wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ulotki o czczenach

Nie martwcie sie nic wam nie zrobia.Zostaliscie ofiarami bo do akcji wkroczyla wyborcza i presja wojewody itd.Jezeli w tych ulotkach bylo tylko ze nie chcecie czeczenow to nie ma w tym zadnego obrazania.Niestety musiscie naskrobac na papuge i po sprawie.Na drugi raz nie dajcie sie zlapac.14.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Dzieki za dobre slowo, juz sie nie martwie

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ewentualnie wyroki w zawieszeniu tak jak w bialym

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ema kaligulik

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Szkoda tylko że w odwrotnej sytuacji prokuratura nawet by postępowania nie wszczęła.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

tak to juz jest ze w naszym kraju broni sie nie rodaka, a obcego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Pan prokurator chce im życie zmarnować popatrzcie co oni robią z pomocą finansową prawie wszystko admirał na Starym rynku diewczynę porwali Polcjantów ponoć pobili z nożamy chodzą ico dalej gdyby to Polak w innym to odrazu deport i zakaz wjazdu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Zrobili z naszej Łomży przytulek dla pokemonów....Bedzie tak jak we Wloszech i Niemczech za pare lat.marokance tam zadza i czuja sie bezkarnie...We wloszech zmuszaja do pracy i nie mozna z nimi wygrac bo na miejsce jednego wychodzi dwoje gorszych...Pajace sa jak zaraza,ciezkie do ubicia.Pomoc gazet i sadow jeszcze ich o tym uswiadamia...Nikt mnie nie przekona ze oni sa naj i wogole...Wspomnicie moje slowa jak niebawem ktos padnie trupem...Napewno tez napisza ze zrobili to w obronie wlasnej...Jestem tak daleko a wkurzam sie bardzo na to co widze w internecie...Swiete krowy Ku....y j....e...

I tak powiem....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Prawda jest taka że nas Polaków mozna bezkarnie opluwac,obrazac itp ,ale byle "wybryk"przeciwko uchodzcom jest szczegolnie nagłasniany przez media,media ktorym brakuje obiektywizmu,tematy w kturych są opisywane wybryki uchodzcow sa usuwane a wybryki Polaków naglaśniane,cos tu chba jest nie tak?
Nie wiem czy zauważyliście że w internecie jest pewien rodzaj cenzury ,cenzury w postaći tej którą opisałem powyżej.
Precz z POlityczna poprawnościa ,zróbcie referendum!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

A wiecie co jest w tym wszystkim najzabawniejsze?????
Ze ludzie boja sie wyrazac swoich opinji na tematy czeczenow poniewaz chca uniknac odpowiedzialnosci karnej...Do tego doprowadzili nasi moznowladcy,ze nawet nie ma wolnosci slowa...jaka to obraza czy rasizm jezeli na widoczne objawy przemocy lub patologiczne zachowania chcesz wyrazic poprzez swoja PREWDZIWA opinie...
Widzac zajscia z ich udzialem na ulicy nie ma sensu powiadamiac o czym kolwiek bo zamkna ciebie jako rasiste...
Ja nim nie jestem wrecz przeciwnie ale wiem jacy oni sa naprawde,wiem ze ludzie nie wymyslaja histori z nozami.Zyc w zastraszonym miescie nie jest przyjemnie...wspolczuje...i Powodzenia....

P.S.Nie nawiazuje tu do wszystkich obywateli czeczeni tylko do walesajacych sie po ulicach gosci ktorzy chca upodlic i tak Nasze ciezkie zycie....

Ten post nie rozwinie sie jak slynny martius vel...dorota...a szkoda....

