piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomoc dla Łomżyńskiego Sztabu WOŚP

Witam bardzo serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Jestem w Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wraz z Szefem Sztabu, Koleżankami i Kolegami kieruję do Państwa proźbę o pomoc. Mianowicie dla usprawnienia pracy naszego Sztabu tj. prowadzenie licytacji, prowadzenie strony www naszego sztabu, pisanie podziekowań, listów itp. potrzebny jest komputer. Lecz nie chcemy kupować go, ponieważ pieniądze które mielibyśmy wydać na zakupienie go wolimy przekazać na główny cel najbliższego XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy pod hasłem: "PO RAZ DRUGI DLA DZIECI Z CHOROBAMI ONKOLOGICZNYMI NA DOPOSAŻENIE KLINIK ONKOLOGICZNYCH W SPRZĘT WYSOKOSPECJALISTYCZNY". Zwracamy się więc do Państwa, bo może ktoś zechiałby pomóc i pożyczyć , przekazać, oddać nam Swój stary komputer (jeśli będzie nowy też się nie pogniewamy) na rzecz Sztabu WOŚP Łomża. Jeśli ktoś by chiał nas wspomóc prosimy o kontakt telefoniczny z Szefem Sztabu Krzysztofem Pyczotem 604-284-106 lub zapraszamy do siedziby Naszego Sztabu który mieści się na ulicy Polowej 11a (budynek Hufca ZHP w Łomży).


Zapraszamy na stronę naszego Sztabu: http://wosp.lomza.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Łomżyńskiego Sztabu WOŚP

ja wam ku*** dam ! wy mnie dajta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Łomżyńskiego Sztabu WOŚP

Jasiu idioto... Czy ty potrafisz czytac? Chca pozyczyc komputer. A jakby ktos chcial oddac jakis stary to na pewno wystarczylby im taki ktory spelnialby funkcje maszyny do pisania. A ty sie ucz zamiast na forum glupoty wypisywac. Jak zdobedziesz wyksztalcenie dostanie prace i kupisz se kompa.... Dzieciolku...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Łomżyńskiego Sztabu WOŚP

odrazu weś rutinoscorbin .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org