piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
miss ekonoma

co sondzita,wypowiećcie sie :))))) dziefczynka z nr 7 :**********



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

A właśnie kto wygrał???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Piekne dziewczyny sa wszedzie

Wazne zby byla madra :]





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

niewiem bo nie bylo miejsc xsiedzoncyh dla wipa jasia i pojehalem ztamtobnd
napisz e wam jak soiem dowiem xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a ja byłam,ale prędzej wyszłam niż tam weszłam xD jak ktos bedzie wiedzial kto wygrał,to niech napisze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

8 wygrała;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

i bardzo słusznie ;D


wszystkie cudneee ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Wygrała 8 Elwira

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

interesujące

Odpowiedz na tę wiadomość
 
XdXDxDxDxDX

Niestety, ale to wszystko było z góry ustawone....;)


DNO I WODOROSTY;)


MOIM ZDANIEM MISS ZOSTAŁA NIE SŁUSZNIE WYBRANA;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

o nieeeee taka brzydka?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

tesz slyszalem rze ustafka byla :( 7 byla ladna: P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Wygrała najlepsza. Którakolwiek by nie wygrała to zawsze ktoś powie że ustawione było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Były dwie ładne,Monika i Elwira:)I ładna wygrała:)A Wy możecie jej pozazdrościć bo nie każdemu przypada korona miss chociażby ekonomika:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a sa gdzies zdjecia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

w dópie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

i ten debil tez tam byl hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ciekawe jak wyglada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

mozesz siem pszekonac :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

7 była HOT ;D 8 była ładna, ale i tak Pani, która była w komisji sędziowskiej w takiej kolorowej bluzce i rajstopkach była NAJ :D
później ją nawet w MC spotkałem :D mmmm..... cód miód :)



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

MUWILEM ZE 7 LADNA :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a może ktoś wie jaka nutkę puscili gdy dziewczyny tanczyły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jasiu 7 była ładna ale 8 też niczego nie brakowało :D
i żałuj, że nie widziałeś tej kobietki z komisji sędziowskiej, o której pisałem :D



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

widzialem pewnie tylko nie kojarze pojehalem jak po tancu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

A ma ktoś może stronkę lub fotki dziewczyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a są juz gdzieś jakies zdjecia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

niema zamknons ryla



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma



ta wygrala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

fotki będą pewnie na stronie ekonomika, ale na tą chwilę pewnie jeszcze poczekamy :)



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a ta nuta to jaka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

cliver - pocaluj mnie w duope



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

wygrywa zawsze silniejszy
a moze ten co ma szczescie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a morze morze .;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ta i tak sie garbi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

miss ekonomika haha, ot gwiazdunia, a już na NK się wrzuciło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

********* ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Mi osobiście po występie dziewczyn nasunęła się pewna myśl. Co sądzicie o wprowadzeniu kilku zmian w naszym sportowym klubie ;) ?




...oj przydała by się w mieście taka liga kobieca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Pierwsza na wyżej załączonym obrazku powinna wygrać ;) tyle z mojej strony.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a moim zdaniem powinna wygrać 7 :) była najpiękniejsza ze wszystkich kandydatek, nie tylko moim zdaniem.



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

wszystkie wygraja, za usmiech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

...i chyba jako jedyna była blondynką ;)

- widocznie skończyły się stare, dobre i poczciwe stereotypy. Poza tym nie zapominajmy, że Miss to nie tylko uroda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

TYKO 7 !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

http://www.forum.lomza.pl/mx/index.php
Tutaj jest kilka zdjęc ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Żal mi tej diewczyny, która wygrała, powinna wygrać 7;)


TOJATYLKOJA, powiadasz, że najlepsza? Nie powiedział bym tego, taka decha, ze szok;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Aaaaaa i ta co została I wice miss, miała znajomości w komisji, z tego co słyszałem.... Powinni w tej komisji zasiadać ludzie, ktorzy nigdy nie mieli stycznosci z tymi dziewczynami, ani z ich rodzinami, a nie znajomości po przez rodzine i się wygrywa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

dobrze ze 7 nie wygrała

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a 7 jak sie nazywałą?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Dowiedz sie

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Gwiazdaaaaaaaaa;p w takim razie masz złe informacje. I vice miss nie miała żadnych znajomości w komisji.