Fear only he remained....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ja się z tymi uwagami nie zgadzam , jeden coś za głupotę palnie i już jest co pisać Dlaczego tak jest ci czczeni nic złego nam nie robią , a ze chodzą z nożami to nie świadczy ze nas atakują , przeciwnie to nam powinno zakażać się noszenia noży ,to nasi napadają na swoich i obcych tylko się słyszy tu i tam ktoś komuś gardło poderznął lub kilka noży wsadził a o nich nie słychać chyba ze w obronie własnej i nie piszcie głupoty.Pozdrawiam;;;.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

smolen skoncz z ta bezsensowna pop.pol.,bo to że ty siedzisz calymi dniami i nocami w domu nie znaczy ze ktoś tez,bo zebys wyszedł na ulice to może bys przejrzal na te swoje lewackie patrzałki,pozdrawiam i wiecej tolerancji dla Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Tak to sa glupoty twoim zdaniem...Napad na dziewczyne bojka z policja ile jeszcze przykladow potrzebujesz????? Pogadaj z ludzmi w miescie na ten temat....Pamietaj ze aby wsadzic polaka za kratki wystarczy pomowienie jednegi z nich a zeby wsadzic ktoregos z nich za kratki nie wystarczy opinia tysiecy ludzi...
cos chyba dziwnego a pozatym noz jest zabroniony prawnie w polsce jezeli nosisz go przy sobie w miejscach publicznych...no a i bardzo madrze napisales----chyba ze w obronie wlasnej----czyli moze kogos zadzgac...Pogratulowac myslenia.....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Lewactwo nigdy nie dostrzeze problemu,dzięki lewactwu w w co niektórych krajach UE za kilka lat bedzie więcej muzułumanów niż rodowych mieszkanców,muzułumanow którzy gdy ich liczba wzrasta domagaja sie więcej praw,praw których rodowym mieszkancom sie odmawia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Popieram Was. Ja w Lomzy mieszkam od 3 lat dopiero i sam doswiadczylem agresji czeczenskich uchodzcow dwukrotnie. Polegalo to na perfidnych zaczepkach z ich strony, gdy oni szli znaczna grupa, a ja z narzeczona i bratem. Panosza sie niemilosiernie po Lomzy. JA NIE CZUJE SIE BEZPIECZNIE !! A najgorsze jest to, ze wlasnie trzeba zamknac jadaczke na klodke, bo mozna zostac oskarzonym o rasizm i dostac wyrok. Potwierdzam, ze kasa ktora otrzymuja, jest zostawiana w maszynach do gier !! Jak juz ktos wspomnial Admiral na starym rynku, badz tez masowo przychodza do takiej spelunki na starej lomzy.
Prawda jest taka, ze normalnie sprawa tych chlopakow by zostala umorzona ze wgledu na niska szkodliwosc spoleczna czynu - tak to sie chyba nazywa, no ale niestety, ci ktorzy rozklejali nalepki zostali mozna powiedziec kozlami ofiarnymi bo interweniowal wojewoda podlaski.

P.s. Dowodem na to ze czeczenscy uchodzcy sa zagrozeniem jest fakt, ze znam ludzi w Lomzy, glownie dojrzalych, w moim wieku okolo 35 lat, ktorzy juz zdolali doswiadczyc wielu zaczepek z ich strony przechadzajac sie po miescie, niz ze strony marginesu polskiego. A nie powiecie mi chyba, ze (choc moga tacy byc) ze czlowiek w wieku 35 lat, ktory zalozyl rodzine, bylby chetny do wszczynania klotni z innymi. Podobno zawsze byly prowkowane przez czeczenow - znam z relacji tych osob, ktore doswiadczyly konfliktow z uchodzcami. Najgorsze jest to , ze panstwo nie nie chroni skutecznie polskich obywateli.

P.s.2 Potwierdzam to ze wielu z nich nosi ze soba noze.

