niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
immobiliser

Witam. zmieniłem komputer bo poprzedni się spalił. Potrzebuje namiarów na osobę, warsztat która/który zdejmie albo ustawi mi immobiliser w sterowniku silnika(komputerze) oczywiście w przyziemnej cenie. pisałem wcześniej ale propozycja 5-4 stówek za pół godziny grzebania w kompie to jak dla mnie przesada-silniki za tyle przekładają. auto to renault megane 1,6 z grudnia 96. Komputer silnika to siemens. za pomoc będę wdzięczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

W Piątnicy w dawnym Polmozbycie są ludzie na poziomie, na robocie się znaja i z klienta nie zdzierają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

Kolego pisałem ostatnio do Ciebie na ten temat i szczerze Ci powiem że żaden elektryk w łomży oprócz tego na nowogrodzkiej nie chciał mi zdjąć imob. Ani na sosonowej ani na krasce do reno już nie chciałem jechać nikt nie potrafił mi zdjąć imobilajsera. Wiec myśle że nie masz innego wyjścia jeżeli chcesz się tego pozbyc zostaje tylko nowogrodzka. I niestety sporych kosztów nie unkniesz. To są uroki Renault:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

poprostu ty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

To prawda uroki francuzów to wysoka cena za naprawy, części itp :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

Jeżeli uważasz że te 500 za pół godziny to taka straszna kasa to niech samochodzik dalej stoi na parkingu. Dlaczego ktoś kto musiał zainwestować w sprzęt, zdobyć doświadczenie, ma to zrobić za symboliczną złotówkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

Dokładnie rewenant masz racje. A zdjecie imobilajsera kosztuje 400zł a nie 500 wiec 100zł w kieszeni. Ja się nie zastanawiałem i od razu pojechałem i zdjąłem. Chyba że lubisz tylko patrzeć na autko a nie nim jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

no jak zwykle ktos musi wyglosic swoje widzimisie. no akurat uważam ze to jest straszna kasa!!! skoro tak ci sie powodzi to tylko pozazdroscic. z drugiej strony dochodze do wniosku(z tego co mowicie)ze w lomzy mamy tylko jednego dobrego elektryka na nowogrodzkiej-przeciez jest tyle zakladów i tylko oni jedni mi to zrobia????skoro tak jest-reszta to barachlo bo tu nawet konkurencji nie ma????wiec wcale sie nie dziwie ze taki monopolista ma ceny ASO....a niech auto stoi ile moze takich pieniedzy nie zaplace bo mnie to razem z kompem za duzo wyniesie! A co do doświadczenia naszych panow mechanikowatych to sie nie wypowiadajmy bo w wiekszosci duzych serwisow pracuja gowniarze i zielonego pojecia o tym nie maja no a mądry naród placi kokosy niewiadomo za co. (z palca tego nie wyssalem) POZDRAWIAM tych wszystkich ostro zarobionych co za zmiane kola i 100 by dali bo wentylek do wymiany hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: immobiliser

Chłopie ja mam dopiero 18 lat!!! Kase oszczedzałem pare miesięcy na inny zupełnie cel. Niestety musiałem je wydać na auto. Żebym był bogaty to bym do Renault pojechał i zapłacił dwa razy tyle. Wiec nie pisz tego czego nie wiesz i skorzystaj z rady którą ktoś ci oferuje. A że nie mamy elektryków w Łomży to nie moja wina!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org