niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZIMA ZIMA

Jak tam waszym zdaniem powrót prawdziwej zimy jak na nasze czasy podoba wam sie?? Bo mi własnie tego brakowało wkurzała mie juz ciagle ta szara jesienna pogoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA

Człowiek już się przyzwyczaił do "łagodnych" i krótkich zim, więc żadne zaskoczenie. Zapytajcie rodziców (to do młodszych forumowiczów) jakie mroźne zimy były jeszcze kilkanaście lat temu...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA

Teraz śnieg jest mi zbędny, wystarczy jeśli spadnie od 23 do 2 i będzie git, a tu pupa, bo podobno na święta odwilż idzie :)
ANTY_BLM słyszałem nawet historię o tym jak ludzie żeby móc przejść musieli kopać korytarze w śniegu, taka była wysokość zasp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA

zima jak co roku. tez mi cos. zimy nie widziales?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA

"Przypomniała" mi się tzw. "zima stulecia", o której czasem opowiadają dorośli (przełom 1978 i 1979) więc nie jest teraz tak źle. Tak pomyślałem, może ma ktoś z was zdjęcia Łomży i okolic z tamtego okresu i mógłby wrzucić na forum? Ciekaw jestem jak to wyglądało w naszym mieście.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA

Co do zimy - to fajnie jak jest tak biało , z drugiej zaś strony w taką pogodę fatalnie się jeździ po naszych drogach, bo drogowcy jak co roku zaskoczeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA



"Zima stulecia" w Warszawie ;)

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZIMA ZIMA

No Warszawę i inne większe miasta bez problemu można znaleźć w necie. Z Łomżą niestety jest już problem dlatego ponawiam prośbę.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org