piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pudzan Vs Najman

Jak wrażenia po walce ?? xD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

bez historii... nie spodziewalem sie ze tyle to potrwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

To co było do przewidzenia.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

nudna walka. mogliby dluzej sie postukac

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

fart poczatkujacego ;]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

jak najbardziej pozytywne hahaha - Maniek nawet szybki - ale duze uznanie dla sedziego udalo mu sie wyciagnac balache Pudzianowi na koniec walki. Najman - przemilczmy postawe tego "walecznego" pana, ktory bedzie mial teraz nowy przydomek " el 44 sekundy"... W dwoch slowach - DOMINACJA DOMINATORA...dobrej nocki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

wyszlo cale cwaniakowanie nejmana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Nowa jednostka czasu 1 najman - 44 sekundy hehe , ale walka mimo wszystko ********* , pudzian jak czołg na glebe go potem parę bomb i zmasakrował go . To będzie mistrz już czekam na następną walkę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

A daj pan spokój.Cały rok czekałem na walkę która potrwa nieco ponad 40 sekund.Pudzian mógł dać nam troszkę więcej satysfakcji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Dobrze ,że w ogóle zaczął tak pomału , bo walka była by krótsza heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Następna walka Pudzian vs Jaruzelski heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

rzeźnia :D:D:D zwała:D

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

ale jak pudzian sie rzucil na nejmana to juz wogle nie mial co z nim robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

http://www.youtube.com/watch?v=FSYrw3qIN8o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Musiało bolec:) To było do przewidzenia:) tak samo jak gołota i adamek Tyle że pudzian załatwił rywala zdeczka szybciej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Mariusz ma swiadomosc swojego ciala , sily jaka posiada i jak "plastyczna" ona jet tzn. w co moze ja przeksztalcic czy to w ciosy, kopniecia, duszenia, dynamike, niesamowity ped czy tez zbroje obronna niczym ze skaly - dodajac do tego dobrze poukladany charakter i wszystkie klepki w glowie, pasmo sukcesow, wysilek, samozaparcie i wiare w sukces mamy obraz nie cwaniaka ani bunczucznego odgrazajacego sie walczaka ale kogos na wzor gladiatora, tyle tylko ze bez np miecza czy trojzeba ale tak jak oni, gladiatorzy, Mariusz sam sobie sklada przysiege ze nie bedzie sie oszczedzal w walce.

Najman dostal lanie, chyba tylko jego rodzina wierzyla w jego sukces...mowil, ze ona jest dobrem a Mariusz zlem ... noc oz wygralo "zlo"...Mariuszowi jeszcze frytki w szatni nie ostygly jak do niej worcil...aaaaa i porownanie Najmana ze on to jest sportowcem a Pudzian nie - wszyscy widzielismy efekt, (Najman takim sportowcem jak pilkarze reprezentacji) kolejny tekst typu noszenie workow z ziemniakami i ciaganie taczek wg Najmana to "dobre uczynki" czy jakos tak ... to napisze ci tak Najmanku ... wycisnij ile chcesz sztanga i wycgianij ile chcesz ale to twoje wyciskanie daje ci sile pasywna przeksztac to w sile dynamiczna i stan z takim co workami rzuca do starcia ... myslisz ze dalbys rade???

Piekne lanie jednak czekamy na zawodnika ktory ma doswiadczenie na tym ringu ;) zycze powodzenia Mariusz !!! Ja jestem z Ciebie dumny !

P.S. Kiedys Najman wylecial za liny w walce bokserskiej teraz wylecialby przez sufit ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

3 kopy i do domu. dostał na co zasłużył. Naiman zadufany debil. Zarobił na nowe zęby notabene których nie stracił. Można powiedzieć miał szczeście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Hmm najman był za słaby to fakt,ale nie podniecajcie się tak,bo to ,że tak obił najmana nic nie znaczy.Jakby trafił na bardziej masywniejszego i wytrzymałego przeciwnika to nie byłoby mu już tak łatwo,ponieważ pudzian jest dominatorem tylko w pierwszej minucie.Potem dostałby zadyszki i mógłby mieć już problem.W tym sporcie oprócz siły ważna jest też wytrzymałość.Poczekajmy na następne walki z bardziej wymagającymi przeciwnikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Fazzi dobrze mówisz.
Bez podniety panowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Komentator "Ale pizd* spadaja na głowę Najmana"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Z Najmanem nie miałbym co nawet stawać do walki bo całkiem realne jest, że w najlepszym wypadku skończyłbym na intensywnej terapii.
Niemniej ja nie aspiruję do miana fightera w przeciwieństwie do Najmana. Dlatego uważam, że na płaszczyźnie pięściarskiej i ogólnie na płaszczyźnie sportów walki Najman jest małoznaczącym szczawiem, który stara się jedynie promować jak może. Im więcej nagada się przed walką tym lepiej dla niego. Wzbudza wielkie oczekiwania, nadzieję a może przede wszystkim zwykłą ciekawość, która to przekłada się dla niego na konkretną kasę.
Jest niezwykle mocnym zawodnikiem ale w gębie i tu się jego „testosteron” kończy.
Może czas pomyśleć o szachach niż udawać wielkiego i walecznego pięściarzem.
PS. Najman powinien sędziemu odpalić niezłą dolę. W końcu facet uratował mu życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

