sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sponsorzy

Chciałem wydać swoją drugą książkę, ale po doświadczeniach z pierwszą już sam nie wiem jaką drogę mam wybrać.

Jak wiadomo, dziś mało kto kupuje książki, a jeszcze gdy autor jest nieznaną osobistością, sprzedaż praktycznie ogranicza się do wąskiego kręgu zainteresowanych.

W drukarni za druk, złożenie jednej książki chcą 10 zł. Niby mała kwota, ale przy zamówieniu 50 sztuk kwota nie jest już tak mało znacząca...

Nic nie chcę zarobić na tym, ale też nie chcę stracić. Szukam tylko osób fizycznych, prawnych czy firm, które przekażą mi małe kwoty na wydanie książki, a ja w zamian swoje wydanie rozdam za darmo.

Znacie może osoby, które zainteresowane byłyby pomocą? Oczywiście reklama w książce itp. jak najbardziej :).

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

he he he he he ........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

...a oczywiście komentarzy jasia nigdy nie może zabraknąć...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

Chcesz za darmo rozdawać książkę czyli chcesz rozdać pieniądze innych.
Skoro wszystko za darmo to może lepiej umieścić ją w internecie? Nie potrzeba pieniędzy a grono czytelników może być większe niż 50 osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

moim zdaniem książka w tradycyjnej formie pozostanie w głowie użytkowników na dłużej. Jeśli ktoś miałby takową w ręce, mógłby zajrzeć kiedy chce.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

Tak jak kolega napisal wrzuc to na neta jesli bedzie czytalne to sponsora znajdziesz, a jak nie to wiadomo do czego to sie nadaje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

ANgel jedzie wydac ksionrzke z menzem i mamo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

buaahhahahaha jasiu najlepszy ;DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

To jest podłe szydzić z tych biednych, znękanych ciężką pracą i wyzyskanych starszych ludzi!
Gdyby kradli jak inni to jechaliby mercem, a że pracowali uczciwie to mają tylko a może nawt aż ciągnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sponsorzy

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org