piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
elewacje

Wybudowałam swój wymarzony domek i teraz właśnie jestem na etapie elewacji. No i tu zaczynają się schody. Nie wiem na kogo się zdecydować. Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie i może kogoś polecicie albo stanowczo odradzicie:) Pomóżcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elewacje

No to pewnie będziesz miała problem. Ja robię tylko wykończeniówkę i dzięki bogu że nie muszę się z tego tłumaczyć. Przy mnie właśnie była robiona elewacja, z początku były jakieś problemy, zmienili ekipę, doprowadzili to niby do porządku, ogólnie wizerunek jest ok, ale gdy pada deszcz spod elewacji wycieka woda, jednak są jakieś problemy, więc przed rozpoczęciem prac radzę poznać prace wykonawców, żeby nie było niespodzianek. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elewacje

Jak leci woda spod elewacji to wykonawca dachu odwalił tzw. fuszerkę.
Podobno fachowcy wyjechali na wyspy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elewacje

Polecam, 662060907, można zobaczyć ich prace na żywo, dają pisemną gwarancję, mają dobre ceny i świetne materiały.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org