niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolog

Witam. Który ginekolog przyjmuje w Łomży na kasę chorych? I nie trzeba długo czekać na wizytę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

skretek na makowej i jest naprawde dobry polecem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Pękała - ale do niego są spore kolejki, Zdanowicz, Skrętek, Ściana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Dr. Ściana przyjmuje na ul. Polowej codziennie oprócz wtorku. Nie trzeba się zapisywać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

co pękła ściana
o szok :)

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

a Zaremba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Ściana odpada, nie chcę na niego patrzeć w ogóle. Był przy porodzie mojego dziecka i nie chciało mu się cesarki zrobić i ledwo dziecko przeżyło....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Jeszcze przyjmuje dr Malinowska na Wyszyńskiego, w poniedziałki i piątki. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

skrętek ja chodze i nie nazekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

a gdzie skrętek [przyjmuje na kasę cho0rych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

dr Malinowska ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

tak dr Skrętek jest naprawde dobry w tym co robi. Przyjmuje na ul Makowej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

popieram przedmowciow Skretek, tu masz nr do recepcji: 86 215 04 38, a ulica Makowa 4.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Zaremba przyjmuje tylko prywatnie na Bema.

dr Załęska, ale już się skończyły limity na ten rok także teraz tylko prywatnie a i Głuszkowska, ale nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Tak, Ściana jest wredny. Chodziłam do niego do nie dawna ale wkurzał mnie ten jego przygłupawy uśmieszek i ironia a co za tym idzie niepoważne traktowanie.. Z resztą słyszałam od znajomych niezłe o nim historie..Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

polecam dr.Załską jest bardzo miła i przyjemna a zarazem dokładna, przyjmuje na kase chorych i prywatnie na ks.Janusza nowe bloki ,pierwszy blok od szkoły:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) pozdrawiam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Do doktora Skrętka na kasę chorych nie ma miejsc ani do doktor Malinowskiej,oboje przyjmują na Makowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

ja jestem dobrym ginekologiem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Skrętek na Makowej nie przyjmuje na kasę chorych. Wizyta 50zł + ewentualne badania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Skrętek przyjmuje naprzeciwko szpitala na nfz ale w tym roku nie ma juz miejsc i tylko prywatnie. Wizyta 60zł.

http://kasia-paznookcie.blog.onet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Pijagin - b.dobry ale nie przyjmuje na kasę chorych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Ostatnio byłem u Skrętka ,jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Q:a miała któraś z was jakąs hardkorową sytuacje z ginekologiem? ze on cos zrobił czy coś????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Ja nie miałam..-może dlatego że niezbyt często chodzę :) Takie historie to najczęściej zdarzają sie np przy porodach bo przy normalnej wizycie to raczej rzadko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

a dlaczego przy porodach ??? o nie.. boje sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Do konca roku nie przyjmuja na kase chorych, jest pobierana opłata za wizytę od 50 do 100 zł,w zależnosci od rodzaju badan jakie bedą wykonywane. Winę za to ponosi nasz''kochany fundusz "zdrowia, nie maja juZ pieniEdzy,i dlatego placówka jest zmuszona pobierać opłaty.A jeżeli chodzi o dobrego ginekologa, to faktycznie dr.Skrętek jest dobry,o Pijaginie tez słyszałam dużo dobrego(tylko nie wiem w jakiej przychodni przyjmuje na kase chorych).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

skretek to pala przez niego moje dziecko zginelo nie zrobil badan i lekarze musieli wywolac porod bo wprzeciwnym razie zginela tez by moja nazeczona odradzam skretka on pozaluje tego jeszcze w sadzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org