sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
weterynarz ul.krótka

Nie mogę pozostać obojętna po tym jak ten pan, który nazywa się weterynarzem zachował się dzisiaj. Nasz pies potrzebował pilnie jednej ampułki leku na jutro, ponieważ nasz weterynarz podał dzisiaj ostatnią jaką posiadał a następne miałby mieć dopiero na poniedziałek. Nie muszę chyba zaznaczać, że ten lek może uratować życie naszemu psu. Dzwonię, wieć do pana z krótkiej z zapytaniem czy posiada taki lek i czy dało by się go odkupić ewentualnie czy zrobi jutro zastrzyk ( za odpowiednią cenę oczywiście), facet stwierdził, że go g..wno interesuje nasz pies, ma ten lek ale nie da jeśli nie leczy się psa u niego. to się nazywa weterynarz. którego nie polecam!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

to ch......... nie weterynarz .
Porównanie które mi sie nasuneło jest może zbyt smiałe ale powiem tak to tak jakby jeden szpital miał lek ratujący życie dla człowieka a drugi nie i 1 powiedział a guzik mnie to obchodzi to wasz pacjent nie nasz.

Spróbuj zadzwonić do rumińskich napewno pomogą

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Ja też o nim słyszałam nie zaciekawe historie. Polecam weterynarza na Hipokratesa ,,Cztery Łapy", są tam bardzo miłe panie i psy lubią tam chodzić i nie odczuwają żadnego stresu. Moja suka potrzebowała zabiegu niestety wypadło to w niedziele, ale kobietki zorganizowały ekipe i nie było żadnych problemów, osobiście chwale sobie ,,Cztery Łapy" i polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

zadzwonić mozesz tez do gabinetu 4 łapy do Pani Izy bardzo sympatyczna kobieta i tez napewno pomoze chcesz moge podac Ci jej prywatny nr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

dzwoniłam już do weterynarza na hipokratesa ale tam nikt dziś nie odbierał, na nowogrodzkiej również. Obdzwoniłam wszystkie apteki ( bo ten lek jest taki sam jak dla człowieka) niestety nie mają tego leku ani w Łomzy ani w Białymstoku, istnieje możliwość zamówienia ale niestety w hurtownie na dzień dzisiejszy nie mają go na stanie. Pozostaje mi liczyć, że może mojemu weterynarzowi uda się coś wykombinować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Życze powodzenia i zdrowia dla pupila

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

To ten twój weterynarz jakiś kiepski co nie potrafi przewidzieć ile leków będzie potrzebne... Niejwiększe pretensje to własnie do niego, amatorka jakaś. Podaj nazwe to będę wiedział gdzie z psem nie chodzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Donald, ty zapewne mając własny interes też robiłbyś dodatkowe zapasy na sam koniec roku? gratuluje...powiem Ci, że żaden weterynarz nie posiada na stanie tego leku w ampułkach tylko ten jeden. Co nie zmienia faktu, że chodzi tutaj o ratowanie życia zwierzaka i po tym można poznać weterynarza z powołania, nie chcieliśmy nic za darmo, chciałam mu za to zapłacić nawet podwójnie oby tylko uratować mojego psa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

widzę że nie zabrakło tobie pomysłu żeby obsmarować weterynarza z ulicy krótkiej ale żeby ruszyć swoja główką bardziej,to zostawiam bez komentarza.nie pomyślała główka że jeżeli jest to lek ludzki to żeby podzwonić po hurtowniach farmaceutycznych.nie tylko zasiąść do komputerkach i stworzyć temat o jaki to jestem biedny itd...gratuluję

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Jak by leki miały ratować życie to zapewniam że zapasy bym zrobił na koniec, początek i środek roku... Bo co to za weterynarz który zaczyna kuracje i wie że nie będzie miał czym jej zakończyć, trochę obiektywizmu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

A co to za lek?

Amart Akita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Ludzie opanujcie sie nie wiem ile dla was warte jest życie psa? Bo np. Dla Mnie bardzo dużo i dla autorki postu również. Jesli nie macie nic mądrego do powiedzenia w poście to po co jedziecie po weterynarzu który poprostu tego NIE ma . Jedzie po tym który powiedział ze ma w gdziieś jej psa . Post nie miał na celu obraźania nikogo tylko był przestrogą . I byc może szukaniem jakiejs podpowiedzi no ale może dla was .... Pies? co to pies? niech pies sobie zdycha . Prawda? A pan z krótkiej to BUC i tyle. Za grosz poszanowania zwierzaka . Jakis idiota co skonczył jakaś tam szkołe ma decydować o tym czy da lek czy nie ? Skoro mu sie to tak podoba niech sie zatrudni w aptece na dwornej jako kasjer tam potrzebują wsparcia bo łazą jak slimaki

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Delfi powiem Ci ze zmarnowalas czas zeby dzwonic do niego czy jechac. to jest czlowiek ktory nie nadaje sie na miano weterynarza. wiem co mowie bo chodzilam kiedys z psem do niego i w podobnej sytuacji mnie postawil, po to jest weterynarz-lekarz zeby pomoc a nie jeszcze patrzec jak sie zwierze meczy. zycze mu tego zeby zycie mu kiedys wynagrodzilo za to wszystko!
rowniez nie polecam 'weterynarza' K. majacy gabinet na ulicy Krotkiej.
pozdrawiam.

