poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Militarna Wyprawa "Ice Breaker"

6 lipca 2010 roku organizowana bedzie wyprawa na zdobycie szczytu Monte Argentario w Alpach. Wyprawa ma charakter militarny,pelne oporzadzenie wojskowe,plecak piechoty gorskiej itp. Działamy w sile druzyny gdzie beda stawiane zadania bojowe takie jak:odbijanie zakladnikow,flag match, odpieranie ataków grupy pozoracyjnej ktora nieustannie zaangazowana jest w wyprawe. Impreza organizowana jest przez ludzi europejskiego kręgu wojskowego,instruktorow walki wrecz,specjalistow od taktyki i broni. Survival,ciezkie warunki,i wspolpraca w grupie. Kazdy uczestnik pozna tajniki walki rozpoznawczej,obchodzenia sie z bronia oraz walki wrecz krav maga system wojskowy,wspinaczka,strzelania itd. Dla zainteresowanych szczegoly: greg-corleone@wp.pl

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Militarna Wyprawa "Ice Breaker"

Czy w łomzy lub okolicy sa prowadzone podobne ćwiczenia lub zajęcia ,?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Militarna Wyprawa "Ice Breaker"

Są prowadzone chodź może nie przez "ludzi europejskiego kręgu wojskowego" i nie mamy szczytów Monte Argentario :)

- Widzę, że Wrocław daje nadal spore możliwości.

Mnie interesuje cena i forma zakwalifikowania się na wyprawę. Przekażę informacje znajomym z tej branży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Militarna Wyprawa "Ice Breaker"

W łomży zacznijmy od tego ze nie ma normalnego wojska,wiec specjalistow aeromobilnych nie bedzie.Zgadza sie wlasnie ja ukonczylem szkole wroclawska i mam kwalifikacje.
Kosztorys bedzie ksztaltowal sie w zaleznosci od liczby osob. Dla żołnierzy zawodowych z legitymacja wojskowa jest znizka.za duzo tych szczegolow jest zeby tu i teraz o nich pisac.

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Militarna Wyprawa "Ice Breaker"

aha zapomnialem kwalifikacja to bieg na 3km,podciaganie na drążku,skłony w przód,bieg wahadłowy 10x10 oraz test z jezyka angielskiego i rozmowa kwalifikacyjna

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org