sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry weterynarz

Prosze o polecenie mi dobrego weterynarza z Łomży. Byłam już w Arce i Filemonie, nie potrafili pieskowi pomoc.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

jedź do Ołdziejewskiego na ul.Wojska Polskiego. Weterynarz godny polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Schronisko na wylocie do Ostrołęki. Tylko pilnuj, żeby ci pieska nie zeżarli przed wyleczeniem z życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

w Oazie u w/w Pana w lecznicy przyjmują same mlode dziewczyny, wlasciciela nigdy nie ma.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

zamaracha nie podawaj mi swojego miejsca zamieszkania.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

a co dolega pieskowi?nie daje rady obsrywac chodnikow?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Ołdziejewski lub Karpiński.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

tak powaznie, karpinski poskladal mi kilka razy psa ktorego pojechalem uspic bo byl w stanie tragicznym( raz po zderzeniu z autkiem innym razem pogryzly go psy itp).u innych weterynarzy nie bylem wiec nie wiem.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Ołdziejewski na Wojska Polskiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Oaza na Wojska Polskiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Polecam Pana Leończuka na ul. Hipokratesa. Uratował mi dwa razy psa po ugryzieniu kleszczy, widać ze podchodzi z sercem do swojego zawodu.

Studio Fotografii Serafiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Pan Leończuk stał się zwykłym rutyniarzem i na pewno nie ma już takiego podejścia do psa jak kiedyś. Mojego chciał uśpić, bo stwierdził, że mu nerki siadły a nawet jednego badania mu nie zrobił. Pies oczywiście nerki miał zdrowe.
Polecam Oazę na Woj. Polskiego. Jeśli chcesz, żeby psem zajął się sam Pan Ołdziejewski to zadzwoń wcześniej i konkretnie z nim się umów.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Dr Leończak-bezapelacyjnie! Moim zdaniem ciągle podchodzi do zwierząt z sercem i bardzo ciepło. Dr Ołdziejewski też ok ale kontakt z nim ogranicza się do wykonania koniecznych czynności.Owszem zwierzakom pomaga ale tak jakoś bez ciepłego podejścia.Co do jego pracowników-szkoda gadać.

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Oaza na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Dzieki, pies wyleczony.

Odradzam kazdemu Oaze, wszystko ładnie pieknie dopoki pies nie zaczyna powaznie chorowac, Panie rozkladaja rece i zbywaja z powodu braku czasu.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Nie ma co iść do pierwszego lepszego weta, ja tak zrobiłam i sunia się prawie przekręciła. Zawsze jak zabieracie pupila do weterynarza - sprawdzajcie kompetencje lekarza, jak i personelu. Sam gabinet może powiedzieć wiele o jakości wykonywanych usług, tutaj: https://zwierzaki.expert/gdzie-znalezc-dobrego-weterynarza-tresera-behawioryste-zwierzat/ przeczytacie po czym poznać, że weterynarz jest dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry weterynarz

Autor: madziusmadzius (82.139.162.---)Data: 06-03-10 16:26

Prosze o polecenie mi dobrego weterynarza z Łomży. Byłam już w Arce i Filemonie, nie potrafili pieskowi pomoc.
-----------

Sama nie potrafisz uśpić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org