niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znowu skandal w przedszkolach!

Jak to jest i kto odpowiada w Łomży za edukacje w przedszkolach!? Kto dopuscil zeby w niektorych przedszkolach w Łomży zajecia z jezka angielskiego prowadziła firma której właściciele prowadzili wczesniej dom uciech! czyli buerdel!!! Ludzie to zakrawa na skandal ze tacy ludzie maja wplyw na ksztalcenie naszych pociech! Co na to dyrektorki?! Gdzie jest kuratorium ktore powinno nadzorowac takie placowki!? I jakimi kryteriami kierowaly sie dyrektorki wybierajac taka firme!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

A kto ci każe puszczać dzieciaka na dodatkowe zajęcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Albo konkretnie albo wcale. Tekst z użyciem slow "niektórych", zamiast podaniem konkretów jest jak dla mnie zwykłą plotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Zawsze mówiłem i powtarzam: powinny być wyłącznie szkoły i przedszkola prywatne, płatne i wtedy każdy rodzic posyłałby swoje pociechy do takich, które by mu odpowiadały.

I nie pieprzcie, że nie stać by was na to było.
Podatki na szkolnictwo byłyby zlikwidowane i trafiłyby do waszych kieszeni.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

A w nawrócenie nie wierzysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

a co kogo obchodzi ze burdel ktos ma, dla mnie to moze i dziwka uczyc w dzien, byleby potrafila.

a ty kim jestes ze nasz pouczasz?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Jakieś konkrety? Czy tanią sensację zamierzasz zrobić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Ciebie jasu wlasnie chyba faktycznie dziwka uczyla bo po twoich postach wnioskuje zes cwel:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

A o które przedszkole chodzi?Bo mój syn również chodzi do przedszkola i sprawa bardzo mnie zaisteresowała?

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

janinka40.napisz konkretnie które przeczkola poniewasz moje dzieci tez chodza na angielski.a jezeli nie to nie siej propagandy.pozdrawiam

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

No i po co pisać uogólniając... poza tym straszny problem, jakoś ja nie widzę problemu w tym, że moje dziecko angielskiego uczyłby ktoś kto miał burdel... To, że ma taki interes nie znaczy, że się puszcza i korzysta z tych usług :/ Poza tym uczy dziecko angielskiego a nie seksu, więc ocb?
Najważniejsze, to jest firma, której właścicielem jest taka osoba, a musi zatrudniać ona kadrę przygotowaną do takiej pracy więc zapewne te osoby osobiście nie uczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

jak firma od burdelu to chyba powinna francuskiego uczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

przeczkola

:D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Własnie co to za przedszkole?
Jestem ciekaw? Jak ju z sie temat rozwinoł.

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
R : Znowu skandal w przedszkolach!

chyba nastepny temat o niczym,dowiedzielismy sie nic,czyzby jakas rozgoryczona przedszkolanka ktora stracila etat?tylko strach podac konkrety bo za to moze byc prokurator

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Kola, skad pewnosc ze twoja przedszkolanka po godzinach nie dorabiala, a wakacje spedzala w lesie?
ps. wiem ze to zalosne tak muwic, ale nie bron juz tak swej matki

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Kaliguliku nie przedszkolanka a troche zniesmaczona tym faktem mama przedszkolaka. A co do prokuratury to nie uzywaj tu formy zastraszania bo nikogo tu nie obrazilam ani straszylam zadalam tylko pytanie kto odpowiada za taka sytuacje ze ludzie ktorzy kiedys prowadzili dom publiczny teraz prowadza szkole jezykowa ktora uczy takie maluszki w przedszkolu chyba troche jest tu cos nie tak. Bo w Łomzy jest duzo lepszych i renomowanych szkol jezykowych ktore moglyby prowadzic te zajecia a nie tacy ludzie ktorzy nie maja o tym pojecia i nie za ciekawa przeszloscia. Chcialabym wiedziec jakimi wlasnie kryteriami dyrekrorki przedszkoli kierowaly sie przy wyborze wlasnie tej szkoly? A to ze wlasnie oni prowadza ta szkole dowiedzialam sie przypadkowo od pani prowadzacej grupe i troche bylam tym zdiwiona bo znam osobiscie pania wlascicielke tej szkoly i czym sie wczesniej zajmowala. A do rodzicow ktorych interesuja sie ta sprawa niech zapytaja sie swoich pan dyrektorek co za firma prowadzi zajecia dyrektorki laski nie robia ze powiedza lub niech przedstawiciele danej szkoly sie przedstawia. A od siebie dodam ze pani tej nazwisko zaczyna sie na K.... i wraz z mezem prowadzili swoj przybytek na przeciwko polmozbytu na drodze do Mezenina. Moje dziecko przestaje chodzic na angileski w tym przedszkolu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