czytam to co mowicie i juz mi sie smiac chce :D


@Fazzi
masz racje ;D 30kg roznicy to jednak sporo ;) starczy że pudzian trafilby na kogos zwinnego badz swojej masy ;)
nie wiem czy zauwazyliscie ale pudzian kopiac nie mysli o sobie i w ogole nie trzyma gardy ;) a to bedzie jego blad podczas walki z np: muay thai albo kick boxingiem ;D

PS
mi tam dyskoteka na wsi zawialo :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

walka o kase-uważam że to walka ustawiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Takie walki mozna ogladac w Jeziorku:) powiem jedno narazie Najman i Pudzianowski w MMA to leszcze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

ale macie frajde szkoda ze wygral wszedzie sie pcha kasy ma i ciagle mu malo a na dodatek sprzedaje sie dla jakis firm poprpstu d.... z niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

borys102 masz racje na 100% ustawiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

ustawiona moze nie byla ale jednak na kase:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

o jeju ustawiona ustawiona, Pudzian byl silniejszy, ciezszy nasadzil mu kopow do dupy i wygral, zadne ustawione bo bylo to do przewidzenia, Najman duzo gadal i dostal po dupie z tego cwaniakowania. Hehe ale pudzian to jak dzik niewyrzyty na niego naskoczyl, nawet sie nie spocil. Pierwszy raz ogladalam taka walke, ale nie mialam pojcia ze siedzialam tyle czasu przed tv zeby zobaczyc kilkanascie sekund ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

PUDZIAN PRAWDZIWY FIGHTER!
hahah ZROBIŁ COŚ PIĘKNEGO.!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Autor: slipknot (---.introlan.pl)
Data: 12-12-09 10:22

czytam to co mowicie i juz mi sie smiac chce :D


@Fazzi
masz racje ;D 30kg roznicy to jednak sporo ;) starczy że pudzian trafilby na kogos zwinnego badz swojej masy ;)
nie wiem czy zauwazyliscie ale pudzian kopiac nie mysli o sobie i w ogole nie trzyma gardy ;) a to bedzie jego blad podczas walki z np: muay thai albo kick boxingiem ;D


Przeciez Najman byl 2x vice-mistrzem Polski w kick boxingu :>

Fakt, Pudzian sie strasznie odslanial kopiac, rece w totalnym nieladzie, mimo wszystko to, czy inny zawodnik by go w tym momencie skontrowal wcale nie jest takie 100% pewne, bo dosc trudno jest kontrowac dostajac kopy o takiej sile ;) Pudzianowi brakuje techniki, ale nadrabia sila, szybkoscia i agresja. Jak pocwiczy ze 2 lata, a nie 2 miesiace, to podciagnie technike i moze calkiem ladnie sobie radzic mysle.

perelka86 rozumiem, ze ty za swoja prace nie oczekujesz zadnego wynagrodzenia? o ile pracujesz oczywiscie. Moze, to zarabia, sportowcem nie bedzie do 70-tki.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

tam pier*** ze jak Pudzian trafi na takiego byka jak on to dostanie ale pamiętajcie ze Mariusz prócz ogromnej masy ma tez niesamowitą siłe i nie ma silniejszego zawodnika MMA niz on co nie oznacza ze Pudzian jest najlepszy bo jest wielu lepszych myślę ze ma przyszłośc w tym sporcie bo jest wytrwały jak niewielu poza tym czy widzielisci kiedykolwiek tak potężnie kopniaki jak Mariusza? hehe mam tylko nadzieje ze Pudzian będzie szczęśliwy w tym co robi teraz i wiele osiągnie na ringu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Pudzian to ambitny gosc, nie umie przegrywac i tak jak sam powiedzial jak cos robi to na 100%, troche wkurzyl mnie tym swoim chamskim wejsciem, moim zdaniem to bylo bardzo niesportowe zachowanie, raczej zachowal sie jak lider z piaskownicy:) ale jestem za nim, mam nadzieje ze bedzie godnie reprezentowal Polsce w tym sporcie i osobiscie wolalabym zeby obijal tak obcokrajowcow a nie rodakow:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

czekam teraz na wywiad z nejmanem zobaczmymy jak bedzie opowiadal co mu nie wyszlo.Nejman juz raz sie popisal w walce z wawrzykiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

