sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kierowca bombowca

Chciałbym tylko oświadczyć, iż według mnie kierowca pomarańczowego nissana quest (jest chyba tylko jeden taki w Łomży) to skończony idiota. Mam nadzieję że ktoś Ci dzisiaj wjechał w ten Twój ślicznie zaparkowany samochodzik koło przedszkola na Sikorskiego. Przez Twój debilizm mało nie zostały skasowane inne 3 samochody. Brawo!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

popieram temat ogólnie, nie raz widziałam jak debile parkuja na sikorskiego i zadowoleni z życia ida po dzieci do przedszkola , chciała bym poruszyć jeszcze temat ul. kopernika i zaparkowanych kilkunastu aut przed szkołą na zakręcie - gratuluje wodogłowia !!! a policjii proponuje otworzyć oczka na takie akcje!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

jesli chodzi o Kopernika to powinna to być ulica jednokierunkowa.takie moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

ona kiedyś była jednokierunkowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

no ale teraz nie jest ;P no chyba że w Święto Zmarłych ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

Ładny samochód co?
Ja od razu zjeżdżam na lewy pas jak jadę tym odcinkiem Sikorskiego bo tam zawsze prawy jest zajęty przy przedszkolu.
Polecam to innym również.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

A ja polecam myśleć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

To nie jedyny taki przypadek. Równie śmieszni są mieszkańcy ulicy Zabawnej. Większości nie chce się nawet wjeżdżać na swoje posesje, zostawiają więc samochody na obu pasach. Efekt - z przyzwoitej jezdni robi się droga jednokierunkowa. Trzeba potwornie uważać.

To nie koniec. Wystarczy przejechać się 20 metrów dalej. Ulica Zabawna (przy bazie policji). Jakiś JEŁOP stał czarnym Mercedesem praktycznie na skrzyżowaniu Zabawnej i Partyzantów. Kto ostatnio tamtędy przejeżdżał, pewnie domyśla się, o czym mówię.


P.S.
Ktoś ostatnio czepiał się L-ki, która jadąc przez skrzyżowanie Sikorskiego i WP zjechała na prawy pas. Jest to w pełni dozwolone, a na egzaminie wymagane. Totalny idiotyzm, ale cóż....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

hehe zabawna sprawa z ta zabawna fakt faktem ze ludzie na zakrecie powinni dostac ze dwa razy mandat zeby zaczelui stawiac auta na posesji::) na pratyzantow wcale lepiej nie jest ale to juz inn historia

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

popieram autora tematu jak pisałem w innym temacie kiedyś ktoś was przekasuje i dzieciaki będziecie wozić autobanem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

To ja se kupię walec i zrobię porządek :)
Tylko zróbta zrzute na walec...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowca bombowca

... przyjdzie walec i wyrówna! Przyjdzie walec i wy-ru... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org