sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl



co myślicie o tym, żeby w Łomży zorganizować taką akcję?
więcej szczegółów tutaj :

http://forum.koniecpzpn.pl/viewtopic.php?f=333&t=1661

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

mozna by było pod stadionem albo gdzieś ;-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Dobry pomysł. Do tego zebrać się z odpowiednimi transparentami i okrzykami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Ja jestem za:)

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Ten koniec PZPN przypomina mi małpowanie pogrzebu papieża...., który nadal nie żyje.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

paplik nie interere Cię to, to się nie wypowiadaj. ten wątek jest dla zainteresowanych tą akcją :)

pod stadionem - dobry pomysł. ja myślałem jeszcze nad Ratuszem bądź gdziekolwiek na Starym Rynku.ale trzeba jednogłośnie ustalić, GDZIE to miałoby się odbyć.


jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Interesuję się piłką nożną i być może więcej niż ty wiem o tym sporcie....
Natomiast masowe ustawianie zniczy jednoznacznie kojarzyć się może wielu obserwatorom zjawisk socjologicznych, z niedawnym pogrzebem papieża, który stety/niestety nadal nie żyje....

Dobre dni dla Polskiej piłki zaczną się z chwilą zlikwidowania stanowiska kapelana w PZPN.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Interesuję się piłką nożną i być może więcej niż ty wiem o tym sporcie....
Natomiast masowe ustawianie zniczy jednoznacznie kojarzyć się może wielu obserwatorom zjawisk socjologicznych, z niedawnym pogrzebem papieża, który stety/niestety nadal nie żyje....

Dobre dni dla Polskiej piłki zaczną się z chwilą zlikwidowania stanowiska kapelana w PZPN.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Ja proponuję na starym rynku przed ratuszem ;)

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zap...".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Ale pewnie na takich naszych forumowych planach się skończy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Paplik dlatego mówię o odpowiednich transparentach i okrzykach żeby zaznaczyć dla kogo te znicze są:) A gryzipiórki to rozgłoszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

TO jak gdzie i kiedy?

"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zap...".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl



polecam taki wariant. w każdym mieście taka akcja jest organizowana ;) więc u nas też powinna mieć miejsce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

i tutaj taka prośba do was. skopiujcie ten "plakat" i wklejcie wszędzie, gdzie się da. jeżeli ktoś ma, to Nasza-klasa czy tam coś innego, tak żeby jak najwięcej osób się zainteresowało i oby ta akcja nie przeszła bez rozgłosu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Lepszym wariantem jest miejsce pod stadionem, pod ratuszem to chyba znicze dla naszej władzy ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Ja też dostałem maila i popieram. Ustalmy konkretne miejsce i godzinę. Proponuję stadion.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Właśnie kumpel z Holandii przesłał mi aforyzm:
"Polska reprezentacja piłkarska jest jak jaja - zawsze biorą udział , a nigdy nie wchodzą".
Strzał w dziesiątkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Jeżeli chodzi o Łomże, to zdecydowanie stadion, a raczej chodnik przy ulicy, bo po pierwsze, - znicze mają być zapalone w miejscach kojarzących się z piłką nożną, a ratusz to się raczej z piłką nie kojarzy, a po 2- to na zjeździe więcej ludzi to zauważy, chodzi mi o przejeżdżające tamtędy samochody. Zapalając znicze na "starówce", która de facto nie jest starówką, mało kto to zauważy, bo w sobotę po 14stej nie ma tam żywego ducha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

zgadzam się z osobami mówiącymi o stadionie. Proponuję wywiesić jakąś płachtę na ogrodzeniu stadionu "Pogrzeb władz PZPN" czy coś takiego i pod nią na chodniku stawiać znicze. Oczywiście sam chętnie się przyłączę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

i proponuję by kolega eŁKaeSiak jak najszybciej usunął post z uzupełnionym plakatem, bo wiele osób może się tym zasugerować i 'spali' akcję stawiając bezcelowo znicze pod ratuszem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

bardzo mila niespodzianka :) chetnie wlacze sie w ta akcje :) to gdzie ? podac dokladnie info!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

heh coś sie urwał temat a zapowiadało się ciekawie ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Trzeba żucic konkretne hasło
- gdzie i kiedy
umówić się
i każdy niech podpiszę , czy się zgdzadza

Ja jestem zaaaa......

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

http://darmowe-doladowanie.org/index.php?c=viral&m=index&id=f49bf09de128dfef67f8216aa1271835

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

i jak tam akcja "Znicz"? :) Wypaliło?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

taaa... 4 znicze ;) brawo Łomża!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

Niech ktoś w Photoshopie zrobi zdjęcie i jebnie 1000 zniczy żeby zgachy nie było .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

widac jakich mamy kibicow ehehe zal kuwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja "Znicz" - koniecPZPN.pl

żal *****? a ty znicz postawiłeś? :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akcja \"Znicz\" - koniecPZPN.pl

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://candelle.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszego rodzaju zniczami premium. Sam skorzystałem z oferty tego sklepu i nie było najmniejszego problemu z dostawą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org