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

funky okreslil dosadnie ale PRAWDZIWIE!!!!!!!!!! Moja suczka jamnik nie jest z nami od 6 lat tylko dlatego ,ze lobuz nie chcial mnie przyjac po 11 wieczorem a pies do rana zszedl.a wiem ,ze byla szansa ratunku>

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Tomaszewski Jan , przyjdzie do psa nawet w srodku nocy !

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Halina - czy nie przesadzasz? Kiedyś już dawno temu nie mógł przyjechać do mojej suki która miała problemy z porodem i to o 10 rano. A czemu, bo był po sylwestrze. Lekarz też jest człowiekiem, ma prawo bawić się i ma prawo żle się czuć. Ale nie mów że w każdej porze przyjedzie. Dla mojej suki żle się skończył poród, a ja zmieniłam lekarza. Fakt, że moje zwierzaki nie były chorowite, i korzystałam z usług przeważnie w celu szczepień profilaktycznych.
Nie byłam turystką i trzymałam sie jednego lekarza, ale po tym fakcie poczułam żal, że kiedy pilnie potrzebna była mi pomoc lekarska nie uzyskałam jej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

akapulko12, tak się składa, że obdzwoniłam wszystkie hurtownie m.in cefarm niestety na dzień dzisiejszy są stany zerowe tego leku, poza tym jedna z pań z apteki w białym nie mogła mi podać nr telefonu do swoich hurtowni to sama je obdzwoniła.
Donald, masz racje co do leków ratujących życie przy chorobach zdarzających się często, niestety ten lek do takich nie należy. Ma on tylko jeden odpowiednich i dzięki życzliwości ludzi udało mi się go zdobyć. Teraz pozostaje mi tylko czekać na efekty kuracji. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ja nie obsmarowałam pana z krótkiej z własnej przyjemności, opisałam tylko fakt jaki miał miejsce, tak jak ktoś wyżej napisał szkoda czasu i pieniędzy na tego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

A ja ufam tylko i wylacznie Dr. Oldziejewskiemu na ul. woj. Polskiego, lekarz wyuczony i zaufany. Z moim pupilkiem mialam problemy rok temu, pewien weterynarz nic sobie z jego stoanu nie robil i przez tydzien dawal mu tabletki na odrobaczenie mimo, ze piesek byl odrobaczany, za namowa sasiada pojechalam do Oldziejewskiego i tylko spojrzal na pasa i od razu wiedzial, ze wirus, na wieczor pies jak nowonarodzony. I co najwazniejsze nie ciagnie z ludzi kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

samanta nie przesadzam! pisze prawde,dr. Tomaszewski przyjechal do mnie do pracy a ja wzielam sunie rano ze soba , bo nie wiedzialam co mam robic aby jej pomoc!dzieki niemu zyla jeszcze kilka lat dluzej.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Każdy (przeważnie) lekarz przyjedzie nawet i w nocy do swojego pacjenta ale zaznaczam do swojego, no chyba że ma zły dzień ,im też to się zdarza.
Ale nie zakładajmy że zawsze może przyjechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Jeśli chodzi o lekarza na Krótkiej to słyszałam już dawno opinię, ze nie wolno się przyznawać że korzysta się z usług innego lekarza, bo wtedy jest nieprzyjemny i nie chce leczyć. Chodzi tu o ojca, nie wiem jacy są synowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

debi 40 masz racje ten stary jest kawał ch.... i reszte dziada niech sie leczy sam a nie zwierzeta ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Jego nie mozna nazwac weterynarzem lecztł naszego psa, ze skutkiem oczywistym: pies zdechł, a on ściągnął kase za leczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

samanta jesli jestes weterynarzem!!!! to podaja namiary!!!!!!!!!! lekarza z ul. krotkiej NAWET NIE PROBOJ USPRAWIEDLIWIAC!!!!!!!!! nie jest
to przypadek ani PIERWSZY ani ostatni! i taka praktyka trwa to nie od dzis!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: weterynarz ul.krótka

Halina
nie jestem weterynarzem, chociaż chciałabym być. Ja nie chwalę lekarza z ulicy Krótkiej bo go nie lubię. Mam o nim złe zdanie. Chodzi mi o pana starszego, jacy są młodzi to nie wiem, bo nie znam ich.
Mam swojego , ulubionego lekarza, ale nie będę go zachwalać bo mu to niepotrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko nie Pani Koda z Hipokratesa

Nie wiem, czy to forum jest jeszcze aktualne,ale z weterynarzy w Łomży odradzam gabinet Cztery Łapy na Hipokratesa, otóż na stronie mają iż pełnią dyżur pod danym nr tel i co, kiedy zadzwoniłam ze swoim zwierzakiem, niestety zostałam spławiona, bo jej coś akurat wypadło, nawet później nie mogła zadzwonic, zapytac, co dalej ze zwierzakiem, itp, odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org