sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Playstation 3

Gdzie w Łomży kupię PlayStation 3 i w jakiej cenie , bo w allegro jest dziwnie tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Media expert, Avans

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

a po co ci przepłacać w tych sklepach kup na allegro,zależy jaką chcesz wersje czy slim czy fat bo grubsze są tańsze i może wydawać ci się to dziwne,jak masz pytania jakieś to pisz służę pomocą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Grubsze są tańsze bo dlaczemu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

No bo są grubsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Sony wprowadzając nową wersję ps3 czyli slim chciało w ten sposób obniżyć cenę konsoli tak jak było to w przypadku ps2.Cena musiała ulec zmianie bo jak wiadomo jest wysoka przynajmniej w naszym kraju.Grubszych wersji już się nie produkuje i są tańsze,ponieważ taniej możesz kupic ps3 slim z o wiele większym dyskiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Czy jest ktos zainteresowany wymianą gier na ps3 ? Mam na wymianę Battlefield: Bad Company i Uncharted 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Volumee odezwij sie na gg 5538687

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

jestem zainteresowany więc pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

domax 1300-1400zlps 3 slim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Slimy 250gb są na allegro od 1150 zł. Także tradycyjnie w Łomży nie opłaca się nic kupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

rzecz oczywista rzal3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Sprzedam XBOXA 360 z 20stoma grami,stan jak noweczka,data produkcji 2009 wiec wersja ulepszona.Nie zbanowana.Wersja Premium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

ile chcesz za nią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Pisz na gg,napisze Ci co do niej mam i jakos sie dogadamy:) 1089015(czesto niewidoczny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Na allegro jest dziwnie tanio??? To w Łomżyńskich sklepach jest dziwnie drogo... trzeba być idiotą, żeby tam kupować, jeśli masz obawy, to weź od "supersprzedawcy", albo ze sklepu, który się ogłasza na allegro i podaje wszystkie dane jak masz obawy, poczytaj komentarze itd... broń Boże w sklepie, chyba, że masz za dużo pieniędzy, to twoja sprawa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

ma ktoś na sprzedaż gry na ps3?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

chyba na Allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Volumee , podaj jakis namiar na siebie odnosnie gier na ps3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

no właśnie ja też byłym zainteresowany Volumee najpierw sie ogłaszasz a potem znikasz nie podając kontaktu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

na allegro dziwnie tanio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Medeia expert wybij z głowy tam xbox 360 20 gb kosztuje 1000zł aja kupilem w mediamarkt 60gb za 900zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Sprzedam XBOXA 360 jak nóweczka,wiele dodatkow i gier za 850.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Playstation 3

Ja mam Dragon Ball z Burst Limit , Infamousa z nie aktywnym kodem na bron (edycja Kolekcjonerska) jakby byl ktos chetny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org