie - samochod

witam. przymierzam sie do kupna samochodu Ssangyong REXTON 2.9 td 120 km . czy moze ktos mial do czynienia z wyzej wymienionym samochodem. jakie sa wasze opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

made in china wiec sam sobie odpowiedz na te pytanie zobacz crasch testy az zal za serce sciska jesli masz rodzine to naprawde nie polecam tego g..na

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Akurat Freshpower mylisz sie bo to jest marka koreanska . W sumie to calkiem wporzadku samochod . Silniki mercedesa . Za dobre pieniedza mozesz miec duzego suva.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

papierowy samochodzik, silnik jak silnik, ale nie mysl, ze po zderzeniu cos zostanie z ciebie i z samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

sorki za taki blad elinoe ale naprawde nie zycze ci wypaku w tym samochodzie moze i ciekawie wyglada ma duzo bajerow takie mam wlasnie zdanie na temat azjatyckich samochodow oczywiscie nie liczac toyoty i hondy http://www.youtube.com/watch?v=wEIGkIIAkBE&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

nie porównujcie chińskiego Brilliance'a do Ssangyoung'a....
przy wypadku i tak najbardziej liczy się masa pojazdu a ta w przypadku tego modelu jest spora...
daewoo też koreańskie i co, nikt tym nie jeździ??

Ja uważam że możesz śmiało brać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Nie znam się na samochodach ale po co eksperymentować nie lepie zapytać jaki samochód kupić by być zadowolonym, chyba że chcemy się wyróżnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

hmm. zastanawia mnie jeszcze spalanie. w necie pisza ze od 7 do 18 litrow. ale cos mi sie zdaje ze bedzie palil wiecej :)
koledzy a jakimi wy jezdzicie potworami ze tak bardzo sceptycznie podchodzicie do Ssangyong REXTON????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

wiem ze tego modelu jest dosyc malo na naszych drogach wiec ....

anelko jesli bysmy nie eksperymentowali to ciagle bycmy jezdzili fiatem 126 p lub polonezem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Wtorek możesz przedstawić jakieś linki do testów zderzeniowych lub awaryjności ssangyonga rexton? Bo twoja opinia chyba jest poparta jakimiś dowodami?

Moim zdaniem fizyki nie oszukasz i wielkość samochodu również ma wpływ na bezpieczeństwo. Myślę, że jest to samochód bezpieczniejszy niż niejeden japończyk, czy niemiec typu passaty i inne.

crusader nie kieruj się opiniami ludzi którzy nigdy nie posiadali auta danego modelu, bo mogę się założyć że nikt z tutaj piszących do tej pory nie miał tego auta. Poczytaj opinie użytkowników danego auta, których w necie jest dużo.

Piszący tutaj na samą myśl o aucie koreańskim dostają dreszczy, co wynika ze starych modeli, które faktycznie były różne lub najczęściej z tego, że jakiś kolega powiedział, że jego kolega powiedział, że jego siostra miała taki samochód i powiedziała, że....
Najczęściej jest jednak tak, że najwięksi krytycy nigdy nie mieli do czynienia z danym autem. Podobna zależność ma się z BMW. Najwięksi krytycy przy BMW nawet nie stali.

Prawda jest inna i auta koreańskie są niejednokrotnie lepsze niż niemieckie, czy japońskie. Wynika to z prostego faktu, że są to marki które są nowe na rynku i im zależy na dobrym zdaniu i opinii klientów.

Zobaczycie, że za kilka lat koreańskie auta będą jednymi z lepszych i będą miały najlepsze opinie tylko potrzebują na to czasu. Podobna rzecz się miała ze Skodą. Czy dalibyście na wiarę, że 20 lat temu Skoda to był obciach i tragedia, a teraz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

song yung nie jest nową marką.Poczytaj o tej firmie w necie to się przekonasz. Jest to wiodący producent z kilkudziesięcioletnią historią samochodów terenowych i wyczynowych klasyfikujący się w pierwszej piątce tego typu producentów.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Pisząc nowe miałem na myśli z nową generacją aut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Na autocentrum opinie ma b. przyzwoite , ale czas pokaże. http://www.autocentrum.pl/oceny/ssangyong/rexton/[/]url Ja osobiście jestem sceptykiem. Wychodzę z założenia jaka cena , taki produkt. Polecam Nissana Murano. Za przyzwoite pieniądze kupisz ładny i dobry jakościowo samochód. Teraz jest zastój , możesz dużo wytargować. Naprawdę polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Źle wmalowałem linka: http://www.autocentrum.pl/oceny/ssangyong/rexton/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Autochton auta koreańskie muszą być na razie tańsze, bo czym mają przekonać do siebie takiego sceptycznego klienta, który kieruje się różnymi dziwnymi przesłankami, a sam widzisz że faktyczni użytkownicy chwalą sobie auta koreańskie - więc po co przepłacać za np.markę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

serwus nie jestem expertem w sprawach samochodow wiec sie nie wypowiem co do crasch testow czy jakos tam ale mialem do czynienia z rextonem jezdzilem nim we wloszech 3 miesiace moj szef posiadal 2 takie same wiec jeden byl dla zony drugi jego robilem jako kierowca krecac sie po calych wloszech mediolan genowa rzym bolonia parma itd powiem ze jest to auto bardzo wygodne do podroży ladnie przyspiesza ciche w srodku bajerow ma kupe elektronika w tym akurat aucie ktorym jezdzilem nie siadala jak na prawie 3 letnie auto mial wymienione oleje klocki tarcze hamulcowe i nabita klime z tego co widzialem to normalnie mercedes ze znaczkami koreanow silnik zawieszka i plyta to merca a ze blach ma z gorszych stopow to co z tego merc robiony u chimoli a merc z niemiec tozupelnie co innego.
na koniec jesli komus odpowiada dane auto to czemu mialby go nie kupic idz na jazde testowa przejdz sie bo jesli nie jezdziles autem z tej klasy moze wydawac sie duzy. sam zdecyduj, jesli kupujesz spodnie tez sie pytasz jakiej marki. pamietaj to co kupisz bedzie sluzylo tobie tak jak o to bedziesz dbal. pozdro wariaty ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

op21 autkiem mialem okazje sie przejechac ale to byla krotka przejazdka. pierwsze wrazenie mile. we wtorek ide na jazde testowo wiec napisze cos wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

FrEsHpOwEr może ty jesteś wstanie poprzeć swoje zdanie jakimiś faktami na temat rextona?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Crusader ogladalem na necie ten samochod i calkiem niezla fura i za przystepna cene w srodku komfortowo jestem jak najbardziej za.:) Nawet w drugej wersji tego samochodu pod maska jest zastosowana niemiecka technologia takze to dobrze wrozy temu autu.:) Ale musisz sie dowiedziec jak z czesciami do niego czy sa latwo dostepne no i ceny.
A co do niektorych fachowcow z tego forum to powiem tyle u nich licza sie tylko niemickie marki a z tych juz zostaly tylko nazwy bo solidnosci w nich juz zadnej dawno nie ma.;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Osobiście polecam w podobnej klasie i cenie Kia Sorento.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Częsci są niedrogie (tańsze od europejskich i można bez problemu zamówić.) np. u depczyńskiego w serwisie KIA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

Nie miałem do czynienia, ale zapytam... 2.9td i 120km? To raz, że mało jak przy takiej pojemności, a dwa to trochę mała moc jak na taka masę auta..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie - samochod

A czemu nie Hyundai Santa Fe - fajny SUVik zbierający wysokie noty w stosunku jakość/cena.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org