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ELVIRA : Mistress of the Dark jest jedna, reszta to podróby, podstawione czy nie jedno gówno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Gwiazdaaaaa ma rację, ponieważ w jury siedziała rodzona siostra I wice miss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

tzn. sory nie siostra ale dobra znajoma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

16 fotek jest również na stronie współczesnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

he he, to chyba ta I vice miss miała za słabe znajomości skoro tylko vice.UUUUUUUUUUUU to lepsze miala znajomości przez tą siostre skoro została miss publicznosci. Porażka jakie głupoty piszecie. A Elwira jest ładna i wygrała poprostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

bszydzil bym siem poocalowac to miissss ekonoma :)) }
dzie do hcuja :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

racja

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Elwira śliczna i Wice i II WIce też wyróżnione zostały NAJLEPSZE;)


mimo że w jury siedziała wych 2 kandydatek ale to nic z tym wspolnego nie miało jedna osoba nie uratuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Ale wy macie banie zrytą!!!Takie głupoty pisać.Nie każdy ma odwagę żeby wystartować w takim konkursie.A w jury nie siedziała jedna osoba tylko kilka więc znajomość jednej osoby nie pomoże.
Elwira to ładna dziewczyna.Chciałabym zowaczyć Wasze twarze hehe...
Bo chyba niedowartościowani jesteście pisząc takie banały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jak daleko siedzisz to nie zobaczysz jury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

fakt 3 najładniejsze zostały wyroznione :) a co do niektorych sukienek to bez komentarza hahahahahhahahahahahahhahahah :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jak sie nazywa ta sliczna z nr 7 ?:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Pokaż się w ładniejszej sukience

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ja jestem niedowartościowany i mam pytanie, kim jest ta garbata w koronie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

mario123456 idz i sie dowiesz

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

garbata to byla mis



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

o gasz oglądałam zdjecia hahahaha 7 to martyna maslankiewicz hahaha o nie wyrobiie haha jak ona jest sliczna to ja jestem medium.... jak dla mnie 6 była bardzo bardzo ładna i ta elwira tez niczemu sobie, widac jury ceni naturalnosc:) i bardzo dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

hahaha spoko, one wszystkie takie gwiazdy, a się nawet ruszać i wyprostować nie potrafią koślawce :)

jestem kur WA
niedowartościowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

małp@, może bez nazwisk? w takim razie jesteś medium ;]
jak na mój gust 7 jest bardzo ładna i zdaniem WIĘKSZOŚCI moich znajomych powinna wygrać. nawet ogółem słyszy się, że ona powinna wygrać. oczywiście 8 również jest dziewczyną o nieprzeciętnej urodzie.

ale o gustach się nie dyskutuje. każdy ma swoje własne upodobanie, w tym wypadku upodobanie miss ekonoma.



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ja stawiam na wszystkie
to neii sprawiedliwe
kazda jak malina
wy chlopy nie wiem czego chcecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

niechce tam nikogo obrazac ale naprawde sa brzydkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

po czym to widzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

zgadnij po czym moge to zobaczyc tak uwazam nie sa to napewno pieknosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

tos' Ty taki w gora,cej wodzie ka,pany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

dokładnie jula90. na te cae miss sie zgłaszają jakies niedowartowsciowane dziewczyny a te prawdziwe, naprawde ładne trzeba wyszukać w tłumie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

masz racje dziewczyny ladne i dowartosciowane nie potrzebuja takich "konkursow" a one sa zwyczajnie brzydkie przecietne wystarczy wyjsc z domu a znadzie sie za pierwszym rogiem 10 ladniejszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

tak julio :) np ty jestes ladniejsza prafda? :) : P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

6 ladniejsza moim zdaniem a ta blondynka to przecietna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a co ma do rzeczy moja uroda?? a czy jestem ladniejsza to nie mi oceniac ja uwazam ze sa brzydkie trudno myslec inaczej patrza na nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

6 jeszcze nie jest taka brzydka ale tylko ona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

julia masz nazwisko na Ł ??? a 6 to która



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

he nie. ta taka czarna z korona na czole:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Kto by nie wygrał to WSZYSTKIM I TAK SIĘ nie dogodzi;)
W tym roku wygrała ładna i inteligentna dziewczyna ,nie znacie nie OCENIAJCIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Jula90 ale jestes ladna?:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

skad wiesz ze inteligentna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

bo nie blondynka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

nie znacie nie oceniajcie?? haha mowiac brzydka nie twierdze ze jest glupia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a ma jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jondra ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

hahahah to widocznie ty sie nie nadajesz na takie konkursy i jestes bardzooo niedowartosciowana ;) hehe mowie o jula90 :D
bez sensu po co wy tu komentujecie urode tych dziewczyn skoro zostaly wybrane wiec to o czyms swiadczy ;p
a co do inteligencji dzziewczyn to uwazam ze nie powinniscie sie wypowiadac bo ich nie znacie !
pozdrawiam :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

