poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Audi 80 zablokowana maska

Kto w łomży zrobi ? zablokowała się nie mogę otworzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Łom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

no dzięki wielkie pomogles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

chyj z tym zenchem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

miałem podobny problem w punto urwała się linka i musiałem wiercić dziury w masce ale przejedz się do jakiegokolwiek mechanika może coś poradzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Trzeba otworzyć maskę i naprawić zamek lub wymienić linkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Bez kitu jakie porady. Ja bym Ci radził zobaczyć jak idzie ta linka (np w innej Audi) i samemu próbować otworzyć, a jeśli Tobie nie chce się "babrać" to mechanik lub poszukaj na jakims forum może tam cos napiszą (Audi 80).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

A ja Ci poradzę :-). wjedz na kanał, odkręć tą osłonę pod silnikiem i spróbuj jakimś cienkim prętem ogiąć tamten zamek tak żeby sie otworzył. Mialem to samo w skodzie i nie bylo problemu tylke że tam jest mniejszy silnik i lepsze było dojście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Wpisałem w google: AUDI 80 zacięta maska i taka strona wyskoczyła...

http://www.audi80.pl/b3-b4-nie-otwiera-sie-maska-vt14656.htm

Mam nadzieję, że Ci się przyda. Czasami warto zagooglować niż użerać się z debilami na tym forum.

Pozdrawiam.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Mialem to samo... wiesz co zrobilem? wyjolem kierunek i dostalem sie do linki od paski, pociagnolem za nia i sie otworzyla :) wiec pokombinuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Mialem to samo... wiesz co zrobilem? wyjolem kierunek i dostalem sie do linki od maski, pociagnolem za nia i sie otworzyla :) wiec pokombinuj :) OD STRONY KIEROWCY :) oczywiscie :P a tak wogole to Sprzedam Audi 80 B4 1993r. stan bardzo dobry :) gaz 2.0 w benzynie chodzi, czerwony najszybszy woz w miescie :) pisac na marcinlolek@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Zapraszam do mnie !!!!512 148 226

elllooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Dlaczego audi80 nazywają gnojowozem?

Czy dlatego, że jeżdżą nim gnoje, czy też dlatego, że wozi się nim m.in. gnój?

Pytam poważnie, bez obrazy...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Dlatego ze Cie na nie, nie stac i chodzisz z buta, albo golfem 3 jak pozyczysz od kolegi z wioski :) BLM :) pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

najpewniej od spodu jeszcZe jak nie masz osłony pod silnikiem to wystarczy sie polozyc pod zderzak i pretem podwaz ,kiedys jak mialem 80 to mi sie linka urwała i wlasnie tak zrobilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

a co do wozenia gnoi audi to nonam20 masz racje pewnie dlatego tak pisze a tak wogole to jak ja 11 lat temu kupowalem 80 10letnio za prawie 20 tys i wcale nie w super stanie to malo kogo bylo stac i zaden malolat nie siedzial w niej za kierownica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

JEBAC ZAZDROSNIKOW :) Adamus ty tam Audi pewnie jeszcze nie jezdziles a jak jezdziles to tam z tylu ;) wiec wiesz :) jjak sie przypucujesz troche, to cie przewioze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

no nie idzie mi wszystkiego próbowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

To poco siadałeś dupo na maskę ? xD




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

żebyś się pytał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Podjedz do Miliszkiewicza, napewno pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Poziom dyskusji w związku z tą sytuacją wskazuje na niekoniecznie wysoki poziom intelektualny respondentów , którzy chcą przy tej okazji załatwiać swoją prywatę . Potwierdza także słuszność G , B. Shawa , który rzekł swego czasu : " Ludzkość cierpi nie na niedostatek wody , ale na nadmiar idiotów " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

No poczytać niektórych posty to zal. Zazdrosc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Bez obrazy, ale Audi 80 to oni Ci raczej nie zazdroszczą, tu po prostu chodzi o zwykłe chamstwo i możliwość obrażenia innych i pokazania siebie jako wielkiego kozaka na forum. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Potrzebujesz sztywnego stalowego drutu. Musisz kombinować przez grill...
Kiedyś przerabiałem to wielokrotnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Audi 80 zablokowana maska

Ja raz miałem taką sytuacje, że nie mogłem otworzyć maski. Zamówiłem samochód z HDSem. Trzeba delikatnie złapać za maskę i z całej siły ciągnąć do góry. Nie patrzeć, czy maska się gnie czy nie. Na pewno puści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org