niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie najlepszy karp

gdzie można njlepszego karpia kupic jeszce przed wigilją parcowałem i tylko wtedy mam czs pojeździć za zakupami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

Na Sikorskiego zaraz za wierzą ciśnień żywe karpie prosto z basenu i do p.óźna można kupować. Ja np dzisiaj kupiłam po 19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

Jutro to raczej dostaniesz tylko w "Mewie" na Sikorskiego. Sprzedają tam też inne ryby, żywe, mrożone i wędzone, nie jest drogo w każdym razie, a karp jest prosto z kanału z bieżąca wodą, a nie z brei, w której pływają setki innych ryb. W sklepach typu stokrotka, to pewnie karpie już będą wykupione, bo w podobnej sytuacji byłem rok temu i w końcu kupiłem w "Mewie" po godzinnej lataninie po całej Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

Ryby na sikorskiego dobre. Może to się nazywa mewa albo jakaś inna rybitwa. Nie wiem. Za wieżą wszyscy wierzący kupują karpie .

Btw: Czy w Empiku są jakieś przedświąteczne promocje na słowniki ortograficzne? A może w jakiejś innej księgarni. Bo oprócz karpia przydałaby się niektórym lekcja ortografii.

wesołych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

oki dzięki jutro tam pewnie poszukam najważniejsze że żywy bo rzeczywiście te zdechalaki w marketach to porażka ekolodzy tam powinni się pojawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

w stawie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

No żywy, żywy- w wannie pływa jak tralala. Zaraz będę musiała go humanitarnie potraktować cieżkim młotkiem... a myślałam, że sam padnie- ale twarda sztuka.
i znów muszę dopuścić się morderstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

ciebie mogem cienszkim mlodkiem [póknonc w lep



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

oj jasiu cięta riposta to nie dla Ciebie musisz się więcej postarć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

to bylo do pani z wonsami wyrzej... a ty se ic lepiej szukac sfojej zlotej rybki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

oj jasiu zaczynasz sie tłumaczyć ale to dobry znak w końcu lepiej się poczujesz "w końcu" dasz może jakiś konkret na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

najlepsze chłop na rynku sprzedawał. Były ze złotą nitką. Super. Nitka z 24karatowego złota.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

ZONKA MATEUSZAK





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy karp

Niezla laska slaby bolku.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org