piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wrozki

Zna ktos prawdziwe wrozki w naszych okolicach ktore prawde mowia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

hahahaha kazda prawde mowi;) im wiecej dasz, tym wiecej uslyszysz, to co cie interesuje;)

okularki zdejmij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

podobno koło jedwabnego jest jakas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

Nie będę się śmiał bo dla mnie to godne współczucia . Każdy wierzy w co chce i nic mi do tego. Zastanawiam się jedynie co kieruje ludźmi do korzystania z tego rodzaju usług ?
Chcesz się dowiedzieć co czeka ciebie w przyszłości? Zamiast płacić za słuchanie bzdur, nie lepiej zacząć realizować się rodzinnie, zawodowo… i samemu zadbać o swoją przyszłość?
O twojej przyszłości i tak zadecyduje to jak będziesz postępować w teraźniejszości i wiele przypadkowych czynników – jak to w życiu.
Oczywiście zrobisz jak zechcesz, niemniej proponuję kupić gazetę z horoskopem skoro już musisz czerpać tajemną wiedzę o przyszłości. Koszt mniejszy a wiedza na tym samym poziomie.
Nie odbieraj tego posta jako złośliwości a jedynie jako odrobinę życzliwego zdrowego rozsądku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

sliter25 bardzo dobrze i fajnie napisałeś. Wielki +

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

spliter25 :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

tak jest kobieta,która mieszka w Jedwabnym...ale ciezko sie dostac-tajemnica ;) znajoma była i wiekszosc jej sie spelnila lub tez wczesniej sie wydarzyla takze jak znasz kogos kto da ci na nia namiary to polecam,a osobiscie wiem ze ciezko zdobyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

Jest jedna wróżka w miejscowości Grądy koło Jedwabnego nie byłem więc szczegółów nie znam. Ja chciałbym zapytać was czy znacie jakieś szeptuchy ? Pomijając tą z Orli, może gdzieś bliżej Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

ta kolo jedwabnego juz nie wrozy od kad zmarl jej maz, bo ciezko chorowal, znam pare osob, ktore u niej bylo i przepowiedziala prawde, nawet czasem ta tragiczna...ale sama nie bylam wiec nic wiecej nie moge powiedziec



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

ja tez bylem u tej wrozki z jedwabnego czy tez kolo dokladnie nie pamietam bo to bylo pare lat temu pieniedzy ode mnie wogole nie chciala i to wszystko co powiedziala sie spelnilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

mi tez zalezy na wizycie u tej kobiety mojeje siostrze tez powiedziala prawde przeszlosci i niektore rzeczy ktore juz sie spelnily wiec tez poprosze o namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

coś w tym jest skoro tylu ludzi już mówiło mi, że im się spełniło to, co im wróżka przepowiedziała.
Jednak czytałam książkę pt ' Potęga podświadomości" w której było napomknięcie tematu wróżek- wg tej książki my idziemy do wróżki, która tak naprawdę nie zna naszej przyszłosci, aczkolwiek my jesteśmy przekonani, że ona mówi prawdę- my w to wierzymy, przez co nasza podświadomość sprawia, że w jakiś sposób to realizujemy. Bo jeśli w coś bardzo wierzymy to nam się spełnia. Napewno wydaje się Wam to być nierealne, aczkolwiek jeden przykład sprawił, że zaczęłam się nad ty zastanawiać, otóż jeśli bardzo chcemy obudzić się o konkretnej godzinie ( bo macie ważny dzień, a zapomnieliście budzika nastawić) - to nie wiem ilu z Was tak miało, ale ja np tak mam, że się jednak budzę. Wnioskując - wychodzi na to, że jesli w coś bardzo wierzymy i coś bardzo chcemy możemy to osiągnąć- można to odnieść do tych wróżek - bo jestesmy przekonani, że posiada ów kobieta wrodzony dar, wierzymy i jakoś to spełniamy.
Nie chcę podważać mocy wróżek, ale to jest tylko moje zdanie.
Wspomnę jeszcze o tarocie, który kiedyś układałam i faktycznie wiele rzeczy mi się z tego sprawdziło, jednak gdy wylosowałam kartę śmierć i również to mi się sprawdziło-karty spaliłam - nie polecam - podobno tarot sprowadza złe moce...
Mam mieszane uczucia na ten temat, jednak jeśli miałabym możliwość przetestowania możliwości ów wróżek- być może bym spróbowała, więc jak macie jakieś namiary to piszcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

w ostrolece podobno jaks jest ale juz nie wrozy podobno prawe zawsze mowila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

słyszałam że na ks anny jest jedna pani która wrózy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

JEST TEZ TAKA JEDNA NA STAFFA KONWY . W 100 % WSZYSTKO SIE SPRAWDZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

byyyłam u tejze Pani z grad- sprawdzilo sie to co mo powiedziala...przeszłośc również
a namiary maaaaaaaaaaaam:)
jak wyzej napisane jest- ta Pani juz nie zajmuje się tym ze wzgledu na ostatnie przezycia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

Wiedźma Semira co dziennie na TVN po północy ch.uja Ci powie,
a tą z Jedwabnego to powinni na stosie spalić jak i resztę tych nieczystych mocy diabelskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

czesio jak grunt tobie pod nogami sie osunie (chociaz tobie tego nie zycze) to JAK KOT Z PECHERZEM BEDZIESZ LATAL :))))))))))ciesz gebe dotad , dopoki mozesz :))) wiem jedno ::: wrozka z B-STOKU URATOWALA MNIE !!!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

ciesze gębę bo mam z kogo :D o taki mam ubaw z was i waszego baśniowego świata, Never Ending Story aaaa aaaa aaaa hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

rozowe okulary , ja ci prawdę powiem : DEBIL jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

Ona mieszka niedaleko Łomży http://ezowymiar.pl/nasi-eksperci/wrozka-nika/, koleżanka korzystała i była zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

w polsacie są wróżki rano czarne ***** i trwam prawde mówią rydzyk trwam z pisem najlepsi wrózbici z polsatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

Ja tez moge przepowiedziec prawde.
A dla sprawdzenia daj swoj dowod i 50zł
a powiem jak masz na imie i nazwisko.
Dolozysz 50zł to powiem gdzie mieszkasz.
Przy mnie Coperfieeld jest mietki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

https://www.youtube.com/watch?list=PLpuPfUqAC0OXOLP3yu320b7C_SbUOCaVQ&v=1NX3jBSjHC0&feature=player_detailpage


Posłuchajcie tego!Wierzcie w Boga on tylko we wszystkim pomoże,tylko trzeba się do niego modlić!!!mi pomógł.CHWAŁA PANU!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

Możesz skorzystać z wróżki online. Ja korzystam z usług tej http://www.wrozka24.com/indywidualna-przepowiednia-2016/ i większość zawsze się sprawdza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozki

jazda do proboszcza a on powinien wiedzieć kto się zajmuje takimi sprawami w diecezji

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org