sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolczyk w brwi

Chce zrobić kolczyk w brwi, ale nie wiem gdzie robią w łomży, bo wiem że nie każda kosmetyczka robi.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

jak chcesz sobie zrobic taki delikatny 'kropeczke' to jeszcze w miare

ale jak jakies kolko to jestes nienormalna :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

na długiej koło rossmana schodkami na góre;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

na długiej, nie polecam, pani zupełnie nie zna się na piercingu. radze poszukać kogoś w Białymstoku, bo w Łomży chyba nikt się tym profesjonalnie nie zajmuje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

elorastuch głupoty gadasz i tylko kobiecie antyreklame robisz,ja korzystałem z jej usług i jestem zadowolony a ty korzystałeś że sie tak wypowiadasz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

a robią gdzieś w Łomży kolczyk w wardze?
bo się zastanawiałam nad zrobieniem, tyle, że chyba w Łomży nie ma nikogo takiego kto by to profesjonalnie zrobił?

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

przy centrum 4+ tam cos jest na gurze jak sie do apteki wchodzi wiem ze w języku tam robi wystarczy zapytać, Kania a jak chcesz to moja znajoma ci zrobi:) uprzedam ale boli lub jej zapytam gdzie sama robiła bo ma i dam cui znać napisz jak cos na maila;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

a na siusiaku ? kogo polecacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

ach jak bym chciał aby te wargi brwi wam z głupoty po opadały , jak można swoje ciało tak kaleczyć, jaka to jest dla wasz piękność to najgorsza głupota z afryki od babusów ściągawka , ja się tych waszych kolczyków brzydzę . Pozdrawiam

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

jak ktoś to robi to robi to dla siebie a nie żeby sie Tobie czy komuś tam podobało,możesz wyrazić swoją opinie ale i tak ktoś kto chce mieć taki kolczyk będzie miał twoją opinie głeboko w czterech literach :-) Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

Czesio. Weterynarza z Nowogrodzkiej, o ile dobrze pamiętam ulicę. Tam była klinika zwierząt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

duvall tak się składa ze u tej pani byłam. i po rozmowie z nią stwierdziłam ze ma bardzo małe pojęcie o tym co robi. nawet nie potrafiła nazwać i powiedzieć z czego są zrobione kolczyki których używa. nie powiedziała czy uczulają itp. i trzyma się swojej wersji ze redzę poszukać kogoś w Białymstoku. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

po rozmowie...ale z usług nie korzystałaś.....hah ja po rozmowie z wieloma osobami mógłbym śmiało powiedzieć, że są chorzy umysłowo ale pozory mylą...
Moi znajomi również korzystali z usług tej pani i są zadowoleni i nie zmyślaj ze nie potrafiła nazwać z czego zrobione są kolczyki mi powiedziała dokładnie że stal chirurgiczna i pielęgnacja jak ma sie odbywać czym smarować płukać itd.Białystok...taaa jedź do śledziowa i daj im zarobić;-]
Wspierajcie łomżyńskie firmy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

zdecydowanie zgadzam się z elorastuchem, że ta pani nie ma tak na prawdę żadnego pojęcia o piercingu
(jak z resztą każda kosmetyczka bo piercingiem zajmują się piercerzy)

znam dużo osób, które po prostu okaleczyła przez swoje nieumiejętności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

nareszcie ktoś z głową na forum ;) dzięki za poparcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

Gdyby okaleczyła to już tego salonu by nie było więc nie zmyślaj Diana01 ;-]
Okaleczyła wiele osób? Gdyby okaleczyła jedną to już nie robiła by tego co robi....no taaa okaleczyła wiele jedną po drugiej buahaha nie rozśmieszaj mnie,nie ośmieszaj siebie i nie oczerniaj kobiety.
Nareszcie ktoś z głową na forum dobre :-] elorastuch kazałaś tego posta nasmarować koleżance czy to twoje drugie konto ?:-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

duvall,skąd u Ciebie takie poczucie, że ją oczerniam?
mówię jak jest...
raz się pani udaję kolczyk, raz nie
(moim zdaniem nie powinno tak być)
jeśli ktoś chce ryzykować, proszę bardzo!
to forum i chyba normalne, że mam prawo wyrazić swoją opinie
pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

"jak ktoś to robi to robi to dla siebie", żeby zwrócić na siebie uwagę siebie się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

ta Pani może ma pojecie ale napewno nie umie tego robic , robiła mi kolczyl w pepku i oczywiscie kolczyk mi sie wydarł, ponieważ zrobiła go zbyt blisko pekła skóra i mam teraz bardzo brzydki ślad. Poszłam do niej z reklamacja to stwierdziła ze Ona sobie nie przypomina zeby mi kolczyk robiła , trudno zeby mnie nie pamietała jak 3 dni wczesniej u Niej byłam i mnie zapewniała ze jak cos sie bedzie działo mam przyjsc...no to poszłam i mało mnie nie wyrzucila...
NIE POLECAM !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

i dobrze Ci tak hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

Czesio zebys sie nie zesrał z tej radości ... pajacu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

Sapir...no teraz jak sie ktoś wypowiedział kto rzeczywiście u niej robił i sie nie udało,to mam podstawy by sądzić że ta pani może nie jest fachowcem w dziedzinie piercingu:-) bo wiesz z takimi osobami które mówią ooo ja słyszałam że to ze tamto to nie zamierzam dyskutować.
Do diana01 mam takie dziwne poczucie z tego względu ze ja ze swojego kolczyka jestem bardzo zadowolony.

A tak btw Czesio....lecz sie człowieku.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

no właśnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

Słyszeć mozna wiele opinii , ale naprawde nie powinni wypowiadać sie Ci , który nie przekonali sie na wlasnej skorze co ta Pani potrafi no i jeszcze oczerniac ja pezpodstawie , ja niestety nie mam dobrych wspomniej po wizycie u niej i osobiscie nie polecam. Jeden moze być zadowolony i ja polecać a drugi nie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

lecze bo chce, lecze bo życie jest ble lalalaaalalalaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

nie rób se żadnych kolczyków bałwanie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

Zawsze się zastanawiałam co później z tą dziurą jak się kolczyk znudzi i zechce się go wyjąć..i czy te zgrubienie w tym miejscu to już na zawsze zostaje...? Bo to trochę później niesymetrycznie wygląda..

Mam nadzieję że tym co teraz napiszę nie urażę zbytnio nikogo..ale zawsze wydawało mi się że dziewczyny mające tego typu ozdoby to les..a chłopacy to homo...Mogę nie mieć racji, wydaje mi się tylko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

masz rację :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w brwi

w wieku 8 lat przekulam sobie uszy i na tym sie konczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org