A ja na przykład nie korzystam z wesołego domku na drodze do Mężenina i nie wiem jak nazywają się właściciele i nie wiem czy ich firma prowadzi angielski, francuski czy chiński. Słowem o wszystkim wiedzą zainteresowani, których sprawa domku ciekawi....Ciekawe no nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Janinka40, sprawa jest prosta... Firma prowadzi zajęcia, bo zapewne zaproponowała najbardziej konkurencyjną cenę za zajęcia... Dyrekcja nie patrzy na to, co ktoś prowadził, tylko na to czy posiada kwalifikacja, Ty je podważasz pisząc:
"Bo w Łomzy jest duzo lepszych i renomowanych szkol jezykowych ktore moglyby prowadzic te zajecia a nie tacy ludzie ktorzy nie maja o tym pojecia i nie za ciekawa przeszloscia."

Bez kwalifikacji i osób przeszkolonych ta firma nie mogłaby prowadzić takiej działalności jak szkoła językowa. Ja bym się lepiej zacząć martwić o to kim jest dyrekcja i nauczyciele, bo przecież któreś z nich też mogło mieć nieciekawą przeszłość. Nie ma sensu popadać w paranoje, a takową jest dla mnie robienie hałasu i błyskawiczne wypisywanie dziecka z zajęć. Jeszcze nie raz dziecko będzie miało do czynienie z różnymi ludźmi. To, że ktoś miał burdel nie znaczy, że jest zaraz zły. Sam znam takich ludzi i co? I jakoś nie zauważyłem żeby byli inni. Jest zapotrzebowanie to oni dają towar. A z ich usług korzystają właśnie ci dobrzy i porządni ludzie, których chcesz chronić pisząc o takim "wielkim" problemie na forum.
Jeszcze trochę to ludzie będą zabierać dzieci z zajęć, bo przecież niejedna pani przedszkolanka uprawia seks przedmałżeński :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Dziwne jest to nasze społeczeństwo. Chyba jest normalną rzeczą że kobieta martwi się o swoje dziecko i kto zajmuje się nim w przedszkolu! Muszę przyznać jej trochę racji że sprawa jest nie smaczna. U nas w Polsce musi się coś stać strasznego żeby odpowiednie urzędy zajeły sie swoimi sprawami. To tak jak dzieci wyjeżdżają na wycieczki kiedy zdarzy sie wypadek wtedy zczynają sprawdzać firme transportową czy ma uprawnienia przewozowe czy autobus był sprawny a czy kierowca był zdrowy. Ale to jak zwykle zawsze po.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Ale nie można podważać kwalifikacji firmy i oskarżać przedszkola. Zatrudniają oni firmę z personelem, kwalifikacjami i konkurencyjną ceną.
Nie wiem tylko co ma się stać na takich zajęciach? Są one prowadzone w przedszkolu. Jeśli coś komuś nie odpowiada, to od razu powinno się to zgłosić do kuratorium, a nie dochodzić prawdy na forum. Ludzie tutaj problemu za kogoś nie rozwiążą, a mam wrażenie, że tego oczekuje autorka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

A może właśnie janinka myśli że to forum zainspiruje kogoś do rozwiązania jej problemu. No i chyba po to jest forum żeby ludzie pisali o tym co ich boli. Widuję tu bardziej infantylne tematy i nikomu to nie przeszkadza a w tej sprawie słychać jakieś dziwne zniechęcenie do tematu. No chyba że wypowiadają się tu sami zainteresowani np. panie dyrektorki lub przedstawiciele firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Janinka40;pytalas dyrekcji na jakiej podstawie wygrala wlasnie ta firma?
bylas w kuratorium?czy twoje cale oburzenie ogranicza sie do krzyku na forum?co do prokuratora,to wiesz o tym ze nie mogli miec burdelu bo to u nas jest nielegalne,jak juz to mieli hotel czy cos takiego.mozesz sobie nie zyczyc aby ktos uczyl twoje dzieci i to rozumiem.zglos sie z tym problemem do osob kompetentnych w danej sprawie.nie wpadlas na to ze dyrekcja i kuratorium nie korzystaja z burdeli i moga nie znac ich wlascicieli?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Ale w Łomży każdy prawie wie że w tym miejscu co podała janinka znuajdował sie i znajduje się burdel:) o przepraszam hotel czy coś takiego:))))) a nazywał sie chyba diuks czy coś podobnego;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

to jest tak zwana tajemnica ogolna.wszyscy wiedza i nic z tego nie wynika.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

ale podajcie nazwe przedszkola i nazwisko właściciela firmy i się nie bójcie bo to nie jest zabronione

Zamiast tyle pisać nadaremnie wystarczą dwa konkrety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Tak za barem w diuksie sedziala blond wlascicielka razem z mezem zgadza sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu skandal w przedszkolach!

Kola;co ci sie zgadza?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org