P.s.3 Rasista nie jestem, ale chce sie czuc tu bepiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Trzeba działać na szerszą skalę, 800 podpisów,które był zebrane w sprawie likwidacji ośrodków to zbyt mała akcja. Powinniśmy my jako mieszkańcy ,zebrać większą grupę i ruszyć z petycją w miasto o usunięcie tych ośrodków z Łomży. Jesteśmy zbyt małym miastem, mającym wysokie bezrobocie, które nie jest w stanie "żywić" Czeczenów (innego określenie nie użyję, bo znowu rozpęta się BURZA medialna i propaganda). Jakie oni mają perspektywy rozwoju, jeżeli rodowici mieszkańcy za chlebem wyjeżdżają do większych miast czy też zagranicę? Czemu obcy ma mieć lepiej niż swój? Ale niestety taka jest dzisiejsza polityka, bez realnej inicjatywy społecznej z naszego kraju powstanie druga muzułmańska Szwecja,Francja czy też Beneluks. Wszyscy wielcy TOLERANCYJNI za 30-40 lat zapłaczą nad swoimi przekonaniami i poglądami,które spowodują,że ich Polskie dzieci i wnuczkowie będą szykanowani, zastraszani, napadani przez "kolorowe" gangi na naszych ulicach,szkołach itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Myślę że przydałaby się manifestacja. Nie obrażająca a pokazująca jedynie jakie zdanie mają mieszkańcy miasta. Odpowiednio przemyślane transparenty i pochody ulicami starego miasta dużą liczbą osób dałoby jakiś impuls do myślenia włodarzom. Czemu nasze zdanie się nie liczy?! Wystarczy spojrzeć na Katowice miasto o wiele większe i rozwinięte od Łomży. Tam podobna ilościowo grupa uchodźców narodowości czeczeńskiej przeszkadzała to co mówić o Łomży? Przemocą myślę że mało wskóramy ponieważ każdy napad na Czeczena to przejaw rasizmu i trąbią o tym wszelakie media. Niestety nie działa to w drugą stronę.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ciekawe co by było jak by grupka czeczenów napadła na policjantów i któryś by zginął od ciosów nożem???? może wtedy by sie cos ruszyło

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

popieram tych co je rozklejają :) Trzymam kciuki ,żeby was nie złapali ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

szampon ty rasisto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Coben ty ignorancie. Szampon, troche nie o to chodzi, zeby w taki sposob walczyc z tym zjawiskiem, choc rzeczywiscie gdy wlodarze nic z tym nie robia to ludzie sa popychani do takich rzeczy jak rozlepianie nalepek w miejscach publicznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Wiec lepiej zeby zajeli sie ta sprawa zanim ludzie zostana pophnieci do takich zachowan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

p.s. Mam dysleksje, wiec prosze nie przyczpiac sie o blendy ortograficzne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Tfu ! Mialem na mysli dysortografie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Każdy Polak, który był za granicą wie że nic z nieba nie spada. Je byle co, śpi byle jak i daje z siebie kilkadziesiąt procent więcej co każdy przeciętny obywatel danego kraju, a te skurwysyny przyjeżdżają na gotowe, mają większą opiekię i dotacje na utrzymanie jak my, Polacy. I co z tym dalej? Moze jakiegoś czeczena wybierzemy w następnej dekadzie na prezydenta naszego miasta? Bo naszemu prezydentowi Brzezińskiemu zamuliło chyba wzrok, bo moim zdaniem jest ślepy i nie widzi tego co się dzieje, a co inne władze na to, czy też są ślepi?... Ktoś wyżej napisał o odpowiedzialności i wolności słowa, więc nie wstydzę się tego co piszę, a z tego co widzę to z całą odpowiedzialnością twierdzę, że nasze władze rządzące to bagno i siano, na pewno i skorumpowane, tylko nie ze strony czeczenów, bo oni kasę którą dostają za friko zostawiają przeważnie w salonach gier. Więc dlaczego władze rzucają kłody pod nogi ludziom, którzy ich wybrali, z czego mają to co się dorobili, a sprawa dotacji i sprawy koniecznej utrzymania czeczenów akurat w naszym rejonie, żeby to nie wyszło im bokiem.

