sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaproszenie na forum finansowe.

Wybieram się jutro na forum finansowe do Białegostoku na godz. 18. Mogę zabrać 3 osoby, forum jest bezpłatne. Temat: moje finanse, czy wiem jak oszczędzać, co wiem na temat pieniędzy a czego nie wiem...Zapraszam.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

A po co my tam, skoro to o Twoich finansach ? Twoje finanse, Twoja sprawa.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

A co Ty wiesz o Twoich finansach? Potrafisz oszczędzać czy liczysz na ZUS?
Zamiast słowa: "moje" wstaw Twoje i mię i będziesz wiedział do kogo skierowane jest forum...poza tym forum jest dla tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć, a nie dla tych co krytykują....

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

O swoich finansach wiem to że są ok.
Na ZUS nie liczę. Liczę na siebie bo umiem liczyć.
Prosta arytmetyka.
A Tobie Kasiu zostaje forum, bo nie wiesz co masz zrobić z tym co w portfelu.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

Kasia, tak z ciekawości może wiesz co to za firma doradztwa finansowego to organizuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

Zasada jest prosta - odkładasz jakoś część wypłaty każdego miesiąca. Zapewne w przypadku tego forum będzie trzeba już na drugie spotkanie wpłacić właśnie taką cześć na ich konto :)

To taka skarbonka zobowiązująca do wpłacania. Równie dobrze, każdy może zrobić to sam z własnymi pieniędzmi jak pisze Malachit. Wystarczy tylko systematyczność...

Ta sama zasada tyczy się np. z planowaniem własnego czasu. Wymyślili do tego organizer lub sekretarki... znaczy asystentki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

Jak to filmowy Pawlak powiedział ?
"...wymyślili te durne maszyny, bo sił w rencach nie mieli" ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaproszenie na forum finansowe.

Jest to forum organizowane przez ludzi, którzy chcą przekazać swoją wiedzę o finansach w ogóle. Nestety, nikt nas o tym nie edukuje, szkoła tego nie uczy, studia tylko teorii...Dzisiaj trzeba pomysleć o tym co będzie za 5, 10 lat z naszymi pieniędzmi.Na emeryturę nie ma co liczyć. Na tym forum można się dowiedzieć również co zrobić w życiu codziennym, aby zaoszczędzić w sposób skuteczny.Mówią o tym praktycy nie teoretycy.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org