poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091219/REG20/938596407

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

Mam nadzieje, że realistę...

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

Mam nadzieje, że nikogo nie znajdą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

Same problemy z nimi patrze :) nie było był spokój nikt nie obrażał ani od nas ani tym bardziej oni nas a teraz to tylko sądy bedą się bawić w CIS zamiast zrobić coś z nimi .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

znajda znajda................ niestety :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

a jak chca tego goscia zlapac jak on w rosji juz siedzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

tu 3 lata grozi a odwrotnie juz 2 lata grozi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

hm ciekawe popatrzcie jaka to sprawiedliwość:

nawet ostatnio Czeczeni

:usiłowanie nielegalnego przekroczenia granicy , nielegalne przekroczenie granicy i nielegalny pobyt na terytorium Polski 38 osób narodowości czeczeńskiej, blokowanie ruchu pociagów, narażenie na straty przewożnika z powodu przestoju pociagu , przejazdu bez biletów - zero reakcji odstapienie od karania . A tutaj na forum trochę bardzo emocjonalnych wypowiedzi i to sprowokowanych przez czeczenów i juz mamy prokuratora na karku. To jest wolnośc prawa do swobodnej wypowiedzi.

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

Unia Europejska to takie super panstwo ktore wymyslilo sobie takie prawo stawiajac siebie obywateli w roli masochistów za wszystko winnych nie majacych takich samych praw jak imigrANCI. Odpowiada za to wg mnie trend lewacki w unii. Ciekaw jestem czy takie postepowanie wszczetoby w Czeczenii czy np w jakims kraju afrykamnskim, arabskim za wypoiwedzenie tych samych słow do jakiegos europejczyka, jestem pewnien ze nie. Niestety w unii polityczna poprawnosc jest sprawa pierwszorzedna, jednak to i tak jest dziwne nawet ci lewacy to bylo nie bylo europejczycy czemu sami siebie umartwiaja takim prawem? To wszystko prowadzi do niewolnictwa w unii a niewolnikami beda jej starzy obywatele. Jedyna pociecha w tym ze unia juz niegługo sie rozleci bo sa przeciez jakies granice absurdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

adamosxxx bo to sa 2 rozne paragrafy. czytaj ze zrozumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

co z tego jak wyp czeczena mozna pod 2 jednoczsnie podciagnac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

w tym kraju niema sprawiedliwości ja pracuje w państwowej firmie dostaje 1000 zł na rękę i muszę jakoś miesiąc przeżyć a szanowni państwo cze... są u nas gośćmi i czują się lepiej i swobodniej niż ja w własnym domu nic ich nie obchodzi żadna praca tylko wszystko płaci państwo. pochodzę z wsi i zdarzył się przypadek jak Czeczen chodził po wiosce i żebrał gdy sąsiad powiedział jemu żeby popracował i jemu zapłaci to on nie bo nie będzie się brudził to o czym my tu mamy rozmawiać i teraz jak ktoś napisał na forum prawdę to on ma być sądzony za jakieś głupoty bo w innym normalnym kraju nie doszło by do takiej sytuacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

to jest nie fair !!!
WOLNOSC DLA JANKA ZE WSI !!!

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

Wal Ełkas, nie pij łomżyńskich sików.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

zastanawiacie sie kogo beda szukac?? o to odpowiedz http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=225031&t=225031 a dokaldniej janek_ze_wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

Co by nie mowic wladze w Bialymstoku za pomaca prokuratury chca zlikwidowac problem jaki jest miedzy czeczenami a spolecznoscia lomzynska ale niebardzo im sie to uda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak myślicie kogo z forum będą scigac?

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org