sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaufland w łomży

Mam takie pytanie, czy komuś jeszcze zdarzyło się, że towar na półce miał inną cenę niż przy kasie, bo mnie już trzy razy. Za uwarzyłem to bo brałem tylko ten jeden towar, ale jak ludzie biorą całe kosze to wątpię żeby ktoś się domyślił ile nadpłacił.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

Mi tam sie zdarzyło że towar przy kasie naliczoną miał mnieszą cenę niż była na półce.. Ale chyba to jakiś wyjątek:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

Chyba tak, bo mnie odwrotnie. Raz kupowałem kawę 500gr za 12 z groszami, a przy kasie było 15zł. kasjerka kazała mnie iść do reklamacji koło wejścia i tam stwierdzili, że nie zdążyli zmienić ceny. To samo było z akumulatorkami. Jeszce mówili żebym poczekał przy ladzie a one sprawdzą cenę na półce. To ja poszedłem specjalnie z nimi to się strasznie zmieszały.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

takie praktyki to niestety standard......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

Czyli że znów są aktualne słowa dawnej piosenki

,, Bardzo modne oraz tanie jest ostatnio nabijanie, niech nabija byle kogo byle w co ............ itd."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

w sklepie ZIELONY MARKET na 10 produktów które kupiłem 10 z nich przy kasie miało inną cenę. nawet mięso mielone jak wół napisane 9,99 zł za kg a w chacie patrzysz na paragon a tam policzony schab za 13 zł kg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

I dlatego chodzę do Lidla tam nie ma takich kantów.
Jak jest taka cena to jest taka cena.
jak jest obniżka na coś to jest święte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

NIEDAWNO OPISALAM AKCJE :)) W STOKROTCE - JAK WIDAC TEMAT POWRACA :))))))))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

ja zawsze sprawdzam na paragonie "promocyjne" produkty po odejściu do kasy, jeżeli ceny się różnią w informacji zwracają różnicę :) - jak dotąd zwracali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

manipulacja... tak to sie nazywa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

Manipulacja (łac. manipulatio - manewr, fortel, podstęp) - w psychologii oraz socjologii to celowo inspirowana interakcja społeczna mająca na celu oszukanie osoby lub grupy ludzi, aby skłonić je do działania sprzecznego z ich dobrem/interesem. Zazwyczaj osoba lub grupa ludzi poddana manipulacji nie jest świadoma środków, przy użyciu których wywierany jest wpływ. Autor manipulacji dąży zwykle do osiągnięcia korzyści osobistych, ekonomicznych lub politycznych kosztem poddawanych niej osób.

Ogólnie, manipulacja jest formą zamierzonego i intencjonalnego wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała działania zaspakajające potrzeby/(realizowała cele) manipulatora.

Manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji. Manipulację określono też kiedyś obrazowo jako "włamanie do umysłu ofiary i podrzucenie tam własnych pomysłów lub opinii w taki sposób, aby ofiara pomyślała, że sama jest ich autorem."

To się, dzieciaku, nazywa oszustwo albo krótko - złodziejstwo.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

nieliczna grupa klientów zauważy to ale większość jest oszukana przez sklepy. Dlatego trzeba być czujnym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

To czytaj wyraźnie albo sprawdzaj za pomocą czytnika. Przykład jak tata kupił owoce morza pisało 9.99 a kasjerka mówi 30 zł. Wyszło że ta cena 9.99 to za 10deko ale oczywiście na etykiecie z ceną nie było o tym nic. Sytuacja w stokrotce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

No tak, ale jak ktoś narobi zakupów cały kosz to weź i czytaj paragon. Spamiętasz jakie ceny były na półkach? Zajęcie do rana.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland w łomży

jak klient bierze towar a potem odstawia go w ogóle w inne miejsce to co się dziwić?. wszystkiego nie upilnujesz.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org