"Najmanowi należą się brawa - za odwagę" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Dran pracuje czy nie to nie wazne.przynajmniej ja się nie sprzedaje jak pudzian a to co zarobił to sprawnościowo mu wystarczy a nie pcha się dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

bo to odwaga dla kasy, on wiedział że nie ma szans z Pudzianem,ale kasa robi swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

he he he myslalem ze pudzian go zabije a tu lipa .. .. niemniej jednak ta hamska kozacka morda zostala obita :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

perelka86 to chyba sprawa Pudziana ile mu wystarczy, a ile nie... Nie rozumiem, zazdroscisz mu? Juz widze, jakby Ci dawali 200 tys. za dwa miesiace pracy, jak bys sie nie zgodzila...
A idac Twoim tokiem rozumowania, to kazdy kto pracuje sie sprzedaje. Bo nie wiem czym sie rozni praca Pudziana, od pracy innego czlowieka, no moze poza tym, ze nie kazdy tak dobrze zarabia.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

do kopania w piłkę nie jest potrzebna garda, może popracować nad techniką zamiatania, bo na razie przetarł kurz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

nie jestem zazdrosna mam samochod i mylisz sie ze kazdy sie sprzedaje razem z mezem mamy firme tylko ze narazie nie pracuje bo wychowytwaniem sie zajmuje i kasy mi nie brakuje .a teraz ci odpowiem jesli ktos by mi dawal 200 tys i bym miala sie sprze3dac jak pudzian bym sie nie zgodzila godnosc jest cenniejsza od kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Gadanie :)) jak nie potrafisz się lać to nie idziesz proste :)) tak samo w inne sporty :)) a on kiedyś trenował i ma siłę to mu dało wygraną :)) i bardzo dobrze niech człowiek robi coś i rozwija się ,bardzo się cieszę że wygrał :)) Ale dobrze że IBISZA nie było bo to już by było przegięcie człowieka sprzedającego się :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

jezu perelka toc to biznes, a co mial isc sie lac za darmola? Jakby mi 200tys dawali to to tez bym poszla



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

perelka86 powiem szczerze, ze mnie zaskakujesz :>
Masz samochod i to jest dowod, ze nie jestes zazdrosna? :> No Pudzian ma jednak chyba troche wiecej ;)
Smieszy mnie te gadanie o sprzedawaniu. A jak on sie niby sprzedaje? Robi to co ma robic, potrafisz jakos wyjasnic o co Ci chodzi?
Bo jak napisalem, zgodnie z tym tokiem rozumowania, to prowadzac firme tez sie z mezem sprzedajecie... W koncu robicie cos za pieniadze...
Ciekawi mnie, czy Twoj maz podzielilby Twoje zdanie, ze nie wzialby pracy za 100tys. za miesiac ;) Teraz nie pracujesz, bo zajmujesz sie malym dzieckiem, to pomysl, ze te dziecko dorosnie, trzeba mu bedzie zapewnic jakas przyszlosc, pomoc na starcie itd. Ale do tego z pewnoscia pieniedzy nie potrzeba...
I szczerze, to znajac nasze realia, prowadzac wlasna firme pewnie czesciej sie musisz "sprzedawac" jak to nazywasz, niz Pudzian w tej chwili, bo on juz sobie na swoja marke zapracowal, teraz odcina kupony.
Sprzedawac, to sie dla mnie moze dziwka albo np. dziennikarz piszacy bzdury na zamowienie, lamiac standardy dziennikarskie itd. A Pudzian robi po prostu to co robi, jest sportowcem, od zawsze rywalizowal dla pieniedzy, wiec nie rozumiem zupelnie, jaki to ma zwiazek ze sprzedawaniem sie?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Autor: perelka86 (---.elomza.
napisała :

nie jestem zazdrosna mam samochod i mylisz sie ze kazdy sie sprzedaje razem z mezem mamy firme tylko ze narazie nie pracuje bo wychowytwaniem sie zajmuje i kasy mi nie brakuje .a teraz ci odpowiem jesli ktos by mi dawal 200 tys i bym miala sie sprze3dac jak pudzian bym sie nie zgodzila godnosc jest cenniejsza od kasy

Zajmujesz sie wychowywaniem ? kogo?- moze swoim
A firma to u brata? Brat pracy szuka?
Ale sie popisałaś?