Pozdro wszystkim pozytywnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Och, aż żal d... ściska, Polskie prawo zawsze jest przeciwko obywatelowi, biednemu itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Ja polecam wam ten oto film:http://www.youtube.com/watch?v=mbrWqejzQZ0
Popieram pomysł zorganizowania jakiejś manifestacji,tylko czy znajdzie się ktoś kto mógł by to zorganizować?
Ja sam bardzo chętnie mógł bym w tym pomóc.

3majcie się chłopacy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Nie wnikam w pochodzenie pana Brzezińskiego, bo jesli jego rodzina, czyli korzenie sięgają do Czeczenii, to go rozumiem i współczuję, lecz jeśli jest to z innych pobudek to na pewno nie określę tego na tym portalu, bo serwer nie wytrzyma, więc i tak tego nikt by nie odczytał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

taka jest prawda konsul ma racje...Ja jestem za granica i przyjechalem tu za tzw. chlebem...musze ciezko pracowac 10 godz. dziennie to standart.nikt mi nic nigdy tu nie dal za darmo.jaki moral????Przefarbowac wlosy zapuscic brode przejsc na muzelmanizm i wracac do Łomży tam dadza za darmo chate, zrec,ciuchy i to nowe nie byle co i kase...Jak mam to wszystko za darmo to tylko do admirala na bajere kpiny z Polaków...Jak oni musza sie z nas smiac ludze.....Bez komentarza....poprostu zlapali frajerow i bez odrobiny wdziecznosci smieja szydza i pluja w twarz naszym mieszkancom....

Zapytajcie sie czy poszli by do pracy????? Oczywiscie przy gazetach i tv...a tak naprawde to maja to gleboko w d....e

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Problem z tą nacją jest w całej Polsce. a o to przykład:
http://www.gorakalwaria.net/news-moj-sasiad-czeczen-dyskusja-na-temat,869.html

Sytuacja niemal identyczna jak w Łomży.

Każda osoba, która podejmuje jakieś działania zaraz nazywana jest rasistą, nazistą, nacjonalistą.
Chyba jednak reagują ludzie, którzy chcą spokojnie i bezpiecznie żyć.

Dla chłopaków piona za działanie.
Jestem jak najbardziej za zbieraniem podpisów.

Skoro nie dostosowali się w innych miastach, to nie ma co liczyć na to, że i w Łomży się dostosują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ja wierzę ze czczeni ni winie nie atakują jak ich zaczepiasz i prowokujesz to Ty czy ja na nich miejscu też bym nie dał się po głowie bić itd Było dobrze nikt uwagi nie zwracał ,do puki ten Kołakowski przez wyborami na mieszał ,Polacy powinni się wstydzić ,jak by to było jak my na zachodzie bym byli prześladowani ,nie róbcie z igły widły bo ja tez chodzę po ulicach i ich widzę żaden z nich nie jest wrogo nastawiony, dajmy im spokój jest swoich naszych problemów dużo.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

brawo brawo.dyskusja w koncu na poziomie.szkoda tylko mlodych chlopakow na dozorze policyjnym ktorzy beda mieli w papierach napaprane.pewnie jakies klopoty w szkole.Bo ktos ma chec ...

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

@smolen, uwierz mi, zmienisz zdanie jeśli któregoś dnia jeden z nich zacznie wymachiwać Ci nożem przed oczami. Na potwierdzenie mojej tezy powiem, że przypadku moim i kilku kumpli, było to na boisku SP5, kiedy jakiś gówniarz chciał ze swoimi kolegami na siłę wbić się na boisko, kiedy my dopiero zaczęliśmy grać. Oczywiście nie życzę Ci tego, pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

no i artykul zniknal z glownej strony

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Ja proponuje panu prezydentowi Brzezińskiemu paru wziąść do siebie do domu skoro tak wszystkich gości w naszej łomży karmić i ubierać za własno nie mało wypłate wtedy nikt nie będzie miał nic przeciwko :-)

