piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polska kraj rasistow

welug mnie polowa Polakow to rasisci a wy co o tym sadzicie. przegladajac forum 4lomza to widze ze niedlugo bedzie wiecej tematow o czeczenach. dla mnie osobiscie to kolor skory, religia, kraj pochodzenia nie maja znaczenia wszyscy jestesmy ludzmi w kazdym narodzie sa mordercy i kriminalisci juz duzo osob pewnie zapomnialo jak to jezdzilo sie do usa czy europy za praca, tak samo tam mozna spotkach polskich wykolejencow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

Ogarnij się... Napisałbym szerzej ale szkoda mi już słów, palców i klawiatury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

No i kolejna ofiara losu która nie widzi problemów z cudzoziemcami bo niestety polacy nie jeździli po zasiłki kraść czy szaleć i faktycznie szkoda słów i klawiatury, bo z pustego i Salomon nie naleje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

Nie widzisz problemu?Wyjdź na ulice. Poprawność Polityczna Największą Głupotą!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

http://nasza-klasa.pl/profile/28738053 NIE WIEM KTO TO ZAŁOŻYŁ ALE JUŻ NAWET TAM SĄ ;]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

Zaczne od bezmózga który nie odróżnia Rasizmu od Faszyzmu... to co ty mozesz wiedziec o czeczenach Czeczenie... pewnie zaszyty siedzisz w domu przed kompem i nie wiesz co sie w lomzy dzieje... i pozdro dla ziomka który zalozyl profil hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

Polska może nie jest krajem rasistów /jedynie antysemityzm jest dość popularny/ ale różnych ksenofobów, szowinistów narodowych, nienawistników...u nas nie brakuje. Dlatego nierzadkie są rasistowskie incydenty wobec ciemnoskórych sportowców, fizyczna przemoc "łysoli" wobec homosiów, sporo wydawnictw o brunatnym zabarwieniu, które najczęściej wspomagane są przez niektóre, kościelne ośrodki, z których radyjo ma wiodącą rolę w krzewieniu nienawiści na tle narodowościowym. I to jest najgrożniejsze.....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

arie popieram w 100%!! pracuje w takim miejscu ze mam do czynienia na co dzień z obcokrajowcami i przyznam ze nic do nich nie mam.....jeszcze sie nie zdarzyło zeby ktorys z nich zachowal sie chamsko lub niekulturalnie..nie to co przecietny Polaczek, ktory nawet dzień dobry nie umie powiedziec!! żal.....:/ bo zanim sie kogos skrytykuje to najlepiej najpierw sobie zrobic krotki rachunek sumienia ale niestety wielu ludziom brakuje takiego "cywilizowanego" zachowania;/

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

Wolę być rasistą, czyli Panem na własnym podwórku, niż miękkim bolkiem z przerażeniem w oczach.
A Ty Arie poczytaj kilka innych wątków o Czeczenach, później przełóż to na swoje czyli Polaków zachowanie w innych krajach i wtedy wyciągaj wnioski.

Paszli Czeczny do Czeczni. Lub przystosować się do warunków w Polsce.

Weśta bereta i palnijta sie w łeb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska kraj rasistow

Bzdura z tym rasizmem - Czeczeni też są biali, więc bliżej im do nas niż np Chończykom a na Chińczyków nikt złego słowa nie powie.

Ksenofobia? Lęk przed obcymi? Czeczeni mieszkają w Łomży już 7 lat. To siedem lat temu byli obcymi - wtedy nikt ich nie nienawidził. Teraz ludzie ich poznali i dlatego ich nie lubią, więc o ksenofobii nie mam mowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org