dokładnie jak wyżej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Ja myśle,że te dziewczyny które podważają urodę kandydatek na miss są zawistne,zazdrosne.Dziewczyny są naprawdę ładne,wszystkie i nie ma co dyskutować.Ta,która wygrała trafiła akurat w gust ludzi z komisji przecież wiadomo-każdemu podoba się co innego,a wszystkie są piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a ja mysle, ze te cale"zawody" i to pierdolenie na ten temat i podniecanie sie jest o kant *****!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

haha a niby o co mialabym byc zazdrosna nigdy w zyciu nie zamienilabym sie z tymi dziewczynami wlansie jak ktos dobrze zauwazyl kazdy ma inny gust dla mnie to brzydkie przecietniaki chce i sie wypowiadam na ten temat hehe uwierz czlowieku ze ja nie mam kompleksow nie naleze do osob ktore 24h na dobe mysla o tym jak wygladaja doceniam to co mam i sie z tego ciesze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

I Bóg zapłać Tobie jula za to, dziewczyny są naprawdę ładne, nie to co w poprzednim roku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jula co bys nie napisała i tak wychodzi ze jakies kompleksik masz mozesz sie wypierac ale tak to odbieram i pewnie reszta osób też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Niby ktora w poprzednim roku byla nieteges? Bo chyba nie MISS foto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

dla mnie to sobie mozesz nawet myslec ze mam zeza jak by mnie to jeszcze obchodzilo niechce juz nic dodawac do tego tematu tak mysle i niezmienie zdania bo tak jest miss to piekna dziewczyna a nie takie cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jaknajbardziej własne zdanie mozna miec to czy wynika z kompleksów czy z czystego obiektywizmu jest nieważne. Druga sprawa jest taka ze wiadomo ze nie będzie to jakis cud bo to nie wybory miss świata a i na wyborach miss świata zdarzają sie paskudniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

to widzisz z tego co napisales wynika jasno ze nie uwazasz by byly ladne i nie ma co sie oszukiwac ladne to ladne a brzydkie to brzydkie trzeba to odrozniac choc nie kazdy gust jest taki sam jestem szczera nie lubie slodzic jesli tak nie uwazam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

te ladne do patrzenia te brzydkie do ....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jula90 weź skończ dziewczyno żałosna jesteś,nawet po nietrzezwemu nie chce mi sie ciebie czytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

to po h.uja czytasz jak ci sie niechce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Nie pisz to nie bede musiał ciebie czytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

haha wes mnie nierozpierdalaj czlowieku a to ze czytasz to juz twoj problem ktos cie do tego zmusza?? hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Nikt nie zmusza ale po to jest forum żeby je czytać.
Jak by ludzie mieli myślenie i rozumowanie takie jak twoje to nawet wybory miss świata by się nie odbywały.A jak bym tak miał psioczyć i narzekać na dziewczyny startujące w jakiś różnych konkursach piękności to wszystkie tam występujące musiałyby być takie jak ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

hahaha wes sie ogarnij takie jak ja?? a czy ja mowilam ze kto kolwiek ma byc taki jak ja haha juz sam sie gubisz w tych swoich wypowiedziach i przeczysz sobie na kazdym kroku raz mowisz ze niechcesz czytac a raz ze forum jest od tego haha posluchaj sam siebie to moze cos zrozumiesz... miss to miss jak bys tego niezauwazyl to konkurs dla ladnych dziewczyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Widać że z inteligencją nie masz nic wspólnego,wystarczy napisać coś trudniejszego i nie potrafisz załapać.
No forum jest od tego żeby je czytać,a ty całym forum nie jesteś,to że ciebie odechciewa się czytać to nie znaczy że nie ma tu osób godnych uwagi.
miss to miss konkurs dla ładnych dziewczyn, no jasne że tak, nowości nie odkryłaś,ale...,jeszcze żeby tak było tak jak mówisz że dziewczyny brzydkie i w ogóle dla większości nie powinny się podobać,wtedy jeszcze bym się z tobą zgodził i nie tylko ja,ale że jestem facetem i jak każdy facet umie rozróżnić brzydkie od ładnych to ja tu żadnych brzydkich nie widzę,normalne ładne dziewczyny,jakie są czy głupie czy mądre to nie wiem bo nie znam,ale oczy mam więc stwierdzić umiem.To że na ulicy spotkam na każdym kroku nawet dużo ładniejsze całkiem możliwe,nie mówię że nie,ale nie każda z nich uczy się w ekonomie,nie mają wieku między 16-19 lat no i nie każda by wystąpiła w takim konkursie.Jak dla ciebie brzydkie to napisz to raz,daj swoją wypowiedź a nie kłócisz się z wszystkimi przez pół tematu tak jak być chciała wyzwolić z siebie kompleksy i pokazać swoją zawiść i zazdrość.W sumie to tak pewnie jest.Tyle na temat,nie mamy o czym rozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

hahahaha wiesz tak skomentuje twoja wypowiedz inteligent sie znalazl smiesza mnie ludzie ktorzy na sile chca pokazac jacy to sa inteligentni jesli taki jestes to jestes a nie musisz tego na sile ukazywac. a tak w ogule to co ty mi bedzisz mowil czy ja powinnam raz to powiedziec czy 2 razy moge pisac do konca tego tematu i nie masz prawa mi tego zabraniac. to ze mowie ze sa brzydkie to moje zdanie i go nie zmienie nie musze byc o cos zazdrosna by powiedziec to szczerze meczy mnie juz powtarzanie w kolko tego samego ale chyba inaczej dotrzec do ciebie niemozna czlowieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jula nie spinaj sie tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