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Dran widziales plecy Pudziana chodzi o ten tatuaż firmy budowlanej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

perelka sprzedac to sie tylko moze baba

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Wielu bokserow itd. tak walczy... Dodatkowa kasa, widocznie uznal, ze mu sie oplaci. Zrozum, ze on sam stanowi w tej chwili marke i na tym zarabia. Osobiscie tez mi sie to wydaje zawsze troche zabawne, ale coz, w pewnych sportach nie mozna zalozyc po prostu koszulki z logiem sponsora.
A Pudzian akurat ciezko zasuwa na to co ma, wiec czemu ma nie korzystac?

Pomysl, ze jemu te pieniadze sie w pewnym wieku urwa, kariera sportowca jest krotka, a raczej nie zasuwa po to, zeby pozniej biedowac.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

perełka ty chyba jakas niedorozwinięta jestes jak bym ci rzucił 200 kafli to nie powiem co bys była w stanie dla mnie zrobic :) Pudzian sie nie sprzedał dobrze ze nie poprzestał na samych strongmanach rozwija się i godnie reprezentuje polskę zarówno w zawodach siłaczy jak i niedługo sie będzie mozna przekonac w MMA a tobie żal dupe ściska bo poprostu masz usposobienie typowego polskiego dziada co nic nie ma a jak dostanie byle gówno to się będzie z tym odnosił i nawet tym co napisałem cie nie zmienie bo się z tym urodziłas znam wielu ludzi takich jak ty i jestem tym całym dziadostwem zażenowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Co wy od niej chcecie ?
ona ma samochód i ma firme he
i ona wychowuje hehhe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Popieram CyberMass. Perelka delikatnie się skompromitowałaś. Większość ludzi w tym jestem niemal przekonany że i ty z takim podejściem się dużo bardziej sprzedajesz. Pudzian sam jest firmą (jego ciało i charakter), więc czemu nie miałby na tym zarabiać. Czy jak Tobie się trafia możliwość dodatkowego kontraktu w Twojej niby firmie to mówisz: "nie dziękuje bo........"? ;>

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

"godnosc jest cenniejsza od kasy" ty wiesz dzieciaku co to jest godność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

po prostu ring byl za maly.
nejman nie mial gdzie spier*alac.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

perelka za 200 tys spelnila bys moje wszystkie zyczenia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

te slowa skieruj frajeze do siebie moze ty bys wszystko zrobil za tako kase ale ja napewno nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

oj sama siebie nie znasz :)
ciongalabys dzida za 1000 zl ;)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

jasiu_śmietana jesteś zwykłym skurwy..... dalej sobie dokończ ty byś za darmo zrobił cwelu jeb... dojdę skąd jesteś i pożałujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

x lomzy jeztem ale nie dohodz tak szybko skarbi e:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

według mojej oceny to Pudzin lał się w tej walc ejak wiejski chłop na zabawie. Tylko dzięki ogromnej przewadze siły i masy ciała po prostu wygrał. Jeżeli trafi na przeciwnika o podobnnej masie i sile do tego dobrego technicznie to Pudzian lezy jak worek na ringu.

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

„Dina” masz rację że wygrał i to że dzięki sile i masie, ale wygrał. To jest konfrontacja sztuk walk i każdy używa swoich atutów, jakie ma Pudzian wszyscy na świecie wiedzą tylko jeden Najman musiał się przekonać na własnej skórze. Jeśli, jeśli... gdybanie, na razie jest najsilniejszy a puki co to poważny współczynnik jego sukcesu. Wiejski nie wiejski swoje zrobił. Zaprzeczysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

to fakt masz racje , ja w sumie lubie Pudziana ale boje się ,że w sytuacji którą opisałam dostanie lanie.

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

ta walka troche przypominala walke dwoch chlopow na wsi :P nie byla na co popatrzec za krotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

No dobra, moze wiejska walka (wg was). Ale ja wole oglądać coś takiego niż te walki początkowe... Oni tam sie tylko ciągali, zapasowali czy co tam jeszcze - a to juz całkiem nie było widowiskowe.

Pudział skopał go elegancko i przynajmniej pokazał ze nie jest taki łatwy do pokonania. Tym lepiej ze Najman wczesniej tak cwaniakował :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Szybko, ladnie, konkretnie, bez czajenia i wymyślania.
Ważne, że skutecznie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

nie ważne jak , ważne że wygrał bo chyba o to w tym sporcie chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

wlasnie taka naparzanka to to pszynajmiej cos sie dzieje a nei jak fczesniej sie obejmowali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pudzan Vs Najman

Chciałbym zobaczyć Pudziana w konfrontacji z Bobem Sappem lub Kimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org