niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Auto wizja

Czy wie ktoś jakie są warunki wypożyczenia samochodu w Auto-Wizji ? Wiem że był ten temat ale nic nie było o tym jakie warunki trzeba spełnić . Proszę o mądre odpowiedzi. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

mondra odpowiedz .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

nie wiem tego osobiscie, ale chyba 150zl za dobe

napisz maila, czy lepiej zadzwon tel na stronie jest, ze jestes kolega kolegi i sie ugadaj na ile dni i takie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

latozdurex troche nie zrozumiałes :) że 150zł mniej więcej to było w tamtym temacie ale chodzi mi głównie o to jakie trzeba warunki spełnić ;) a maila napisalem już :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

cena jest uzalezniona od auta jak dobrze pamietam

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

jakie warunki?

nie ma warunkow, jestes znajomym kogos kto juz bral tak auto, finito, podobno ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

pewnie prawo jazdy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

Autowizja to chyba jeden z częstszych tematow na tym forum. I to tylko jakies ploty na ten temat... Byscie napisali cos mądrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

Znalazłem cennik: http://www.autowizja.pl/news.php?item.10392.20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

Właśnie gadacie i gadacie o tej auto wizji.Wsio wam wyjaśnie
ja 2 razy od nich furkę miałem nie narzekam ale i tak jak tu piszecie że biorą 150 czuje się oszukany, więcej mnie skasowali bo 200 zł ale lagunka spaliła wachy za 500 a paliwo free wiec i tak jestem do przodu:P
Słyszałem ze oni mogą mieć problemy przez takie tematy i mogą im fury zabrać więc już gęby w puche i nie sapać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto wizja

mnie to denerwuje jak ktos na kogos wskoczy, za byle ch...j, sie podniecacie takimi tematami jakby to nie wiem co to bylo, pisze jedna osoba, a zaraz z zazdrosci piszecie, ze ktos jest frajer,ze zle to wyglada, zrobicie to sami;)....................... to taki to taki, chlopaki nie maja kasy i tak robia, zamknac sie... bo jestescie zalosni, juz sie dowiedzielismy ile biora za samochod i nie widze trzeby rozkminiac dalej nad tym tematem

a problemy czy beda mieli...nie mam zielonego pojecia sie okaze i czy zaplaciles 200 to tez nie wiem, widocznie to od samochodu zalezy,


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org