To wychodzi na to że robisz z ludzi debili,zamiast raz napisać to ciągle się powtarzasz tak jak by ktoś nie skumał że według ciebie są brzydkie.To nie jest tak jak u ciebie w domu gdy matka ci powtarza 10 razy zrób to tak i tak a ty nadal nie potrafisz i nie kumasz.Są tu tacy jak ty ale i tacy którzy rozumieją to co czytają.
Nie pisz więcej bo za każdym razem mnie rozbawiasz :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

***** ty lamusie ****** nie smiej nawet wspomniec o mojej rodzinie rozumiesz?? smieciu niebedziesz sie tak smial

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ciebie mam za debila nikogo wiecej tu a co ty tak piszesz by podburzyc przeciwko mnie innych to ty z nich debili robisz myslisz ze sa tak glupi ze nierozkmina twoich zamiarow i mowie ci po raz ostatni nie wspominaj o mojej rodzinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ale ladne jezyki tu stosujecie
same zlodziejskie zza pl/ota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Wyluzuj,jak byś chciała wiedzieć to żadnej twojej rodziny nie obraziłem ani nie napisałem czegoś niestosownego,już tak się nie bulwersuj,w tym wieku takie nerwy mieć to nie wiem co będzie potem :D.

Wiem że możesz być zła za to:
"jula90 weź skończ dziewczyno żałosna jesteś,nawet po nietrzezwemu nie chce mi sie ciebie czytać"
z jednej strony cię rozumiem,ale wyskoczyłaś jak mała zbulwersowana dziewczynka.Jeśli cię to tak uraziło to przepraszam.Byłem pod wpływem bo normalnie to zwróciłbym ci uwagę że głupoty piszesz,a dziewczyny z ekonoma są ładne i zawsze o tym wiedziałem choć tam się nie uczyłem,na tych wyborach miss także niczego sobie,są ładne ale nie najładniejsze,kiedyś może zrozumiesz że nic nigdy idealne nie jest nawet wtedy kiedy powinno tak być.Skoro według ciebie są brzydkie to zastanawiam się jaka ty jesteś,bo jeśli ładniejsza to jeszcze w jakimś sensie cię zrozumiem,ale jeżeli nie to lepiej się powstrzymuj od wypowiedzi.Przebolej w ciszy to że pod tym względem jesteś gorsza,ale pociesz się chociaż tym że możesz w sobie mieć coś lepszego niż one.

Ps. Nie wiem gdzie ale chyba tu na forum przeczytałem coś co mi się spodobało a między innymi to:
"Nie próbuj świni uczyć śpiewać,nie dość, że swój czas zmarnujesz to i świnię zdenerwujesz"
Jeszcze raz sorry że cię zdenerwowałem i mam prośbę żebyś się uspokoiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

._._._._._._._.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ta co jest na podium, -jej nagroda, jest podzielna,? tak by namiastke, macipun'ka, kazdej z uczestniczek dac', to by bylo fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jula90 wez opanuj swoje emocje, nie napiepszaj wulgaryzmami, bo masz jakis problem widocznie sama ze soba i zalisz sie jak tylko mozesz. Ok wyrazilas swoje opinie, dziewczyny sa brzydkie i huk twoja ocena, twoja sprawa, ktos inny napisal, ze sa ladne i juz. ile ludzi tyle opinii, jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil. Wez na wstrzymanie i juz nic nie wypisuj, bo temat o miss zrobil sie tematem o frustracjach juli90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ku*rwa znowu z tym pasztetem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

Czesio w malutkim lustzreczku przejrzales' sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

a co to "lustzreczku" pokamonie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

ha, glupie zadajesz pytania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

tak kłućcie się bo MISS Ekonoma ta Jak mISS UNIVERSE;)


a to są szkolne wybory nic wiecej tyle że nagłaśniane więcej...chamów z innych szkół wpuszczać nie powinni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

cham tyz czlowiek
tylko nogi ma brudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: miss ekonoma

jasia słowa- Na poważne pytania odpowiadam poważnie, na pozostałe- zgodnie z poziomem pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org