niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prostowanie felg

gdzie w łomzy mozna wyprostowac alufelgi(jest mało zgieta)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

a było na zakręty na ręcznym wchodzić??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

z tego co się orientuje to zrobią ci na sikorskiego są tam 3 punkty ale nie wiem dokładnie w którym wiem,że tam gdzieś wisi reklama prostowania felg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

a adres moze ktos zna? lub coś coś dokładniej? to nie od tego kupiłem jakis czas temu i była zgieta zmieniałem opony i tam zauwazył koleś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

Taki temat był kilka dni temu. Szukajcie trochę. Antonii Staniórski na Sikorskiego przed rondem tam gdzie jest wulkanizacja albo w Cydzynie przed Kisielnicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

ja postowałem felgę aluminiową w kleosinie koło białego. polecam, była bardzo mocno uszkodzona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

Nie ma to jak prostowane felgi + wielokrotnie łatane opony
w prostowanym na ramie 20-letnim BMW po dachowaniu z 30 metrowego wiaduktu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

na sikora vis a vis straży powinna być reklama. kiedyś tam prostowałem mocno poturbowaną felgę i zrobili całkiem ok. nawet się dawała wyważyć !! i mocno nie zdarli ze mnie!! z tego co pamiętam to:ciężkie przypadki" wysyłają gdzieś ja czekałem kilka dni ale warto było!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie felg

Wulkanizacja na Strzelców Kurpiowskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org