piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do redaktora "cz".

Po raz kolejny zwracam się do pana z prośbą wcześniejsze przeczytanie tekstu przed jego edycją. Dwa błędy w jednym zdaniu...Co to jest "podstefa"? A podstawa pisze się przez "W" a nie przez "F" - choć jak sądzę miał pan na myśli "podstrefę" a nie podstafę. A potem ktoś powie -"czytać ze zrozumieniem".....he,he,he.Tylko jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

Redaktorów nie stać na MS Word ? tam błędy podkreślają :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

Zwracałem już na te błędy uwagę jakiś czas temu.
Ja jako zwykły forumowicz mam prawo popełniać błędy.
Człowiek redaktor też ale czemu w prawie każdym tekście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

Ja chciałbym prosić o większą ostrożność przy pisaniu nazwisk. W artykule dotyczącym wójta Śniadowa, nazwisku tej samej osoby napisane jest na dwa różne sposoby.

Andrzej Zaręba
Andrzej Zaremba

Jeśli autorowi artykułu wydaje się, że nie ma to większego znaczenia mówię stanowcze JEST!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

$ - mało tego ! "cz" nazwisko pani rzecznik Wojewody Podlaskiego też pisze na trzy sposoby,najpierw Gadek,potem gadek a na końcu Gadem. To jest SKANDAL panie "CZ" !!!!!!!!!Kto cię człowieku dopuścił do komputera? Czekam,kiedy się ukaże sprostowanie i przeprosiny. Wierny czytelnik "cz".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

Oj każdemu zdarzają się błędy ortograficzne. Pozdrawiam Pana Cezarego Z. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

Jasne ptysiu91, i nikt nam nie wmówi,że białe jest białe a czarne jest czarne...nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do redaktora "cz".

Kolejna perełka:

W godzinach popołudniowych na południu województwa opady śniegu. W nocy opady śniegu mają dotrzeć także do Łomża (...)

Polska być cholernie trudna język. :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org