niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
III LO opinie

Jak w temacie opinie o III LO czy warto tam iść ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

mała, ciasna, ogolnie spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

ale on sie nie pytał o dziewczyny w szkole :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

warto bo dziefczyny lubio lody



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

rok temu uczylo sie kilku kozakow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

Ciupaska - rok temu, czyli rocznik '90? hehe no było kilku "kozaków".
dlaczego w cudzysłowie? rachunek jest prosty - jako singiel każdy z nich był szarakiem :)

moja opinia o tej szkole - jednym słowem poznałem tam najwspanialszych ludzi, przeżyłem najwspanialsze chwile :)
nauczyciele cisną, wiadomo, to przecież III LO ;) dlatego, jeżeli nie lubisz uczyć się regularnie, stanowczo ODRADZAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

III LO jest sławne z pewnego nagrania w łazience, poziom nie jest najgorszy, jeśli chcesz się troszkę uczyć, broń Boże kuć to polecam, jeśli masz większe ambicje to idź do II. Po kilku rozmowach na temat szkół średnich w Łomży to wywnioskowałem, że najlepsze jest II LO, w I trzeba dużo kuć a wcale dobrze tam nie uczą. Tak tylko słyszałem, najlepiej porozmawiaj z osobami które uczą się w każdej z tych szkół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

Redaktor - niekoniecznie masz rację.
z rozmów ze znajomymi wywnioskowałem, że OBECNIE w III LO nauczyciele kładą większy nacisk na przedmioty ścisłe (chemia, fizyka, matematyka) niż w II LO, a z kolei w II LO jest większy nacisk na przedmioty humanistyczne, więc różnie to może być. oczywiście zależy to jeszcze od nauczyciela :) bo jak każdemu wiadomo, w III LO pan B. (powszechnie znany jako "40-sto letni prawiczek :) ) za nic w świecie nie potrafi uczyć matematyki, i jeżeli ktoś sam się nie nauczy, to niczego się nie nauczy :)

z resztą jak każdy wie, o miejsca w II LO uczniowie po prostu się "zabijają", więc trudno będzie się tam dostać. żeby nie było, nie zniechęcam, wręcz przeciwnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

ełkaesiak kogo masz na mysli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

O II LO to ja nawet nie śnie tam to trzeba być mega kujonem. A może ktoś wie ile trzeba mieć punktów żeby się dostać do III ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

800pkt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

Najwiekszy poziom i nacisk na nukę jest chyba w wecie^^

Życie to nie je bajka, nie podrapie cie po jajkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie



Piotrek741 do II (z tego co słyszałem) w roku 2009 było trzeba uzyskać więcej punktów niż do I LO :) +/- 140 punktów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

3 LO fajna szkola i nie trzeba az tak bardzo kuc

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

III fajna Sqlka II też git;d
w II trzeba było miec wiecej ptk jak ktos wspomniał więc widać co rządzi ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: III LO opinie

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org