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Smolen ty nie rozumiesz czy tak ciezko ci sie skupic po wczorajszej nocy????? :)

Masz tu pare przykladow nie bede wracal do wczesniejszych watkow sprzed roku czy kilku mies...w nich mowa ze to oni sa agresywni a ludzie tu opisuja swoje obawy o przyszlosc miasta i swoje bezpieczenstwo...ty sugerujesz ze ci co to pisza sami popadaja w konflikt z nimi...Czlowieku ja wiem co tam sie dzieje choc przebywam za granica...Moja matka mieszka kolo starego rynku...facet moze ona do nich startuje co wieczor idac do sklepu czy na spacer.Na ten ostatni nie chodzi wlasnie przez nich bo strach...Czyli kobieta 57lat tez jest dla nich potencjalnym zagrozeniem bo z twych wypocin tak wynika...
Moze ty sam jestes jakis lewy albo masz jakas misje...niewiem...ale czytaj zanim odpowiesz...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Nikt z tym nic nie zrobi traktóje się ich jak św. krowy, panoszą sie po naszym mieście jak by byli u siebie, niedługo bedzie strach wyjść na starówke na spacer, jest to naród wychowany w innej religi i w innej mentalności który nie umie sie dostosować do naszych realiów a jesli ktoś nie umie sie dostosować powinien odejść !!!

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

I jeszcze jedno precz z brudasami :-)

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ja to się tylko dziwię że zostali wygnani z Katowic i przyciągnęli ich do Łomży... Czemu??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Czemu w Łomży????
Moze ktos ma z tego tytulu jakies profity.
Albo zucili ich tam gdzie wiedza ze nikt z tym nic nie zrobi.
czemu nie B-stok stolica podlasia????? niech ich zabieraja maja wiecej miejsca....
zobaczycie jak sie ktos tym nie zajmie to jaja dopiero sie zaczna...
jak zabraknie pieniazkow bo ktos uderzy sie w glowe w ratuszu i obnizy kase na osobe pozostanie im tylko przestepstwo...A wtedy biedy naszemu miasteczku nie zabraknie....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

U nas zawsze tak jest że najpierw musi się cos stać wtedy ktos zaczyna interesować sie to sprawo, tak było jest i bedzie

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Don Marcello -Uważaj jak piszesz bo ci psy z prokuraturą do domu wjadą ;)
smolen-puknij się w ten lewacki łepek,wyjdź na ulice wieczorem kiedy Polacy śpią żeby rano wstać do roboty,a te ...... wyłażą na miasto i robią co im się podoba bo przecież oni nie muszą pracować bo my pracujemy za nich.




NIE CHCEMY WAS TUTAJ !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Takie rzeczy się dzieją, kiedy władza czuje się nieodpowiedzialna. A społeczeństwo nie jest suwerenem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

niestety Polska to dziwny kraj, utrzymywanie ich jest rownoznaczne z popieraniem terroryzmu:-) Zaprosmy jeszce pare osob z Awganistanu, może ktoś ma jeszce jakieś propozycje kogo przygarniemy:-)

Don Marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Ja mam propozycje....
Niech przygarno kropka....wtedy nie bedzie takich tematow... :)
Swoja droga dlaczego tych biednych wysiedlencow nie wzieli do odsniezaznia???Niech by zarobili na swoj żołd...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

sciagnijmy

kubanczykow
meksykanow
talibow
afrykanow

zapraszamy lomza jest dla was azylem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ahahaha dokladnie lopate w garsc i odsniezac, teraz snieg stopnial to na grzbiet pomaranczowy mundurek i latac dziury na drogach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

oni nie są tej nienawiści przez nas wini , to tylko nasza władza , ja wiem ze nam nie potrzebny czczenie , wiem ze to obiboki zgadzam się z wami i dlatego winę naszych prezydentów za ten skandal to oni są wszystkiemu wini.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Piszmy piszmy a slawetna WYBIÓRCZA znowu napisze ze w Łomży rasizm sie szerzy :) - tak tojzu jest z pismakami szukajacymi taniej sensacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

prawdziwy Czeczen to walczy z sowietami o swoją ojczyznę, ci w Łomży boją się sowietów, wolą łatwe życie na garnuszku obcego państwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

