poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
deska snowboardowa

Może ma ktoś pożyczyć / oczywiście za oplatą / deskę snowboardową w terminie 1- 7luty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

baro powiem ci jak jest: Sprzet zimowy nie nalezy do najtanszych rzeczy wzakupie, juz pozniej w eksploatacji nie za sa to jakies wygorowane koszty. Jesli no kupilbys sprzet za 2000zl chcialbys go komus pozyczyc z ryzykiem ze uszkodzi nawet niechcacy? Jest to duze ryzyko dla dajacego i duzy obowiazek dla pozyczajacego, takze watpie ze ktos ci pozyczy deske snowboardowa z wiazaniami, ale mam dla ciebie rade: na allegro sprzedaja cale zestawy deska + wiazania + buty - tak samo nowe jak i uzywane, takze wejdz popatrz bo te uzywane mozna kupic w naprawde dobrej cenie, mysle ze niewiele wiecej niz ktos by wzial za wypozyczenie deski na tydzien. Pozdrawiam, zycze powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

ja wszystko rozumiem , ale moj syn jedzie pierwszy raz i nawet nie wiem czy jemu ten sport spodoba sie . Dlatego nie chcę inwestować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

W takim razie moze na miejscu mozna wypozyczyc taki sprzet?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

najlepiej na miejscu. spróbuj też na allegro - za około 50zł na dobę można wypożyczyć cały komplecik. na tydzień pewnie dostaniesz jakiś rabacik. sprzęt dostępny w wawie. polecam jednakże zakup butów ( w sumie to bardzo osobista część sprzętu) i wypożyczenie deski z wiązaniami na miejscu, w górach.

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

W każdej miejscowości górskiej i u nas i za granicą są wypożyczalnie nart i snowboardów. Nie warto kombinować z jakąś wypożyczlnią w Wawie. Na miejscu dobiorą deskę, buty itp. Jak coś nie pasuje wymienią doradzą. Każda miejscowość ma także info na necie. Wystarczy wejść i poszukać. Koszt dobowy w naszych górach mniej więcej 25-40 zł. Bywają też na godziny.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

Wie ktos moze czy w Łomży mozna gdzies dostac buty na deske? na Bernatowicza nie ma to chyba nigdzie nie bedzie... !?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

dostac? Kupic nie mozna, a wypozyczyc mozna w Rybnie. Jesli chodzi o zakup to albo dobre sklepy sportowe albo allegro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

Wypozyczyc to mozna ale stare buty ktore nie pasuja do innych wiazan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

A jakie masz wiazania?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

allegro, supersklep.pl, galeria biała w białymstoku (widziałem ich rzeczy na allegro), 175 sklepów w wawie, etc... buty z Rybna nie pasują do standardowych wiązań, bo tam mają jakieś stare step-in'y (system wiązań), a nie zwykłe, miękkie.

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

.

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

A tak do 1000 zł co polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

A jesteś początkujący czy już średnio zaawansowany Bo są różne deski dla każdego poziomu. Proponowałbym zajrzeć do sklepu gdzie masz wybór takiego sprzętu i niech tam panowie Ci doradzą co wybrać. Tak będzie najlepiej. Aktualnie wyprzedaż sprzętu snowboardowego jest w tym sklepie : http://supersklep.pl/wyprzedaz-sprzetu-snowboardowego - masz tam kilka promocji na deski tak wiec możesz sobie kupic dobrą deskę taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

Szukaj deski typu allmoutain - czyli stosunkowo miękkiej i uniwersalnej, wiązania tylko miękkie. I nie słuchaj pierdów typu a jak zaawansowany, a gdzie będzie jeździł. Na 7 dni w roku decha musi być jak najbardziej uniwersalna. Zajrzyj do wypożyczalni nad stokrotką, tam gdzie sprzedają rowery. Mają jeszcze trochę sprzętu zimowego może coś znajdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

A wiecie jak dobrać sprzęt snowboardowy? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://supersklep.pl/poradnik-jak-dobrac-sprzet-snowboardowy . Uważam, że naprawdę warto. Wiele można się tam dowiedzieć i dzięki temu wybrać naprawdę rewelacyjny sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

Mam na deskę max 1200 zł. Która będzie najlepsza - https://letsboard.pl/13-deski-snowbordowe Teoretycznie logiczne, że najlepsze parametry powinna mieć ta najdroższa, ale czy na pewno? Jeśli nie daje ona nic więcej niż ta opcja tańsza, to chyba nie ma sensu wydawać większej kasy. A jak to u was konkretnie wygląda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: deska snowboardowa

ja mogę odsprzedać swoją deskę, przejeździłam nią tylko jeden sezon i nie jest w ogóle zniszczona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org