W takim razie trzeba sie dwa razy zastanowic na kogo oddac głos w najbliższych wyborach ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Przeciesz tu nie przyjechali biedni , biedny to walczy o ojczyznę same cwaniactwo palą---------- niewidomo co szkoda dziewczyn Polek chodzą z nimy przeciesz oni nie szanują kobiet skąd mają kasę-------------no skąd może władze pomyślą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Chodzę sporo po naszym mieście a do tej pory widziałem JEDNĄ nalepkę antyczeczeńską. No ale wiadomo WYBIÓRCZA zawsze musi wszystko wyolbrzymiać...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Nie wiem czy zauwazyliscie ale Ormianie sa w naszym miescie o wiele wiecej lat.Jedenak są inni. Maja wlasne interesy na rynku czy tez pewne lokalizacje w Stokrotce...Znam osobiscie pewna rodzine gdzie córka po skonczeniu studiow poszla na policjantke do W-wy.Sa bardzo podobni...ale tylko z wygladu....Ci o ktorych pisze to prawdziwi uchodzcy bezproblemowi,ktorzy pracuja na swe utrzymanie...Jakaz wiec jest miedzy nimi przepasc Ormianie-Czeczeni....Ci drudzy nie potrafia zyc jak ludzie.Nie potrafia splamic se wypucowanych bucikow blotem.Bez skrupulow smieja sie nam w twarz i jeszcze potrafia zrobic awanture jak to im jest zle w naszym kraju...(pamietacie w tv akcje w pociagu do niemiec)...Komedia....Niech jada jeszcze dzis...tylko ze niemcy maja ich gleboko w.....D.....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Moze to roznica kulturowa bo przeciez Ormianie to chrzescijanie w niewielkim stopniu protestanci i wyznajacy judaizm...Ale mysle ze to jest zasadnicza roznica miedzy nimi...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Nie o taką Polskie nasi dziadowie walczyli :( aż serce boli, żeby w moim domu ktoś obcy zaglądał mi do lodówy, a ja mam spuścić łeb i udawać że jest ok bo jak się sprzeciwie to władza mi przybije rasistę i pokaże gdzie moje miejsce

są w Łomży Cyganie i widziałem także księży Murzynów i jakoś nie widziałem żeby na ich temat były rozklejane ulotki, więc gdzie tu jest rasizm ?

należało by się zrobić referendum i porządek, bo prędzej czy później ludzie wyjdą na ulice i będą musieli wszystkich pozamykać do pierdla, tylko ciekawe kto na nich wszystkich będzie robił i podatki płacił.

http://www.youtube.com/watch?v=ZNAsfczacgU

http://www.youtube.com/watch?v=a_Q-zqr3N20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

ja to mam pytanie czemu policja nie zainteresuje sie czerwonym golfem III obywateli tej ze narodowosci ktory od ponad roku jezdzi po lomzy... na litewskich rejestracjach.. ciekawe czy posiada jego wlasciciel ubezpieczonko na ten ze samochod ... a jezeli tak to czy ono jest w 100% prawdziwe ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ulotki o czczenach

Ciekawe jak u nas zakończy się ta sprawa, bo podobne zdarzenie miało miejsce w Niemczech.

Napis "Obcokrajowcy wynocha" nie podżega do nienawiści – ocenił sąd konstytucyjny Niemiec

http://www.wprost.pl/ar/188877/Napis-Obcokrajowcy-wynocha-nie-podzega-do-nienawisci-ocenil-sad-konstytucyjny-Niemiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org